Jump to content

Njeno velicanstvo .......... S A R M A !!!


Recommended Posts

Eto sukoba u misljenju, Maude :) !!!!

Ja obozavam onako malo socnije sarmice (deb'o kupus a unutra vodica) koje se raspadaju kad se naseckaju. Uz sarme ne ide ni jogurt ni koca, uz sarmu idu :

1. REN

2. Pivo

I vreo i debo hleb, bilo crn bilo beo. takodje uz slavsku pogacu idu nikad jace.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sarme da, ali punjene paprike jos vise! Rekord mi je cetiri one, bas velike, ne znam gde mi stane.

samo!!! ja i drugar smo pojeli kod njega 14 punjenih paprika i kajbu piva... to je vise bilo aj da jedmo sto vise , kao da dodjemo sebi a ono na kraju [barf] [barf] [barf]

zatravara1gi.gif

...alkohol je nocas moja precica do raja...

Link to comment
Share on other sites

pre jedno 4-5g sam postavio porodichni rekord od 8 sarmi velichine pesnice .. nije me bio blam jel sam se posle napio ko dupe =)

posle osam sarmi si se napio ko dupe!!!, koliko si popio,leba ti???

@topic

Sarma vlada,cuo sam da ako udjemo u EU (buahahahaah) da ce biti ista situacija kao kad pecemo rakiju ili svinju, kad budemo kiselili velike kolicine kupusa,moracemo neki porez da placamo.Jednacina je prosta:

mi u EU=porezi=nema rakije\sarme\praseta=MA JEBACU IM MAMU

Obito.jpg

What?! The land of the free? Who ever told u that is your enemy

Link to comment
Share on other sites

Najbolje su one sarmice sa zeljem beze ? Onako kad stavish jogurt preko njih...mljac.

lepse su dosta sa kiselim kupusom....

mada ni od zelja ne za ostaju... i lepse je kada se stavi pavlaka ili kiselo mleko nego jogurt ;) jer kada stavis jogurt onda plivaju :D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Najbolje su one sarmice sa zeljem beze ? Onako kad stavish jogurt preko njih...mljac.

bravo care, sarmice od zelja su najjakije domatje jelo (ili mozhda nije domatje?)

ali sarme od kiselog kupusa su mozhda najgore domatje jelo (meni naravno)... ne volim taj ceo kult kiselog kupusa.

ali prema sarmi imam posebnu odbojnost zato shto se uglavnom vezuju za neke slave i slichno, i uvek imam u glavi sliku kako svi "krkaju" sarme i shta sve ne... i iako nisamreligiozan chovek bezveze mi je da se na slavi "krka"

Link to comment
Share on other sites

ali sarme od kiselog kupusa su mozhda najgore domatje jelo (meni naravno)... ne volim taj ceo kult kiselog kupusa.

JERES!!!!!!

Aj da mi tebe lepo spalimo, ne moze se ni na zablama svashta prichati. :))))

Predlazem da se to stavi i u forumski pravilinik: "Smrt svakom ko loshe govori o kiselom kupusu i svim njegovim derivatima" [:D]

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

ohhh noes, prelazim u ilegalu...

chujte i pochujte:

Danas je 27. novembar, dan koji tje ostati upamtjen kao dan kada se rodio pokret otpora kiselom kupusu. Predugo su se poklonici istog ponashali ovako bahato i ugnjetavali nas prave poklonike dobrog jela. Proshlo je vreme nashe tihe patnje i duboki prezir u nama tje konachno ugledati svetlost dana. Netjemo vishe mirno dopushtati da nas "kisela" chizma gazi, danas je dan kada kazhemo NE.

-od chlanova se ochekuje da bojkotuju slave na kojima se sluzhi samo sarma od kiselog kupusa (bez sarme od zelja) jer je to ochigledan znak da tamo nismo dobrodoshli

-od chlanova se takodje zahteva da se verbalno, a ako je potrebno i fizichki, suprodstave pogreshnoj, i uvredljivoj, tradiciji potapanja kupusa

-chlanovi se upozoravaju da tje biti u manjini uvek i svugde i apeluje se na njih da izdrzhe brojne pritiske neprijatelja koji je poznat da se sluzhi raznim sredstvima... ako nishta drugo u tome mozhete natji podstreka da izdrzhite

-pokret je mlad, ali mozhete ochekivati u budutjnosti donacije zelja koje mozhete koristiti u propagandne svrhe (zajedno sa zaplenjenim kiselim kupusom)

izdrzhali smo ovoliko dugo u mraku, sad samo treba da izdrzhimo fronatlne napade dok se neprijateljski kadrovi ne ugoje dovoljno da mozhemo da preuzmemo inicijativu i borbu prenesemo njima.

Viva la Resistance

Link to comment
Share on other sites

Eto sukoba u misljenju, Maude :) !!!!

Ja obozavam onako malo socnije sarmice (deb'o kupus a unutra vodica) koje se raspadaju kad se naseckaju. Uz sarme ne ide ni jogurt ni koca, uz sarmu idu :

1. REN

2. Pivo

I vreo i debo hleb, bilo crn bilo beo. takodje uz slavsku pogacu idu nikad jace.

nekako mi je bzvz ako se skroz raspadnu .. to znachi da nisu motane kako treba .. onda lepo uzmi jedi kupus sa fashiranim :p

rispekta za ren, vopi i pogachu !!

posle osam sarmi si se napio ko dupe!!!, koliko si popio,leba ti???

2.5l vina

najbolje su sarme kada se u njih stavi dosta dobre slanine ili nekog drugog oblika susenog mesa.

iz mog iskustva ne valja jel se nikad to susheno meso ne raspadne/omekavi kao ostatak pa odna kvari filing

Old-school obična sarma is the way! Sarmice za zeljem i slično su za homoseksualce.

ma ti si homo ^^

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...