Jump to content

o "boze" pacijenti..


Sajro

Recommended Posts

e stvarno mi zao kada vidim ovakve stvari... lik je umro igrajutji wow i to mc i to na mom (haumarush) serveru. lika sam znao, prichali smo par puta - redovno se duelovali dok sam bio shadow baya i ladno lik sa 18 god umro' igrajutji mc. jes, imao je neke srchane probleme ali retard je igrao vishe od 2 dana bez prestanka.. uzas. ono shto mene takodje zabrinjava jesu likovi iz njegovog bivsheg gilda koji su poslali mail blizzardu da zatraze njegov ingame SPOMENIK ili NPCa koji tje prichati o tom liku kako je bio super i kul ali je umro igrajutji MC. dal' da se smejem ili plachem.. ne znam ni sam.

http://forums-en.wow-europe.com/thread.asp...rush-en&t=23883

mada i ja sam reta, grindujem 20h pa mi bude loshe.. pochne srce da mi preskache, ne bi me chudilo da za par nedelja pravite i o meni topik "tjira retos umro grindujutji tyr's hand". :)))

Link to comment
Share on other sites

Prvo bila ona devojka kojoj su pravili sahranu u igri (?!), pa onda onaj trinaestogodisnjak koji je skocio i ubio se, pa onda onaj osamnaestogodisnjak na MikroStaljinom serveru (collov topic, WOW killer), pa sad ovo... Uzas... [V]

Sad kad pocnu da svima redom zabranjuju WoW... Daleko bilo... Pa kad pocne crusade ko na GTA i Manhunt, samo sto su posledice ovde... "malko" drasticnije od potencijalnog nasilnog ponasanja u buducnosti.

Ovo stvarno postaje jezivo... kako to da nemaju mere?

Link to comment
Share on other sites

Za sve su krivi roditelji po meni... Mislim kada bi mi dete igralo bilo shta po 20h sati dnevno, tako bi mu nalupao shamare da zapamti za ceo zivot!

Taj rad :)

Mada koliko vidim, i cyroslavu bi trebalo nalupati samare da bi se opametio [:D] Tjiro, nezajebavaj se - malo fizicke aktivnosti (sa merom) i sve ce biti ok :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

sa1int, ovde wow uopshte nema neki presudan uticaj, covek koji umre sa 18 godina ne moze da umre od nekoliko meseci igranja wow-a, za to treba genentska predispozicija, Ili neko ekstremno preterivanje koje je u ovom slucaju nemoguce, u pitanju je wow.

Stha je dva dana ne spavanja, koda ti se nikad nije deshavalo tako neshto, btw covek se ne umara fizicki dok sedi u stolici ,vec psihicki u ovom slucaju, kad dodje do tacke kad ne mozesh vishe da izdrzi mozesh samo da zaspish u nezgodnoj pozi. Znam tipove koji zive mnogo nezdraviji zivot od nekog igranja wow-a pa evo nishta im nefali.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

ko pricha o 2 dana nespavanja? dovoljno je da mesec dana spavash loshe i da ti jednostavno organizam kolapsira... meni se deshavalo da vezhem 3-4 dana wowa i onda ne igram 2 nedelje, prosto & jednostavno... ovo nema veze sa wowom, ima veze samo sa selfcontrolom, ne znam kako si uopshte povezao...

Link to comment
Share on other sites

ko pricha o 2 dana nespavanja? dovoljno je da mesec dana spavash loshe i da ti jednostavno organizam kolapsira... meni se deshavalo da vezhem 3-4 dana wowa i onda ne igram 2 nedelje, prosto & jednostavno... ovo nema veze sa wowom, ima veze samo sa selfcontrolom, ne znam kako si uopshte povezao...

Pomenuo si da ovo moze da se desi klincu nalozenom na status u igri. Ovaj decko je imao srcane probleme ranije.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Ccc i nije neka fora...

ja igram redovno po 10 sati wow mozda mnjae zbog skole

subota i nedelja su specija tda 12 -14 sati ali ... valjda mi nece nista bude \o/

Nece nista da ti bude, ali veruj mi te tvoje godine su najbolje u zivotu. Bolje bi ti bilo da ih provodis na neki drugi nacin...Just my 2cents...

Link to comment
Share on other sites

so.. ? da nije igrao wow toliko koliko je igrao, a da se bavio drugim normalnim stvarima ne znachi da bi riknuo... mozhda mu je neko ninjovao item, mozhda ga je ubio krip pa je ispizdeo i dozhiveo heart attack... u svakom sluchaju potvrdjuje moju dijagnozu :)

Link to comment
Share on other sites

Prvo bila ona devojka kojoj su pravili sahranu u igri (?!), pa onda onaj trinaestogodisnjak koji je skocio i ubio se, pa onda onaj osamnaestogodisnjak na MikroStaljinom serveru (collov topic, WOW killer), pa sad ovo... Uzas... [V]

nije ti palo na pamet da su staljin i ovaj tjirin jedan te isti 18-ogodishnjak? :)

Link to comment
Share on other sites

Prvo bila ona devojka kojoj su pravili sahranu u igri (?!), pa onda onaj trinaestogodisnjak koji je skocio i ubio se, pa onda onaj osamnaestogodisnjak na MikroStaljinom serveru (collov topic, WOW killer), pa sad ovo... Uzas... [V]

Sad kad pocnu da svima redom zabranjuju WoW... Daleko bilo... Pa kad pocne crusade ko na GTA i Manhunt, samo sto su posledice ovde... "malko" drasticnije od potencijalnog nasilnog ponasanja u buducnosti.

Ovo stvarno postaje jezivo... kako to da nemaju mere?

To je taj isti lik od 18 godina na tyrinom serveru - Haumurash

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...