Jump to content

utisak nedelje


Recommended Posts

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Keve mi,nek je darijan kreten,ali nemojmo ga smarati,nek moderator skloni ovo

i kraj,

a da,da se razumemo: kao istaknuti roker\punker moram se sloziti da je PINK sranje, on je skenjao rock u ovoj zemlji,nemogu ga voleti niti nazivati coveka koji ga je izmislio genijem

Edited by Rancid Blade

Obito.jpg

What?! The land of the free? Who ever told u that is your enemy

Link to comment
Share on other sites

priceless priceless

ceo topic pure priceless-shtina

brm brm brm jos osecam miris paljevine.... mmmm... super? nee... bezolovni.. hmm, ne nije... kerozin verovatno... ne ne ne... pa to su.... ahahaha dovriste sami

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

e aj nemojte smarate cho'eka vishe...

svako ima pravo na svoje misljenje... mislim da misli pogresno ali ipak to je njegova stvar...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Pink je za IDIOTE koje treba obesiti(ukljucujuci moju babu koja ga gleda) i treba spaliti zajedno sa GAY92,ups B92...

da li da uvazim misljenje nekog ko razmislja ovako:

Moja kandidatura za predsednika(kad bi ja bio na vlasti):

1.Naprevio bih koncetracioni logor za politicare ali SVE politicare i sve bi ih pobio.

2.Ubio bih svakoga ko se neslaze sa mojim misljenjem(Staljinov princip).

3.Manjine bih pustio da odu preko granice,ako nece sa politicarima bi ih stavio.

4.Nabavio bih nuklearno naoruzanje.

5.Napravio bih Veliku Srbiju.

LAZAR ZA PREDSEDNIKA ZIVEO LAZAR I SVETSKA REVOLUCIJA.

ja mislim da ne...

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

jebiga... al taka neka mishljenja ovde su ... kako da kazem zabranjena :D

sem ako imash 3000+ postova...  [:D]

tad cak mozesh i da se druzish sa moderatorima i adminima :))

( [;)] )...

za njih demokratija ne vazi... dahije su to... :))

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

jebiga... ipak se stekla mudrost tokom tih silnih postova tako da na neki nacin to mladji clanovi moraju da cene... ono... ti ljudi su ushli u flow sa forumom... shto znaci da ih je forum prihvatio:)

a one koji su bili...tj. oni koji su ishli protiv foruma... ta sila ih je odbacila tako da se sad sushe na obali neznanja... :D

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Nisam siguran da bi neko ovde trebalo da trazhi lock, ako ja mogu da nastupim sa jedne distance :) Zasto? Pa zato sto je to jedan od stavova koji postoje u ovoj zemlji, ali nije radikalan kao recimo da je otvorio topic "treba pobiti sve pedere" ili nesto tome slicno. To vec ne mozhe naci mesto na forumu i protivno je pravilniku.

Druga je stvar sto Darijan mozda gresi u svojim stavovima, i sto ne znam kako mozhe da kazhe da je Zeljko Mitrovic uspesan biznismen kad je bio u JULu, tada napravio Pink pa jos posle bio i kandidat na izborima, svi se secamo tih bilborda. Dajte i meni u startu takvu poziciju, pa cu lako napraviti DVD fabriku i otvoriti Pink u Bosni i Makedoniji. Drugo, Pink nije televizija, nego skup nabacanih reklamnih dzinglova, grand hitova i trach partija bez ikakvog reda i redosleda, sa nepreciznim programom i tolikom kolichinom kesha da nazalost upravo oni kupuju nove serije, pa ih svi posle jurimo u razdoblju od 20 do 24h, kako im se cefne.

Dalje, Darijane, ma kako tvoji stavovi nekad bili interesantni i zabavni, ne znam da li primecujes, ali mnogima ovde "stajes na zulj". I ne to zato sto si sjajan novinar-voditelj pa ih "pogadjas u metu" (da ne shvatis pogresno), vec zato sto imas stavove koji pre dolikuju gostovanju u Magazinu In nego postovanju na ovom forumu. Morao bih da ti skrenem paznju na to da malo spustis loptu. Nov si, ja licno dajem dosta lufta novima da pokusaju da se dokazu i opuste i onda promene dosta svojih stavova koje stvaraju cisto kao posledicu "e ja cu biti drugaciji". Licno nemam nista protiv tebe, ali je "sila u naroda snazhna" i nemoj dozvoliti ni sebi a samim tim ni meni da prerastes u problem.

