Jump to content

aj jedno pitanje


renegade.crs

Recommended Posts

ima razlika .. imash spelove koji imaju cd (cd = cooldown) + global cd i ostale koji imaju samo global cd ... poenta je u tome shto kad popijesh 3 (ili beshe 4) isti spell u poslednjih 20 sec da ti se rezist na njega vec podigao na 75%

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

kada bacim jednom moonfire, ako ponovim par puta zaredom, sve manji i manji efekat ima i manji dmg, tako da je to samo bespotrebno trosenje mane. s tim ponavljanjem se povecava sansa za resist, sto je opet besmisleno raditi nekoliko puta zaredom.

par puta jesam to uradila, ali samo zato sto je horda pocela da bezi, korenje ga nije uhvatilo u trku, pa posto mi za sve ostale magije treba ucitavanje od 1.5-3sec, onda sam morala nekoliko puta da bacim moonfire jer nemam vremena da stojim i ucitavam magiju jer ce mi biti van domasaja dok ja zavrsim.

Home is where the hearthstone is.

Link to comment
Share on other sites

ima razlika .. imash spelove koji imaju cd (cd = cooldown) + global cd i ostale koji imaju samo global cd ... poenta je u tome shto kad popijesh 3 (ili beshe 4) isti spell u poslednjih 20 sec da ti se rezist na njega vec podigao na 75%

Pa nisi bas najtacnije rekao....Global cooldown vazi SAMO posle instant spella...ne postoji CD+Global CD....

Link to comment
Share on other sites

Joj ala lupetate .... resist se povecava samo za odredjene efekte a to su sledeci

kod druida na primer root ... ako vise od 3 puta rutujes playera a da nije proslo 15 sekundi izmedju svakog roota on postaje imun

kod shmahana je isto tako sa frost shockom

kod roguea se smanjuje duzina gougea itd itd

warriorov charge stun isto posle treceg puta si imun ...

warlockov fear/charm isto 3 feara/charma a da nije bio razmak od 15 sekundi izmedju == immune ...

poenta je da su ovo dissabling effekti i samo zbog toga je ubaceno u nekom patchu zaboravih vec kome da posle ponavljanja postajes imun zato sto je bilo imba jer sam ja mogao wara/roga da drzim 5 dana rootovanog

ja mogu moonfire spamujem dok mi ne nestane mane pa onda innervate pa onda da nastavim ... ja ne znam odakle te gluposti vama vi ko da igrate domine ..

elem reno nije nefer jer ako je doslo do trenutka da tebe druid moze moonfire spamom da ubije onda slobodno sedi i pusti ga da to uradi ...

moonfire dmg i mana cost nije effective nimalo ako se spamuje tj da bi se iskoristio u fullu mora se pustiti 12 sekundi da iztikuje ... mislim 220 dmga po moonfireu .... pa to je isto ko da me ti samo udaras macevima ili hant da ukljuci autoshot cak i losije ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Slazem se sa mohijem i to sa moonfire sto procitah gore je teska glupost. Sta, tako znaci mag koji opaljuje fire cudo posle treceg postane meta imuna a on iskoristi 7xx mane samo da je castuje? Il se poveca resistance na 75% LOL

Mogu da drmam moonfire dokle god imam mane a meta ce uvek bol iste da oseti i .

Link to comment
Share on other sites

ma da sap i gouge za rogua

mada ako koristish gouge i cheap shot/kidney shot posle ooc nema problema

btw ja kad vidim da mi nema spasa ja sednem

jednom mi se desilo u sred ab-a da sam seo medju 4-5 horde i oni prestali da me napadaju

pocheli ljudi da igraju =))

Edited by pimpin`

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

kada bacim jednom moonfire, ako ponovim par puta zaredom, sve manji i manji efekat ima i manji dmg, tako da je to samo bespotrebno trosenje mane. s tim ponavljanjem se povecava sansa za resist, sto je opet besmisleno raditi nekoliko puta zaredom.

sad sam proveravao i chinio je konstantan dmg

jeini problem je shto se DOT ne stakuje..

Link to comment
Share on other sites

zaboraviste polymorph :)

@ mohi od kad bre za fshock to vazi, to je instant dmg cast, jes' da slowuje, ali opet, shaman iz shokra choveka do smrta, i svaki put dmg je isti a ni resist ne pada tako chesto, moguce bi bilo kad 2 ili vishe shamana shokirajune moze da se desi da jedan shaman izcastuje 3 shoka u roku od 15 seukndi jer je cd 6 sec, znachi maximum 2.....

moguce je vishe sa EF setom i talentom da bude cd shokova 4sec, onda je onaj koji se nashao shokiran najebao :)

poz reno [:D]

Link to comment
Share on other sites

zaboraviste polymorph :)

@ mohi od kad bre za fshock to vazi, to je instant dmg cast, jes' da slowuje, ali opet, shaman iz shokra choveka do smrta, i svaki put dmg je isti a ni resist ne pada tako chesto, moguce bi bilo kad 2 ili vishe shamana shokirajune moze da se desi da jedan shaman izcastuje 3 shoka u roku od 15 seukndi jer je cd 6 sec, znachi maximum 2.....

moguce je vishe sa EF setom i talentom da bude cd shokova 4sec, onda je onaj koji se nashao shokiran najebao :)

poz reno  [:D]

Ne funkcionise tako ... elem

fshock 6s fshock 6s fshock sad mora 15s pauze inace resist svaki put kad napravis 15 sekundi pauzu sa frost shockom (znam shamiji tesko je) imas fore 3 komata ...

@sajro :D

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...