Jump to content

Simon Vukčević potpisao za Saturn


shiki

Recommended Posts

@davljenje lopte

opet, zamisli da igrash fudbal extra... i igrash u nekom klubu gde niko sem tebe ne zna da igra... ili skoro niko. i ti im dajesh lopte a oni iste gube ko prosjaci... posle nekog vremena tjesh se smoriti i krenuti da davish tu loptu jer realno kolektiv ne postoji. i on NIJE zvezda... chak je i sam svestan da nije, on bi to isto radio i da igra fudbal na proplanku sa chobanima dok niko ne gleda.

pa na osnovu ovoga ispada da je jedino Ronaldinjo takav igrac... posto u poredjenju sa njim svi su mala deca... kakav crni vukcevic... po meni on je dosta smesan igrac...

Njegov stil igre se sastoji od snage i malo nekog driblinga i jakog suta koji proistice od te snage...

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

@ramirez

cekaj,zar venger nije rekao da je po njegovom misljenju zigic dosta dobar igrac... i hoce da ga dovede u arsenal... pa ako je neki venger to rekao onda ne znam sto ne bi to rekao i neki nas trener iz male mostanice...

ovo je apropo toga sto si rekao da slusas misljenja trenera o zigicu...

pa zashto ga ne dovede?

ne mora Arsenal... zashto ga ne kupi bilo koji malo jachi klub?

Link to comment
Share on other sites

pa koliko se secam intervjua dovesce ga kad mu istekne trenutni ugovor sa zvezdom... a to je do 2007...

mozda i gresim ispravi me..

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

pa sad ja mogu da prosipam pamet ovde zashto mislim da netje otitji... a mozhemo da sachekamo i vidimo.

al da prospem malo pameti :)

on i sad nije bash najmladji igrach... netje od njega niko praviti "boljeg" igracha i usavrshavati ga... on mozhe da ode samo kao gotov proizvod... a takav ne zadovoljava jache standarde...

drugo, ima neki zdravstveni problem (ili koleno ili srce, zaboravih jer sam u jednom trenutku bio preplavljen infomacijama tog tipa :)))

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

Dobro je shto ce otici konj samo je smetao i kurcio se

ne vidim cemu ovakvi tvoji komentari....

ocigledno su spama radi...

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

zar niko nije chitao danas novine?

ne ide u saturn...

POTVRDE stižu sa svih strana, izuzev iz Partizana. Simon Vukčević će od marta sledeće godine, kada počinje šampionat Rusije, biti igrač Saturna iz Moskovske regije. Tačne detalje ugovora znaju samo tri strane, ali nezvanično tri i po miliona evra je cifra koju će Rusi isplatiti Partizanu kao obeštećenje, dok će Vukčević po sezoni dobijati 500.000 evra. Ugovor je na tri plus dve godine.

- Ako su se klubovi dogovorili, ja nemam ništa protiv da pređem u Saturn - rekao je Vukčević čim se pojavila vest i tako samo potvrdio da je počeo da pakuje kofere za Rusiju.

Informacija o prelasku našeg mladog reprezentativca pojavila se juče i na zvaničnom internet sajtu Saturna: "Vezista Partizana Simon Vukčević (19) blizu je potpisivanja ugovora sa primoskovskim klubom "

Ovo ti je iz danasnjih novosti,Reber je u Zurnalu izjavio kako zna da klub zivi od prodaje igraca i da nema nista protiv sto su ga prodali.U kojim si ti to novinama onda citao?

Link to comment
Share on other sites

pa na osnovu ovoga ispada da je jedino Ronaldinjo takav igrac... posto u poredjenju sa njim svi su mala deca... kakav crni vukcevic... po meni on je dosta smesan igrac...

Njegov stil igre se sastoji od snage i malo nekog driblinga i jakog suta koji proistice od te snage...

Da, Ronaldihno bash igra u timu gde niko vishe ne zna da igra... Daj brate gledaj shta pishesh, smeju ti se ljudi :S

Pa jbt reci samo ko u barsi ne zna? Ona uzima lsh provereno... A to za Vukchevica i njegovo potpisivanje govori samo koliko se cene nashi igrachi u Evropi, jer je Simon bio jedan od najvechih talenata na ovim prostorima a gde je zavrshio? U qrcu...

Link to comment
Share on other sites

Da, Ronaldihno bash igra u timu gde niko vishe ne zna da igra... Daj brate gledaj shta pishesh, smeju ti se ljudi :S

Pa jbt reci samo ko u barsi ne zna? Ona uzima lsh provereno

nisi skapirao sta sam hteo da kazem... procitaj opet moj post...

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Zhigitj je suvishe mator da bismo ga nazivali talentom, a verovatno i suvishe netalentovan. ;)

Ali stoji da razume poneshto o fudbalu, ume da bude jako koristan na terenu, pa chak i da pogodi gol.

Shto se Simona tiche, dechko je imao vetju cenu, nisu ga prodali, a on je pocheo da igra sve gore i gore, a pritom je ostario za godinu dana. Normalno je da mu cena padne. Mislio sam da tje mu novi trener koristiti, ali je mali #1 odluchio da se duri shto mu trener govori gde greshi, te mislim da je prodaja bila jedino reshenje.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

ja ne mislim da je Zigic najzasluzniji sto smo igrali 1-1 sa Spancima,

i sto smo dobili Bih 1-0... ali je bio jedan od najzasluznijih sto se tice golova u tim mecevima...

sa Spanijom je odlicno markirao Casiljasa,

tako da je ovaj izboxovao samo malo... i ostalo znate...

a sto se tice BiH... gde bi zavrsila Duljajeva lopta, da Zigic nije visok, koliko je visko,

i spustio Kezmanu na tacnu... :)

poz

Edited by dMan

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

NIJE NEGO IZNOSIM SVOJE MISHLJENJE

eeee,shto vicesh?Tvoj ukljucen caps lock nece sigurno uticati na chujnost tvog posta...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

eeee,shto vicesh?Tvoj ukljucen caps lock nece sigurno uticati na chujnost tvog posta...

pa ti si ga "chuo" da viche... dakle uspeo je... [;)]

umesto Simona stize neka matora nemacka cufta od 39,5 godina...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

imajuci u vidu da su ga "podmladili" nekoliko godina da bi se bolje prodao... pa jedva su cekali da ga prodaju, nadam se da ce Uprava da uzme novac i da otpali i da ostavi Partizan ljudima koji bi da ga vode kako valja...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

imajuci u vidu da su ga "podmladili" nekoliko godina da bi se bolje prodao... pa jedva su cekali da ga prodaju, nadam se da ce Uprava da uzme novac i da otpali i da ostavi Partizan ljudima koji bi da ga vode kako valja...

to sam i ja chuo... da je '84 ili '85 !

chak mislim da je to opshte poznata stvar u nashem fudbalu...

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...