Sto se tice utiska nedelje, predlozi su zaista bili fantasticni ... boze koliko gluposti na televiziji, zato i gledam dve emisije i dve serije otprilike. Ajde sto je Seki Aleksic umrla Chivava, kao da nekome seva, ali kada se ministar za kapitalne i baja iz narodne kancelarije onako prozivaju, to je tragicno.

I jos nesto - dozvolicu da nastavite postovanje na topicu ali u kontrolisanim uslovima. Svako ko misli da ima nesto _pametno_ da kazhe na topic i njegovu temu, a to je, da podsetimo, Zeljko Mitrovic i Pink, kao i utisak nedelje, neka se javi. Prozivanja bilo kakvog tipa, jos gore vulgarnosti i psovke bice trenutno sankcionisane nagradnim suspend paketitjima.

Link to comment
Share on other sites

Pink definitvno pravi duhovne invalide, a forumi prave društvene invalide.

Ono što 90% korisnika ispoljava na 99 % foruma je agresivna netolerantnost i prostakluk koji nastaju kao posledica sakrivanja iza avatara, a vremenom prerasta ili u isto takvo ponašanje u stvarnom svetu, ili u patološku asocijalnost.

O masakriranju jezika da i ne govorim...

Posle ovog Lucky-jevog posta mi je jasno zašto je glavni baja! :)

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

Pink definitvno pravi duhovne invalide, a forumi prave društvene invalide.

Ono što 90% korisnika ispoljava na 99 %  foruma je agresivna netolerantnost i prostakluk koji nastaju kao posledica sakrivanja iza avatara, a vremenom prerasta ili u isto takvo ponašanje u stvarnom svetu, ili u patološku asocijalnost.

O masakriranju jezika da i ne govorim...

Posle ovog Lucky-jevog posta mi je jasno zašto je glavni baja! :)

dopadas mi se :)

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta da kazem osim jedno veliko hvala Lucky.

Nemam neko iskristalisano misljenje sto se tice cele ove teme, ali sam zeleo da otvorim topic slican ovome bas da vidim sta drugi ljudi misle povodom ovoga vise radoznalosti radi nego nekog flejma.

Nikad ne gledam b92 osim kada imaju one super jednocasovne emisije o zivotinjama/coveku/nauci&tehnologiji i sl, a pogotovo sto ne gledam emisije politickog karaktera.

TV mi je ostao upaljen na b92 jer sam bas bio gledao jednu slicnu emisiju (naucnu - gorepomenutu) kada je pocela i ova emisija koja me je zaista zaintrigirala i gostima i sjaaaajnim predlozima.

Ponavljam, nemam ja neko misljenje povodom svega ovoga, jednostavno, zeleo sam da vidim Vasu reakciju na ovo sve i na trenutno stanje u Srbiji, a ne da se vredjamo (jaaako retko vredjam nekog, niti imam zelju da se vredjam sa nekim; vrlo nisko i primitivno i retko padam na taj nivo (treba me dobro iznervirati))

E sad, cilj ovog topica je rasprava o Zeljku, pinku i nasoj "kulturi" a ne provokacija sa kojom sam krenuo. Izvinjavam se svima 'upaljenima' mada mi je prvenstveno to bio cilj u prvom postu ;) (malo provokacije poznavajuci vas). Nisam ni sanjao da ce ovo izazvati ovakve burne reakcije.

Ali eto, moderno je da se izvinjavamo pa ono, izvin'te jos jednom.

