Jump to content

Simon Vukčević potpisao za Saturn


shiki

Recommended Posts

Sa B92

Dosada

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

ma dajte da li je moguce?Jebes vise nas fudbal kad nam jedan od najvecih talenata ode u mrtvi Saturn...zivo me interesuje koja je cifra u pitanju pa su ga tamo pustili,a i koji je on bolid kad ima 19godina i ode tamo 99% zbog para(posto ne verujem da je otisao tamo da napreduje),jebote,na pare se posle misli,a prvo mislis kako da uzmes sto vise trofeja i da igras u sto boljem klubu...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ili se on nije pitao, ili se samo zvanichno pitao a nezvanichno su vrshili sve mogutje pritiske da ode tamo... ili je bolid :)

josh je to ugovor na 5 prokletih godina... osetjam da ako bude dobro igrao i neko mao zapadnije se zainteresuje za njega, saturn tje da lupi neku ludu cenu za obeshtetjenje pa ga niko netje ni uzeti dok ne istekne ugovor :/

ja sam se nadao da tje da zapali u shvabiju u neki prosek klub i uzima brdo kesha... pa josh ako bude igrao dobro uzme ga neki bajern ili herta ili kojigod :) i igra mali ligu shampiona ;)

Link to comment
Share on other sites

realno za bolje i nije, proslu sezonu je dobro odigrao, jer je uz sebe imao sashu ilica, koji kolika god da je rupa, ipak je partizanu znachio do jaja, a vukchevic je mogao pored njega da malo davi loptu. Sad samo davi loptu, gol ne secam se kad je dao, isto skoro nije namestio, i realno, on nije nikakva nada.

Sad ce neko da kaze da sam zvezdash,ali ista situacija je i sa Boshkom Jankovicem, koji je digao muda.

Partizan treba da se trudi da zadrzi Marinkovica shto vishe moze, a i Lomic je pokazao da je borben, sad dal je to zato shto mu je tek prva sezona u velikom klubu, videcemo.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Strava & uzhas...

Mislim, shta se koji qrac izdeshavalo da od svih mogucih klubova na kraju ode neki tamo jbni Saturn??

Katastrofa.

A da je jedan od najvecih talenata u poslednje vreme jeste. Jednostavno u svakom dodiru sa loptom, potezu itd. vidi da ima shmeka i ogroman potencijal. To shto "malo" vishe davi loptu bi mogao lako da ispravi svaki malo ozbiljniji trener.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

realno za bolje i nije, proslu sezonu je dobro odigrao, jer je uz sebe imao sashu ilica, koji kolika god da je rupa, ipak je partizanu znachio do jaja, a vukchevic je mogao pored njega da malo davi loptu. Sad samo davi loptu, gol ne secam se kad je dao, isto skoro nije namestio, i realno, on nije nikakva nada.

Sad ce neko da kaze da sam zvezdash,ali ista situacija je i sa Boshkom Jankovicem, koji je digao muda.

Upravo tako , kod nas fubaleri chim dobiju jednu dve naslovne u Zhurnalu pomisle da su Ronaldinho i idu po splavovima jebu kurve i napijaju se (to ne radi Ronaldi [:D] nego samo istripuju mogu ja sve) i sjebu se , Vukchevic ove sezone igra ko upishan tuga ga gledati ni senka onog od proshle sezone...

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

Prica se ponavlja i ponavlja. Vidic-a je trazio Inter, Parma, Manchester ( navodno ), pa je otisao u Spartak ? ili gde vec, ne znam ni sam. Tako ce i Bosko Jankovic ( satro ga trazi Barcelona ), verovatno negde u Rusiju, Indiju, Pakistan, gde vec .....

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

koliko se secam,niko od nasih igraca koji su igrali u rusiji niti su napredovali,niti su nesto proslavljeni,vec samo zaboravljeni...

ja neshto ne videh da su Vidic i Koroman loshi..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

koliko se secam,niko od nasih igraca koji su igrali u rusiji niti su napredovali,niti su nesto proslavljeni,vec samo zaboravljeni...

ne bih rekao da je koroman zaboravljen,a ni vidic...

jos ce sad preci..

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Mali stakor je poleteo previsoko, ali ga je nemac spustio na zemlju i sad oce da bezi...a i ne slazem se da je on jedan od najvecih talenata...covek je trebao da se odluci za neki individualni sport definitivno...

...ko igra za raju i zanemaruje taktiku, zavrsice karijeru u nizerazrednom "Radniku" ;)

fml

Link to comment
Share on other sites

ma koji vam je??? pa dechko je bre sasvim ok i ne eksponira se i ne pravi sranja i ne kurchi se po nekim emisijama i shta vetj... jedino shto malo vishe davi loptu.

a kako da ga krivish shto davi loptu kad vidish sa kim igra? kad vidish kakvi nama igrachi igraju u prvoj ligi. dash im loptu u noge i oni ne umeju da daju dobar pas, ili da driblaju, sve izvikani igrachi bre. pa onaj zhigitj prvi recimo... dechko ne zna da se kretje po terenu, al' ima "osetjaj" za gol jbga pa od njega prave nashu najvetju nadu... a ne bi proshao sa onakvom kretnjom nigde po evropi.

