Jump to content

Seselj tehno


Recommended Posts

Haha, lepo lepo :)

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Ma daj, terete coveka u optuznici za stvari koje uopste nije uradio, mislim kapiram svi (srbi) ga mrze zato sto je vulgaran,tj. neki koji sagledavaju na drugaciji nacin ga gotive, ali je ipak srbin.

Njega terete za ratne zlocine, on nije ni bio na ratistu, niti je imao ikakve veze sa tadasnjom vojskom(osim sto je obilazio ratne dobrovoljce), a seselj je doktor prava, ima da ih zajebava tokom celog sudjenja.

Ono sto me nervira kod haskog tribunala jeste to sto ponovo pishu istoriju (lazima). Jos ranije kad je pocinjalo sudjenje Slobodanu Milosevicu, iscitali su optuznicu u kojoj pise : " Jos pre 600 godina, za vreme Kosovskog boja, u Srbiji se javila ideja tzv. 'Velike Srbije', od tada se ,pa do dana danasnjeg ,ukljucujuci i Slobodana Milosevica, pokusava proslediti ta ideja itd." Nije originalna verzija, ali ono sto sam zapamtio. Pa vi sad vidite, sve sto Seselj kaze, ja ga potpuno podrzavam, makar bio do vulgaran ko neznamnijako.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Ma daj, terete coveka u optuznici za stvari koje uopste nije uradio, mislim kapiram svi (srbi) ga mrze zato sto je vulgaran,tj. neki koji sagledavaju na drugaciji nacin ga gotive, ali je ipak srbin.

Njega terete za ratne zlocine, on nije ni bio na ratistu, niti je imao ikakve veze sa tadasnjom vojskom(osim sto je obilazio ratne dobrovoljce), a seselj je doktor prava, ima da ih zajebava tokom celog sudjenja.

Ono sto me nervira kod haskog tribunala jeste to sto ponovo pishu istoriju (lazima). Jos ranije kad je pocinjalo sudjenje Slobodanu Milosevicu, iscitali su optuznicu u kojoj pise : " Jos pre 600 godina, za vreme Kosovskog boja, u Srbiji se javila ideja tzv. 'Velike Srbije', od tada se ,pa do dana danasnjeg ,ukljucujuci i Slobodana Milosevica, pokusava proslediti ta ideja itd." Nije originalna verzija, ali ono sto sam zapamtio. Pa vi sad vidite, sve sto Seselj kaze, ja ga potpuno podrzavam, makar bio do vulgaran ko neznamnijako.

nije bio u bosni i hrvatskoj !?

jel su ti poznate mozda Bele Beretke A.K.A Seseljevci

www.un.org/icty/bhs/cases/ seselj/indictment/ses-ii030115b.htm

prvo procitaj ovo ... mislim nemam nishta protiv radikala i seslja cak i gotivim seselja al on JE PRIKUPLJAO MOMKE ZA SESELJEVCE i PODPOMAGAO ih tako nek snosi posledice a i ima nebrojano snimaka seslja u bosni sa gorepomenutom jedinico m

Edited by Intruder
Link to comment
Share on other sites

nije bio u bosni i hrvatskoj !?

jel su ti poznate mozda Bele Beretke A.K.A Seseljevci

www.un.org/icty/bhs/cases/ seselj/indictment/ses-ii030115b.htm

prvo procitaj ovo ... mislim nemam nishta protiv radikala i seslja cak i gotivim seselja al on JE PRIKUPLJAO MOMKE ZA SESELJEVCE i PODPOMAGAO ih tako nek snosi posledice  a i ima nebrojano snimaka seslja u bosni sa gorepomenutom jedinico m

Kao prvo, ne radi ti taj link koji si naveo. (tj. radi bez space-a pre "seselj")

Kao drugo rekao sam ti da haski tribunal i ostale evropske/svetske plasiraju ogromne lazi u koje nije svet upoznat i naravno prihvati ih kao istinu.

Kao trece to sto imas nesto crno na belo, pogotovo kad ga je napisao neki neobrazovani kreten iz Haskog tribunala, ne prihvatam kao bilo kakav dokaz. To bi bilo isto kao kad bi ja sada napisao "Intruder je gej.", objavio na internet i onda bi ti dolazili iskopleksirani likovi na gajbu i iskasapili te. Naravno malo bi to lepse uoblicio.

Kao cetvrto da potkrepim "Kao trece" jeste to da je glupo optuziti coveka za neki zlocin ako je bio na tom mestu i ako je isao da obilazi regrute radi publiciteta i dizanja morala vojnika. Sto znaci da bi trebao biti neki pismeni dokaz (koji haski tribunal nema) da bi se optuzio bilo ko za bilo sta. Znaci ne mozes da uradis nesto kao sto ti sada radis "Ja sam cuo da je tamo i tamo taj i taj radio to i to."

Dovoljno, za sad.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

1) Ovo me podseca na onaj miks slobe od pre 15 godina "srbija ce gladovati" :)

2) Ovo nije politicki topic, suzdrzhite se od takvih komentara, a posebno sto ovo kompletno nije politicki forum!

Okej. Soz. U svakom slucaju odlican mix. [claps]

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...