PS. Klinac Balavac je sasvim u pravu. Ali 100 hiljada posto. (i to ne samo na ovom nego na svim topicima na kojima je postovao. imas moju full podrsku)

Uzivajte & laku noc

Edited by darijan

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

bravo starbace, to je bila cela poenta emisije, u istom sam tripu kao i ti po svim tackama, al najvise me je nasmejala poslednja izjava :) ubode ga u srz

nt.hc

=====================

Ne daj nikom da te vredja, jer te niko ne

zna..

Pa ti si se stondirao i u igrici..

DZOKOLEND

aniHANI, HANIma3x

Koji je sprat danas?!?

U slucaju nuzde POLULITI!!!

NOGICA, NOGICA..

Hannibal:

Kakav vam je batak?!?

Prodavacica:

Nemamo to trenutno!!!

Maha:

-E brate jel imas kezva?!?

-Brate nemam pare..

Link to comment
Share on other sites

O celoj ovoj prichi imam odavno formiran stav koji necu detaljno elaborirati jer me jednostavno sve ovo isuvishe iritira da bih se upushtao u rasprave.

Pre svega, Mitrovic nije nikakav genije, a iskreno sumnjam i da je prosechno inteligentan chovek. On je napravio od Pinka imperiju kakva je danas iz jednog jednostavnog razloga - imao je iza sebe mafijashku mashineriju zvanu JUL.

Da random tipu sa ulice dash vrecu sa milionima evra (tada maraka) i kazhesh mu da napravi televiziju sigurno bi to odradio bolje nego mafioz Mitrovic. Pink je bio chedo vladajuceg rezhima, i dok je RTS pre svega sluzhio u politichke svrhe, Mitroviceva TV je imala zabavno-propagandnu ulogu. Setite se samo programa Pinka iz devedesetih.

A pored svega toga, i silnih miliona ulozhenih u sve to, Pink je bio i ostao jedna od ubedljivo najneprofesionalnijih televizija na ovim prostorima, sa programskim shemama koje se nikad nisu poshtovale ( tipa film koji treba da pochne u 22.00 pochinje u 00.20 i slichno), idiotskih voditelja josh idiotskijih emisija itd.

Josh jedna vrlo bitna stvar je pricha o uzroku i posledicama. Pricha o tome da je Pink posledica toga shto je narod, odnosno da je sve to davano narodu jer je on to zheleo, nije tachna. Situacija je upravo obrnuta. Pink je , sa drugim shabanskim medijima sluzhio kao mashina za ispiranje mozga, za veselje dok se ratuje i shiba inflacija. Narod prihvata sve ukoliko se to dovoljno forsira, a preko Pinka je maximalno bila forsirana pricha "ne mozhe nam niko nishta..." i "koka kola, marlboro, suzuki...", a s obzirom na tadashnju situaciju u zemlji ljudima je najlakshe i najbezbolnije bilo da se okrenu sharenoj lazhi zvanoj Pink.

Meni je lichno bilo veoma zhao shto petog oktobra Pink nije bio spaljen do temelja, ili bar Mitrovic obeshen na trgu.

Pink je danas jachi nego ikada, Mitrovic je pokazao sposobnost da se prilagodjava vlastima...kako koja dodje i ode, tako i on menja odela.

Sramotno je da takvog choveka neki ljudi smatraju uspeshnim biznismenom, genijem or whatever.

Shljam najgori.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Ne kapiram kakva je korist prichati o mitrovicu, pinku i sl. glupostima...

Moje mishljanje u vezi tog kanala je da upropashtava drushtvo zarad love nekog lika koji nema rech da je drzi ni chast... Ako je to genije - no comment...

Shto se tiche hejta... slobodno nastavite... korisno je koliko i rad nashih politichara...

Ako se neko divi pinku, neka se divi i dalje... svako je slobodan da traci svoje vreme kako zeli :)

Link to comment
Share on other sites

starbak, da sam ja krenuo da mu objashnjavam kako se obogatio zeljko mitrovic, kakva je pink televizija i sl, on bi opet nashao nachin da je odbrani, ovo je ko politichka diskusija gde nikad nema pobednika.