Link to comment
Share on other sites

ne lupaj, zigic je uvek opasan po gol, ume i da spusti loptu nekome drugom, realno jedino shto sad vredi u nashoj ligi, videlo smo kolko je znachio reprezentaciji protiv shpanije i bosne.

a to objashnjenje on davi loptu jer nema kome da doda je na nivou deteta od 3 godine, fudbal je timska igra sa 11 igracha, i zvezda treba da se podredi kolektivu.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ne lupaj, zigic je uvek opasan po gol, ume i da spusti loptu nekome drugom, realno jedino shto sad vredi u nashoj ligi, videlo smo kolko je znachio reprezentaciji protiv shpanije i bosne.

a to objashnjenje on davi loptu jer nema kome  da doda je na nivou deteta od 3 godine, fudbal je timska igra sa 11 igracha, i zvezda treba da se podredi kolektivu.

@zhigitj

je jedan morgul od 2 metra bez grama mozga koji je igrao fudbal u nekoj petjini pre zvezde (a pre toga trenirao basket) i tamo se nadavao golova i onda ga dovede neko iz zvezde zbog toga shto mogu da ga iskoriste u nashoj ligi. da igrash fudbal, i kad bi gledao te tekme sa pozicije nekog trenera (ja naravno nisam trener ali slusham ljude koji neshto znaju, pa onda i sam gledam jel' to istina...) video bi da dechko ne zna gde se nalazi na terenu. jednostavno ga niko nije nauchio kako da se kretje.

i nemoj da gledash kvalitete igracha kroz reprezentaciju. :)

@davljenje lopte

opet, zamisli da igrash fudbal extra... i igrash u nekom klubu gde niko sem tebe ne zna da igra... ili skoro niko. i ti im dajesh lopte a oni iste gube ko prosjaci... posle nekog vremena tjesh se smoriti i krenuti da davish tu loptu jer realno kolektiv ne postoji. i on NIJE zvezda... chak je i sam svestan da nije, on bi to isto radio i da igra fudbal na proplanku sa chobanima dok niko ne gleda.

a to "ne lupaj" i "nivo deteta od 3 godine" ne komentarishem jer mi je jasno da dosta ljudi koji dobar deo dana provode na netu vremenom razvije neki komplex vetje vrednosti ili superiornosti.. or whateva..

Link to comment
Share on other sites

Prvo, ovde svi zaboravljaju da je realno najveci talenat u nasoj ligi Bosko Jankovic !!! Vukcevic je odma' iza njega ( posto je zvanicno jos u nasoj ligi ), a Zigic je tek posle ove dvojice, jer realno vecinu stvari koje dobro uradi , uradi sa puno srece. Stvarno dobro zna da odigra glavom, tj. zna da iskoristi svoju prednost nad drugim igracima.

Edited by -=[Colonel]=-

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

Prvo, ovde svi zaboravljaju da je realno najveci talenat u nasoj ligi Bosko Jankovic !!! Vukcevic je odma' iza njega ( posto je zvanicno jos u nasoj ligi ), a Zigic je tek posle ove dvojice, jer realno vecinu stvari koje dobro uradi , uradi sa puno srece. Stvarno dobro zna da odigra glavom, tj. zna da iskoristi svoju prednost nad drugim igracima.
ha,ha rekao si da je zigic posle boska i vukcevica nas najveci talenat?!?!?!?!jel imas ti oci???iako sam zvezdas nemo gu da kazem da covek koji se svadja sa nogama moze da bude talenat???!!!!!!!

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

chek a shta fali ako se svadja sa nogama? On je ko crouch, tu da spusti loptu ili proba da da gol, nema veze shto mu je tehnika nula. Ko je gledao liverpul - betis mogao je da vidi da je crouch bio najbolji na terenu, i samo su drugi krivi shto lpool nije dobio. Slichna situacija je i sa zhigom, njegov jedan potez je dovoljan da zvezda dobije (a u evropi da prsne, jer je odbrana katastrofa)

@Ramirez: ajde da kazemo da ta pricha pije vodu, ti si extra oni su rupe. Shto onda on nije od tog svog tolikog talenta neshto uradio ove sezone? Gledao sam partizan skoro svaki put kad je igrao, od cl i uefe do domaceg prvenstva, i na prste mogu da se nabroje dobre stvari koje je vukcevic uradio. Ok je on igrach, ali ne za bolje od Saturna, da se ne lazemo.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

