Jump to content

Divlje karte i tresnjin cvet ...


Lucky

Recommended Posts

Koji naslov, covece ;)

eNivejZ, priblizhava se vikend kada ce reci ko dobija pozivnicu da ucestvuje na Svetskom prvenstvu u Japanu, pa cisto da malo iznova krenemo u tu spiku. Sta mislite, kakve su nam sanse?

Ono sto mi je posebno interesantno jeste sto je Sinalco tj. Si&Si platio kaparu od 500.000 dolara za ucestvovanje. Bas me interesuje sta je KSSCG morao da da zauzvrat? :)

Link to comment
Share on other sites

navijam da dobijemo wild card. nikada nije dobro propustiti veliko takmichenje. treba natji dobrog selektora, izbaciti par trulih jabuka i opet tjemo biti respektabilna ekipa. stanje u kosharkashkom savezu je ochajno, ali malo je sportova gde nije tako, ali barem imamo talentovane igrache kao u malo kojem drugom sportu.

sho se shansi tiche italijani i koreja idu sigurno(iz finansijsko geografskih razloga), ostaje da se nadamo da tje jevropa dobiti 3 mesta(na rachun portorika) te da tje nashe zlato vredeti vishe od argumenata koje eventualno mogu da iznesu pre svega turci i rusi, a zatim i hrvati.

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

Ono sto mi je posebno interesantno jeste sto je Sinalco tj. Si&Si platio kaparu od 500.000 dolara za ucestvovanje. Bas me interesuje sta je KSSCG morao da da zauzvrat? :)

udarili su svim igrachima sinalco zhig na chelo [:D]

cenim da ce vishe nashih ljudi pratiti pripreme nego samo takmichenje..

Link to comment
Share on other sites

I pored toga shto Bora Stankovitj nije nishta gurao, dobili smo wild card. Kapiram da su ocenili da je bolje da nam daju shansu da se josh vishe izblamiramo, nego da nas oshamare, pa da se mozhda i trgnemo. ;)

Pored nas pozive su dobili Portoriko, Turska i Italija.

Zhreb za grupe je 15. januara u Tokiju.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Juju ... dobismo a? Barem tih pola miliona sinalca nije otislo za dzabe ;) E sad ce biti zanimljivo videti sta ce uraditi vrli poznavaoci basketa kod nas i u kakvom cemo stanju otici tamo. Najiskrenije se nadam da na spisku nece biti nijedan "poznat" igrac, vec se drzhim one moje da ce uzeti sve neke mlade vesele zeljne dokazivanja.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...