Jump to content

Ovaj lik je igrao na WCG-u


Recommended Posts

pa mislim ono

razumite nekog ko ne igra....

sta ja znam.. ja sam na bnetu cesto nailazio na slican "nivo"

nije mi toliko smesno kako igra ovaj lik, posto je ocigledno da ne zna...

ali mi je bilo smesno sa kakvom ozbiljnoscu onaj elf pristupa zadatku, mislim nije mogao da zna sa kim ima posla... ali ono AOW na pola puta do ekspanzije.. sakriveni hunter's hall... fast exp sa elfom.... ono covek krenuo k'o da mu je protivnik Sky ili ToD, a ne neki bezveznjak....

ocekivao sam barem neki komentar kad je video protivnikovu bazu, nema ni LOL, ni heheheh.... :D

samo udri. Ko zna sta li je mislio u tom trenutku

ONE & ONLY: XWOLF

Link to comment
Share on other sites

ovaj je ko onaj lik iz etiopije sto je plivao na olimpijadi i zamalo da se udavi!

Taj rad...

rofl mao sto nisam rodjen u luxermburgu cenim da im je to i jedini igrac :) ovo je stvarno strasno :)

Verovatno bi bio josh gori od njega ili josh verovatnije,ni bi ni igrao warcraft ^^

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ovaj je fenomen,doduse oni imaju normalan net a mi qcinu

steta sto bosna nije imala qlf za singapur pa da i ja vidim sveta :)

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Ma selim se ja u Luksemburg xD

Evo josh jedan rep od tog lika, btw bacite pogleda na apm

http://www.wcreplays.com/pub_replays.php?get=23315 [:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D]

Edited by FistBorn

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

slobodno, igraces wcg za 5 godina, i to ako ti daju drzavljanstvo.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

slobodno, igraces wcg za 5 godina, i to ako ti daju drzavljanstvo.

jbg kad je bosnija zaostala (mada scg nije daleko ali ipak se drzi jer ima dosta vise igraca),btw I was born in Sarajevo!

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...