Zato ga lepo ishejtujem, sebi umirim savest i ja sam srecan, a za nekog tamo klinca iz ns-a od 15 godina me bash zabole.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

tema moje price nije skoncentrisana na emisiju utisak nedelje, vec na gore negde spomenute price o pinku i zeljku mitrovicu. dobar ili los. zdrav ili poguban itd. posto mi je to bilo malo interesantno.

hm.

ne bih mogao da se skoncentrisem samo na jednu osobu (Zeljko Mitrovic).

naime.

pink kao organizacija postoji odredjen period. ono sto je jako zanimljivo (u jednom drugom smislu pogubno) jeste to sto je ta televizija (firma) nasla nacin da za odredjen vremenski period napravi jedan kulturni trend. kad kazem trend mislim na opste prihvacene norme drustva. kapiram da ce sad da se javi dosta uvredjenih ljudi koji ce reci da ne pripadaju toj grupi. slazem se.

ali prosto takav trend postoji.

e sad. polemika oko toga da li je taj trend dobar ili los. jako zajebana rabota.

jer. postoji nekoliko grupa ljudi oko nas kada se govori o ovakvoj temi.

1. ljudi koji su prihvatili taj trend i koji smatraju isti potpuno kvalitetnim i zabavnim. bez doze razmisljanja kako on utice na njih jer "kud svi, tu i mali mujo" iliti kad moze vecina mogu i ja.

2. ljudi koji na odredjene trenutke prihvataju trend i stapaju se sa istom tom masom ljudi koji ga konstatno gotivi i prati, po principu "brate, sta sad, mogu da slusam Seku Aleksic na zurci", pri cemu zanimljivo da se svako vezuje za kolicinu alkohola koju popije prilikom stapanja u taj trend.

3. ljudi koji ce konstantno negirati bilo kakvu povezanost za takav trend uz obrazlozenje kako je to potpuno rasulo i kako ne mogu da shvate kako to neko slusa, ali ce s vremena na vreme da se ipak stope sa istim tim trendom bar na jedan trenutak.

4. ljudi koji prosto ne gaje osecanja prema ovom trendu koji struji oko njih. vec imaju usadjenu odbojnost prema izjavama poput "ceca zaista dobro peva", jer su najzad, potpuno svesni da ta izjava nema veze sa zivotom, pa ne zele da trace svoje vreme trudeci da se da objasne drugacije ljudima koji su zaista ubedjeni u cecine glasovne sposobnosti. oni prosto ne razmisljalju mozgom mase, vec slusaju ono sto zele da slusaju bez opterecenja da li ce to biti prihvaceno od strane trend-jet-set-populacije.

e sad. pink stvori odredjenu muzicku kulturu svojom diskografskom kucom. onda lansira gomilu pevaca, pevacica i grupa koji ce pevati tacno odredjen fazon. nagaze par klubova u koji ce biti dovedena cela trend-jet-set-populacija. i napravice od tih klubova "hram" opste prihvacenih kvaliteta, odnosno to je uzajamno. jer ce vlasnici tih klubova zeleti da dovedu sto veci broj ljudi. a da bi to uradili naravno da ce pustiti trenutno najpopularniju pevacicu. jeste. medjutim kada ovo postaje "pogubno". pa onda kada se u tim hramovima, u koje dolaze polu gole devojcice ciji menstrualni ciklus jos nije tacno uskladjen odnosno stidne dlacice jos nisu porasle sa svojim tipovima koji nose rigorozne tarzanke, peje na jaknama, D&G saru na farmerkama i rajsveslusom na patikama/cipelama, na trenutke pocne pustati muzika koju prvoklasni DJ naziva tehno/house/pickamaterina. tada to postaje trend. jer majmun radi (u ovom slucaju i slusa) sto majmun vidi. pogubno je to sto u takvoj situaciji se vidno nastavlja evolucija (nekad dr. iggy, beat street...luna, ella b, leontina...ceca, karleusa, seka...) te se masa prebacuje na tehno zurke jer je tako cula. da je to do jaja. carl cox picke materine. skucaj xer, stavis brzalice na oci, ogrnes sal svoje prve ljubavi (zvezda, partizan, rad, picke materine) i skakuces okolo sa dignutim rukama u vis uz vecito vikanje "przi mare", iako mare jelte ne radi tu zurku.

