Jump to content

Na Kopu sneg...ah...


Recommended Posts

Aj kad ste takvi eksperti da vas pitam za skije. Dakle, ja bih prodao moje stare dobre elanove skije titanium sa nekim tirolijinim vezovima (kapiram sve zajedno 20 evra max), i kupio bih neke polovne, ok skije i ok vezove. Voleo bih da to budu karving. Koliko mu to dodje u keshu i koliko bi trebalo da budu stare? Dakle, nista fensi, ali solidne.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 447
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

... kupio bih neke polovne, ok skije i ok vezove. Voleo bih da to budu karving...

imam ortaka koji valja prilicno dobru opremu za skijanje (polovnu naravno), a bas je skoro doneo iz austrije dosta toga. ako si zainteresovan baci mi pm.

@SoulstormM:

gde si sve bio na zimovanju???

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

ajde jedan malo drugačiji savet, čika-bole.. zajebi daske, nebitne su 90% vremena.. kao i vezovi.

mogu na expo zimu da se nađu dobre polovne daske sa vezovima, ne znam cene ali nisu prevelike.. u svakom slučaju, može dosta da se uštedi u odnosu na novo..

a to što si uštedeo preusmeri na cipele, jer je to najbitniji deo skijaške opreme. ako se dobro sećam, imaš neki salomon sa kopčom pozadi, neki od modela s početka devedesetih.. otvori se za neku modernu cipelu sa četiri kopče i podešavanjem, i odmah ćeš voziti 30% bolje, garantujem..

inače, ovaj papan kali zapravo zna koje su dobre daske.. od ovoga što sam do sada isprobao (a nisam probao jedino fischer, head i još par njih), najbolje daske su rossignol slalom, poslednja generacija pre karvinga.. planiram da ih vozim dok mi ih neko ne ukrade :D

Link to comment
Share on other sites

Sto? Meni je Kop bas kul, sve ukupno. A bio sam i u Bosni i CG i Sloveniji i Bugarskoj i Poljskoj, ha!

Inace, hvala za pomoc, mnogo ste mi pomogli, rosinjol jel, e to mi nikad ne bi palo na pamet. U principu najvise se isplati iznajmljivati skije. Bolje mi je ovo sto rece Ivan, kupim cipele (mada ove nisu bas, bas, toliko lose), i onda iznajmim i cao djaci.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

bole, skijanje nije zajebancija.. mada ako hocesh da skijash na kopu, onda kupi polovni atomic i vozi... ja sam za svoju opremu dao '99e 1050 USD, i vozio sam na olimpijskoj stazi na Visokim Tatrima u Cheshkoj bez ikakvih problema...

Link to comment
Share on other sites

@ balkonski:

pa i ne isplati se. kada iznajmljues nikad ne dobijes istu skiju. a sada u metrou imas fischer skije sa sve vezovima (nove) od 11.800 do 17.000 din. i ostalu opremu na snizenju... pa ako ti se to ne isplati onda go fuck yourself (nemoj shvatiti ozbiljno, hteo sam samo da dodam na tezini ove poruke, i da ti kazem da bi u ovom slucaju mnogo bolje prosao,MNOGO BOLJE! uostalom, pitaj calija)

@topic:

jel' bio neko na kopu, ili da li je cuo da li je proradila zicara posto sam cuo da ima snega.

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

bio sam na expo zimu. njesra tesko, sve sto ima u bgd-u ima i tamo - i nista vise. samo u hali 2 + su polovnjake zbudzili u onaj prolaz izmedju hala. a cene polovne opreme su bile u proseku 10% manje od nove........... sta reci.... jedino ko se zaista iscimao je equipa iz ns-a (koji su btw zvanicni zastupnici flow-a) i doneli svoji ponudu...... jel' bio jos neko?

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

tuga koliko su nabudzili cene opreme (nisam bio do polovnjaka)

ishao sam sa drugaricom da uzmemo vezove. kupila je neki salomonov model od 8 hiljada - na drugim shtandovima drzhim neko govno od veza u ruci, 11 hiljada. na trecem mestu neki uzhasi od plastikanera 7 hiljada.. nisam ni hteo da pogledam burton cene..

Link to comment
Share on other sites

jedino je flow bio sasvim ok, jos se ljudi iscimali iz novog sada. cali koje vezove ste uzeli???

Model

birao sam pre svega na osnovu hibacka, da bude udoban za celodnevnu vozhnju jer njen stil vozhnje dosta pritiska nogu u tom predelu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...