Jump to content

Fuse-wow guild


Tiger21

Recommended Posts

secash li se toga?: ))) hahahah 4man BFD kako smo ga spichili to je strashno :)))

chuj setjam li se? O.o

pa to netju zaboraviti dok sam zhiv :)

dan pre toga smo nas 3, migsa i neki lik koji nije bio iz syndroma ja mislim ishli u bfd i pukli ko zvechke... setjam se da smo ga radili 2 sata i da su se migsa i yonda svo vreme zajebavali... ja tad mislio da je migsa retard neki :))) setjash se razgovora sa /whisper ;)

odma sutra smo se opet nashli isto za bfd da pozavrshavamo questove i mrzelo nas da trazhimo 5-og pa kao, ajd' da probamo sami :)... otkinuli smo je za sat vremena celu :D

onako pro

Link to comment
Share on other sites

secash li se toga?: ))) hahahah 4man BFD kako smo ga spichili to je strashno :)))

:))))

jedna od boljih instanca... pa smo kasnije otishli u SM i isto 4 man [:D] (mislim da je biblioteka bila) al ono, to je bila uigrana ekipa :)

chuj setjam li se? O.o

pa to netju zaboraviti dok sam zhiv :)

dan pre toga smo nas 3, migsa i neki lik koji nije bio iz syndroma ja mislim ishli u bfd i pukli ko zvechke... setjam se da smo ga radili 2 sata i da su se migsa i yonda svo vreme zajebavali... ja tad mislio da je migsa retard neki :))) setjash se razgovora sa /whisper ;)

odma sutra smo se opet nashli isto za bfd da pozavrshavamo questove i mrzelo nas da trazhimo 5-og pa kao, ajd' da probamo sami :)... otkinuli smo je za sat vremena celu :D

onako pro

e to kad smo igrali sa onim likovima, ahh koji je smor bio, i kad smo doshli do dela gde su oni taureni i ostala cuda magovi itd. kod hidre, onaj rece kao eee ovo je mnogo zaaejban deo... bla bla i tu nas wajpovashe...

a mi posle sa 4. skill likova ocistismo instancu :D

pfffft

:D

znam da sam vas jebo non stop .... sa cekaj mana i slicno :D

kucka, ne leci ljude kako treba, usporava, samo trazi neshto, uvek oce sve da dischentuje... da nisi priest prao bi mi sekiru! :)

eh to su bili dani :)

al mi je ipak jaca instanca... kad smo ishli u lbrs nas 5. lele pa to je trajalo jedno 4+cuke dodjemo dovde vajpuj nas, pa nas paukovi vajpuju pa posle x vajpova od strane paukova provalimo kako da ih ubijemo, jer smo se uvezbali pa mi njih vajpujemo ... a tad nam se pridruzio neki gotivan priest, koga smo posle vrbovali da udje u guild, pa kad je video da smo gotivci kao aj ulazim :)

nego, rami se secash sha si pisao... interesuje me :D

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

nego, rami se secash sha si pisao... interesuje me :D

gde shta sam pisao? na whisper sa1ntu? ili neshto dugo? :)

ako mislish na whisper... tja, ne setjam se iskreno... uglavnom se svodilo da je sa1nt flegma i da se smejao na celu situaciju... a ja sam bio nervozan taj dan inache i josh kad smo krenuli instancu a 5 ljudi me cima na whisp, pa taj peti lik stalno smara "we'r all gonnadie!!111oneleven"... i na kraju neki migsolino mi ide po instanci i zajebava se, samo shto nije ishao go shto bi se reklo ;)

pred kraj sam se vetj oraspolozhio i umro od smeha, a sutradan sam bio tip-top, ali ti si bio nervozan neshto i ochistismo instancu za olimpijadu :D

Link to comment
Share on other sites

sver se mozhe kad se hoce...pre neki dan sam zavrshio ubrs za 1h i 15 min sa sve letenjem & jahanjem do istog, fantastichan osecaj

mislim da bolje od toga u wowu mozhe da bude samo kad se za ispod 4-5 sati radi MC ili BWL, ali to su organizovani runovi, ovo je bio pickup party ...ma divota...

Link to comment
Share on other sites

da , totalno si upravu , zaista nema nista lepshe nego kada vidish da sve ide glatko kao podmazano , samo se opustish i uzivash u igri .

signed :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

fakat da smo spichili instancu jako brzo i bez vajpa ;) a josh migsa idiot nije hteo da stavi shield iako smo ga cimali sve vreme ;D

pavi mushkarci.. u ovom slucaju trollovi ne koriste shild... !

ako umrem umrecu sa macem i neprijateljevom glavom (sad dal sam prvilno napisao... jebiga :D )

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Fuse ftw :D

hmhmhm :)

meni je bilo gotivno kada smo radili jednom dzafa ja kole i chini mi se i Bauk ili Perun i jos jedan stranac lik. radili smo BRS ( ne secam se tacno koj :D ). A ja igram samo da bih uzeo ghostshroud :D i radimo mi i u sred svega jedan lik ( ne secam se ko ) je morao offline da ode. Mi kao nastavimo dalje, nas 4oro, uspesno sve bijemo i ispred ulaza gde je taj challenge sa tim kao bogovima neko zamre. I cekamo mi dok se on vrati i taman da uletimo tamo provalimo da je jedan zaspao :D

i mi sedimo pola sada zovemo ga i nista.... a bili sitni sati :). Pokusamo na troje i naravno ispusimo:D.Tad sam se isfrustrirao ali sutradan sam lepo otisao sa punom grupicom i uzeo :)))

Edited by Snou
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...