@zhigitj

je jedan morgul od 2 metra bez grama mozga koji je igrao fudbal u nekoj petjini pre zvezde (a pre toga trenirao basket) i tamo se nadavao golova i onda ga dovede neko iz zvezde zbog toga shto mogu da ga iskoriste u nashoj ligi. da igrash fudbal, i kad bi gledao te tekme sa pozicije nekog trenera (ja naravno nisam trener ali slusham ljude koji neshto znaju, pa onda i sam gledam jel' to istina...) video bi da dechko ne zna gde se nalazi na terenu. jednostavno ga niko nije nauchio kako da se kretje.

i nemoj da gledash kvalitete igracha kroz reprezentaciju. :)

@davljenje lopte

opet, zamisli da igrash fudbal extra... i igrash u nekom klubu gde niko sem tebe ne zna da igra... ili skoro niko. i ti im dajesh lopte a oni iste gube ko prosjaci... posle nekog vremena tjesh se smoriti i krenuti da davish tu loptu jer realno kolektiv ne postoji. i on NIJE zvezda... chak je i sam svestan da nije, on bi to isto radio i da igra fudbal na proplanku sa chobanima dok niko ne gleda.

a to "ne lupaj" i "nivo deteta od 3 godine" ne komentarishem jer mi je jasno da dosta ljudi koji dobar deo dana provode na netu vremenom razvije neki komplex vetje vrednosti ili superiornosti.. or whateva..

Prvo, ovde svi zaboravljaju da je realno najveci talenat u nasoj ligi Bosko Jankovic !!! Vukcevic je odma' iza njega ( posto je zvanicno jos u nasoj ligi ), a Zigic je tek posle ove dvojice, jer realno vecinu stvari koje dobro uradi , uradi sa puno srece. Stvarno dobro zna da odigra glavom, tj. zna da iskoristi svoju prednost nad drugim igracima.

i Vukcevic i Jankovic mogu obojica da ga dunu jer su bolidi i misle da su neke jajare,a u stvari ne pamti se sta su poslednje uradili kako treba i Hajlijev stav da je fudbal timska igra je jedino na ovom topicu vredno citanja,jedini na svetu ko trenutno moze da se ponasa na terenu kako hoce je Ronaldinjo,ovi ostali su svi manje ili vise podredjeni kolektivu(mislim pogledajte Robinja u Realu i pre 6meseci u Santosu)

a prozivati coveka od 25god(Zigic) talentom,svaka vam cast...on je vec formiran igrac i to je to,nikad on nece moci da predribla trojicu i da cetvrtom proturi kroz noge,ali je defintivno od fudbalskih gorostasa u top5 i mozemo samo da mu zahvalimo sto pobedjujemo grobare niz godina,sto smo se direktno plasirali na SP2006,sto smo pretprosle godine izbacili young boys,odense,ove godine Bragu...s mesno je reci da je on kvalitet samo u nasoj ligi...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

i mozemo samo da mu zahvalimo sto pobedjujemo grobare niz godina,sto smo se direktno plasirali na SP2006,sto smo pretprosle godine izbacili young boys,odense,ove godine Bragu...s mesno je reci da je on kvalitet samo u nasoj ligi...

ma jeli?

delije mogu da mu se zahvaljuju za shta god 'otje, ali vi ste proshli sve te timove koji su u vashem rangu... da ste proshli neki jachi klub tipa Inter ili Valencija (netju ni da spominjem bash jake klubove) pa da ga ljubish... ovako bash nishta

a to za repku je strashno napisati...

Link to comment
Share on other sites

ma jeli?

delije mogu da mu se zahvaljuju za shta god 'otje, ali vi ste proshli sve te timove koji su u vashem rangu... da ste proshli neki jachi klub tipa Inter ili Valencija (netju ni da spominjem bash jake klubove) pa da ga ljubish... ovako bash nishta

a to za repku je strashno napisati...

aj dobro sad Braga u nasem rangu?Prosle nedelje pobedila Benfiku...?Prvi u portugalskom sampionatu?A za repku je izgleda samo tebi strasno to napisati,video bi kako bi smo prosli u Spaniji da se on nije pojavio na terenu...ja ti kazem,nisi procitao glavnu rec direktno...otisli bi smo mi u baraz sigurno,ali bez njega karu bismo otisli direktno...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

@ramirez

cekaj,zar venger nije rekao da je po njegovom misljenju zigic dosta dobar igrac... i hoce da ga dovede u arsenal... pa ako je neki venger to rekao onda ne znam sto ne bi to rekao i neki nas trener iz male mostanice...

ovo je apropo toga sto si rekao da slusas misljenja trenera o zigicu...

Slazem se da nije igrac koji moze da predribla 2,3icu ali zato moze da nacuce na sebe 2,3 igraca da ga cuvaju i da samim tim olaksa posao saigracima...

Ili da spusti lepu glavom i da neko drugi gol... kao sto je i cinio do sad...

Tako da su po meni te kritike zigiceve igre apsurdne

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...