Jump to content

Na Kopu sneg...ah...


Recommended Posts

  • Replies 447
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam pretprosle godine uzeo Drake Pro model LeBlanc

I fazon, onaj shraf sto drzi zadnji vez se otklimavao i imao sam nezgoda, i onda je prosle godine u slovackoj jednostavno spao i nisam ga nasao i morao sam da spustam stazu bez veza. Snasao se srecom u nekom servisu mi stavio neki fush vez ali radi posao.

Nego ja moram bord da kupim.. smorio sam se totalno, moram malo da se informisem.

I btw, jel ide neko na jahorinu, ja palim tamo sa ortakom od 30. dec ostajemo tamo dve nedelje

Link to comment
Share on other sites

pre jedno sat vremena sam se vratio sa jednodnevnog bordinga na kop-u, pa velim da kazem rec-dve....

staze su poceli redovno da sredjuju, ratrak je isao cesto po stazama tako da su svi bili zadovoljni danas. nije bilo guzve, desavalo mi se da se na stazi spustam potpuno sam (ili sam omasio pa nekako pri dnu ipak vratio [:)]). cetvorosed je isti kao onaj u banskom i radi prilicno dobro, malo je spor ali bitno da te odveze tamo gde treba. pancicev vrh nije radio jer taj cetvorosed nije zavrsen a kazu da bi trebao biti gotov do 20.01.2006-te. padao je jak sneg, cak je i vetar duvao ali zice se nisu gasile, da li zbog tih engleza kojih zaista ima ili su se napokon uozbiljili - ne znam, bitno da je radilo. dnevi ski pass bio je 1.400. din zajedno sa depozitom (400 din vracaju kada im vratis ski pass)

eto... [:D]

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

pre jedno sat vremena sam se vratio sa jednodnevnog bordinga na kop-u, pa velim da kazem rec-dve....

staze su poceli redovno da sredjuju, ratrak je isao cesto po stazama tako da su svi bili zadovoljni danas. nije bilo guzve, desavalo mi se da se na stazi spustam potpuno sam (ili sam omasio pa nekako pri dnu ipak vratio [:)]). cetvorosed je isti kao onaj u banskom i radi prilicno dobro, malo je spor ali bitno da te odveze tamo gde treba. pancicev vrh nije radio jer taj cetvorosed nije zavrsen a kazu da bi trebao biti gotov do 20.01.2006-te. padao je jak sneg, cak je i vetar duvao ali zice se nisu gasile, da li zbog tih engleza kojih zaista ima ili su se napokon uozbiljili - ne znam, bitno da je radilo. dnevi ski pass bio je 1.400. din zajedno sa depozitom (400 din vracaju kada im vratis ski pass)

eto... [:D]

mrzim te!

ti si se skijaooooo, a ja cekam februaaaaaaaar. kmeeeeeeeeek. :((((((((((((((((

signatura.jpg

_malimjau.

Link to comment
Share on other sites

mozes samo da me mrzis :p :)

slusaj, imam varijantu za taj kop i u trajanju od 4 dana, ili vise ili manje. pitanje je samo kako stojite sa vremenom (fax, posao, i tako to). ukupno u tu kucu staje 6oro ljudi i otprilike je 20EUR dan apartman, sto znaci 3,33333EUR po osobi dnevno. ako ste zainteresovani - javite.

edit/ znam da ima redovna autobuska linija do kopa. poslednji polazak je u 16h sa planine ka bgd-u.

Edited by oddball

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

mozes samo da me mrzis :p    :)

slusaj, imam varijantu za taj kop i u trajanju od 4 dana, ili vise ili manje. pitanje je samo kako stojite sa vremenom (fax, posao, i tako to). ukupno u tu kucu staje 6oro ljudi i otprilike je 20EUR dan apartman, sto znaci 3,33333EUR po osobi dnevno. ako ste zainteresovani - javite.

edit/ znam da ima redovna autobuska linija do kopa. poslednji polazak je u 16h sa planine ka bgd-u.

uuuuu...a kad? sad posle nove godine?!

kolko je ski pass?

ae iscimacu kalimana pa ako mozemo da se iskombinujemo nesto...

:)))))))))

signatura.jpg

_malimjau.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

@mjau:

mrzi me jos malo :)))

@ topic:

upravo sam se vratio sa kopa i evo mojih utisaka: staze sredjuju samo kada se zavrsi skijaski dan tako da je to prilicno smor, ali borderi ne bi bili to sto jesu da ne zagaze u dublji sneg. to je bio show, voznja po netaknutom snegu extra, overili smo vecinu off road povrsina izmedju staza tako da je bilo cool. naravno uspeli smo i u par navrada posteno da se najedemo snega :)) overili smo i jedno extra jeftino mesto gde su cene jeftinije nego u bgd-u (verovali ili ne). skapirao sam da je pancic bezveze, generalno nista narocito, meni licno je duboka najbolja staza. kada je sredjena nema gotivnije voznje na kopu osim na off-u izmedju nalog karamana i marinih voda. kada se vrati ostatak ekipe mozda ce biti i nekih fotkica. btw, malo smo se snimali kamerom na stazi tj. ja sam snimao

al' ce pasti ucenjivanje :)))

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

mi smo bili do 30 na jahorini

utisci su loshi

skijali smo samo prva 3 dana, ostalo smo bili zavejani

ali shto je najgore, samo 2 dana stvarno nije moglo da se skija, ovo ostalo je moglo opushteno

kapiram da ih je mrzelo da rade.

samo su poljice radile

skenj

a imali smo extra nadrkanu kuci i placali smo nas 5orica 80evra 7 dana

sedmodnevni ski pass 75e

radile su sve staze

Alan Smith ftw.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...