tada se svaki pravac zagadjuje, odnosno menja. postaje ozloglasen. drugaciji.

kapiram da sam oduzio. te je sustina pobegla, kakve pink ima veze sa ovim?

takve da se preko te pink televizije lansira ovakva kultura. polu gole devojke ce se obuci tako jer trend nalaze tako. a trend diktira neko ko se pojavljuje na pink televiziji. jer hej! pink televizija je zbog svoje "zabavnosti" najgledanija, pa sa te strane ima ciljnu grupu u mladom narastaju. tada idoli postaju ceca, karleusa, seka aleksic, natasa bekvalac...

i sada. kad se tako pogleda to je jedan prost tip ispiranja mozga.

nije glup taj ko je to napravio. glup je onaj ko se prepusta tome po principu mase.

medjutim. interesuje me koji je motiv slusati tu muziku? dobar pevac? kvalitetna pesma? fantasticne glasovne mogucnosti?

da li neko ovde ko je u ovom gore navedenom fazonu dovoljno dosledan da izadje i kaze "jeste, ja sam taj koji se tako ponasa, ja sam iz ove grupe ljudi koju je byp stavio pod 1" i da li taj neko moze da mi odgovori zasto voli taj trend? da li taj odgovor moze da se razlikuje od odgovora tipa "brate, to slusaju ortaci, to slusa riba, kad se napijes sve je do jaja"? bio bi jako zadivljen i iznenadjen.

na kraju. ne opravdavam nikoga. ne optuzujem nikoga.

svako ima svoj ukus.

aj.

da ste mi zivi i zdravi.

Edited by byp_

69869493_l.jpg

i fuck my fans.

Link to comment
Share on other sites

ovo je negde i poenta, narod je glup u proseku, i uvek ce raditi sto masa radi, u proseku. samo je meni problematichan kako pink, tako i b92, i mtv jer su i oni, isto tako "trendmejkeri" (kakva nakazna rech)

slazem se sa tobom u potpunosti. jer. negde i ne vidim konkretnu razliku izmedju pinka i b92 (mtv).

jer. nekako moje shvatanje televizije je takvo da ne treba da namece trend (uostalom trend ne bi trebalo da se namece ni u jednom slucaju). al opet govorim kako niko ne moze da ti nametne nesto (citaj - televizija) ukoliko ti to smatras neprihvatljivim.

69869493_l.jpg

i fuck my fans.

Link to comment
Share on other sites

I jos nesto - dozvolicu da nastavite postovanje na topicu ali u kontrolisanim uslovima. Svako ko misli da ima nesto _pametno_ da kazhe na topic i njegovu temu, a to je, da podsetimo, Zeljko Mitrovic i Pink, kao i utisak nedelje, neka se javi. Prozivanja bilo kakvog tipa, jos gore vulgarnosti i psovke bice trenutno sankcionisane nagradnim suspend paketitjima.

A sad Darjane po lekic pa u krevetac

Kili je dobio suspenziju. Ipak, nisam tvrda srca (kao i uvek ;) pa nije trodnevna vec u trajanju od samog jednog dana. Razloga je vishe, a jedan od njih je sto mislim da ste napravili izvestan pomak u odnosu na prvu stranu topica pa ne bih da kvarim atnosveru © ovakvim stvarima :)

Link to comment
Share on other sites

Kad bi na svetu bilo sve crno-belo kako vidim vlada opste misljenje, ne bi bilo mnogo problema, odnosno, bilo bi problema, ali koji su vec identifikovani. Pre ce biti da cela prica oko medija-publike(mase)-politike, nije tako jasna i jednostavna jer ce uvek biti ljudi kojima se manipulise, onih koji manipulisu i onih koji su tu negde izmedju da ispune kvotu.

A sto se tice poslovnih kvaliteta ZM-a, trebalo bi posedovati vise informacija o principima funkcionisanja trzista pre nego sto se neko etiketira. Evo imate Ameriku i u njoj Martu Stjuart, sta cemo sad?

Zivi bili!

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...