Jump to content

prokletinja


Ramirez

Recommended Posts

srushi me zvezda za 3.500 dinara i sad neshto razmishljam... igrao sam zvezdu i partizan na tiketima jedno 5-6 puta do sada... veovali ili ne, SVAKI PUT SAM PAO NA NJIH... dobro, neki put nisam pao samo na njih ai ni oni nisu proshli... sad je zvanichno, PRECRTATJU nashu ligu kad god uzmem listu u ruke.

i sad josh chujem da je zenga rekao da chuva igrache za prokleti kup uefa ffs, i da nije izveo najjachi tim protiv voshe. ako ima neko info o tome nek okachi ovde molim vas.

Link to comment
Share on other sites

Realno, nemoj vishe nikad da igrash nashe lige... To sam rekao jednom i drzhim se tog svetog pravila... A to da chuva igrache, to je obichan baron, i time se pravda... Nisam video gol, ali prochitao sam na livescoreu da je dao kizita, to je crnac koji je igrao ovde u SM, nishta specijalno ali eto :S

Kao uefa, ma daj... Tako je isto rekao posle bazela, kao idemo u tromso po 3 boda... Vazhi tebra :(

Link to comment
Share on other sites

pa dobro isli su u tromso po 3 boda ali nisu ih uzeli :D to je druga prica :)

btw. katastrofa... prvo sam se izbedacio kad sam video da nece biti prenosa na tv-u zbog toga sto Vojvodina nije platila,a onda kada sam video na livescoreu da gubi zvezda bilo je kraj....

sva sreca pa me jutros mrzelo da idem do kladionice,inace bih i ja pukao dzabe...

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...