Jump to content

Finale glasanja


Lucky

Recommended Posts

OK, kao sto znate, do danasnjeg dana u ponoc trajalo je glasanje za najbolji wallpaper. Zapravo, trajalo je nesto duzhe, dok se ja nisam konektovao na net i sve to zatvorio sat i nesto posle toga, ali sta sad :) Borba je bila interesantna, teshka i izuzetno uzbudljiva, ali je na kraju Banman sa svojim "Complete" wallpaperom uspeo da pobedi Aysa i njegov "GanstaRUR". Stoga poredak na kraju izgleda ovako:

1. Banman - Complete (37)

tumb_banman-complete.jpg

--------------------------------------

2. AyS - GanstaRUR (35)

tumb_ays-ganstarur.jpg

--------------------------------------

3. Sa1nt - RUR1 (22)

tumb_saint-rur.jpg

---------------------------------------

Nastavak liste:

4. Immortalis - The world is ours (20)

5. Princess - RUR (19)

6. Phantomq - RUR (18) / dvinitycker - Kolazh (18)

7. Gougy - RUR (17) / Noodle - Udarno (17) / AyS - RURblue (17

8. ZerBah - RUR (15)

9. Sa1nt - RUR2 (14) / AyS - HedgeRUR (14)

10. Cali - Darkside (12)

11. Ch1zra - RUR (11) / Crusader - Stars of Quake (11)

12. Ays - Simple (10)

13. IvanTM - Minimal (9)

14. Banman - Watchman (8) / Noodle - Minimal paket

Za takmicenje je pristiglo ukupno 332 glasa nasih vernih posetilaca, cime nam se cini da smo imali finu bazu za odredjivanje stvarno najboljih i najkvalitetnijih wallpapera.

Molim pobednike odnosno prva tri mesta, u ovom slucaju Banmana, AySa i Sa1nta da izrade wallpapere u rezolucijama od 800x600 do 1600x1200 (mogu i wide ali nije neophodno) i da mi ih proslede putem maila, linka, pm-a i foruma, jer ce nam trebati zarad kasnijeg postavljanja na sajt.

A sada ono sto ste najvishe cekali - NAGRADE! Odlucili smo da fond nagrada kojim raspolazhemo podelimo na oba izbora, ovaj "publike" i onaj "strucnog zirija" (ne, ni na to nismo zaboravili).

Sponzor wallpaper takmicenja i KlanRUR partner tokom 2005. i 2006. godine, firma ComputerLand, daruje pobedniku ovog takmicenja (po izboru posetilaca dakle):

- Logitech LX7 bezni laserski mish ( ~ 45 evra ), jedan od najnovijih Logitech modela.

62407.jpg

- Drugoplasirani u ovom takmicenju po izboru publike osvaja Labtec Optical Mouse (koji kapiramo da njemu uopste ne treba ;)

1414.jpg

- Dok ce treceplasirani dobiti podlogu za misha koju najvishe na svetu voli (znam ga!) - KlanRUR tipa, i poklonche iznenadjenja!

Iskoristicu ovu priliku da spomenem i nagrade za pobednika po izboru zirija a to je:

1. mesto - Logitech QuickCam messenger Duo (~65 evra, dve kamere u paketu)

62149.jpg

2. mesto - Labtec mis (razlicit od onog gore)

3. mesto - KlanRUR podloga

Cisto da spomenemo da se pobednici po izboru zirija i publike mogu preklapati, ali i ne moraju, u kom slucaju dobijaju pripadajuce nagrade u skladu sa osvojenim mestom. Ipak, ja znam da je vama mnogo vaznija satisfakcija to sto ste pobedili, a ne tu neke nagrade ;) Fond je, kao sto smo i najavili, bio skromniji, ali ako vam se ovaj sistem dopao i hocete jos, sledece takmicenje ce biti i vece i sa vrednijim fondom.

Ocekujte pobednike po izboru zirija a pobednici po izboru publike ce biti obavesteni ovde oko preuzimanja nagrada, tj. tacnog termina!

Link to comment
Share on other sites

svaka chast banmanu - zasluzhio je da pobedi, ajs mate, videlo se da se nisi dovoljno potrudio (tj. bacio si se vishe na kvantitet nego na kvalitet ), kao realno ni ja, al' bice josh prilika za nas :)

i naravno, hvala svima koji su glasali za mene, izabrali ste pravog kandidata [:D] (znam znam, serem:))

@Lucky: odgovara meni i ta podlogica nish' ne brini, zadovoljan sam :)

Edited by Sa1Nt
Link to comment
Share on other sites

"Cisto da spomenemo da se pobednici po izboru zirija i publike mogu preklapati, ali i ne moraju, u kom slucaju dobijaju pripadajuce nagrade u skladu sa osvojenim mestom. Ipak, ja znam da je vama mnogo vaznija satisfakcija to sto ste pobedili, a ne tu neke nagrade ;) Fond je, kao sto smo i najavili, bio skromniji, ali ako vam se ovaj sistem dopao i hocete jos, sledece takmicenje ce biti i vece i sa vrednijim fondom."

DiNovo/MX5000 :))))??????

Link to comment
Share on other sites

"Cisto da spomenemo da se pobednici po izboru zirija i publike mogu preklapati, ali i ne moraju, u kom slucaju dobijaju pripadajuce nagrade u skladu sa osvojenim mestom. Ipak, ja znam da je vama mnogo vaznija satisfakcija to sto ste pobedili, a ne tu neke nagrade ;) Fond je, kao sto smo i najavili, bio skromniji, ali ako vam se ovaj sistem dopao i hocete jos, sledece takmicenje ce biti i vece i sa vrednijim fondom."

DiNovo/MX5000 :))))??????

meni ovde neshto nije logicno [}:)]

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

znam ivane, nekome je ruzhno, nekome je prosto, nekome je tamno, ne mozhesh svima udovoljiti :) ja sam u samom startu hteo da napravim 2 komada, na 2 teme - gaming i godishnjica, nisam u tom trenutku imao vishe vremena da se posvetim tome, pa je ispalo ovo shto je ispalo. Ja realno volim simple wallove bash zbog ikonice kojih imam poprilichno :)

Nema opravdanja. [:D]

Javna pohvala na forumu ... evo je:

BRAVO!

[jupi]

Link to comment
Share on other sites

E da, hvala na chestitkama. Mislim da je sve recheno. Mislim da bi uputio chestitke svima koji su uchestvovali i doprineli atmosferi, a nadam se i RURu. Iskreno iznenadio sam se nagradama, mislio sam da ce biti ono, kolektivno bravo - svako te nazove i kazhe pobednicima bravo [:D]

Shto je reko Lucky, takmichenje je ispalo ok. Iskreno u pochetku nije bilo mnogo radova, al', ima RUR kreativaca, kriju se... neki su se pokazali, neki ce... sve u svemu dobra ideja koja srecom nije zamrla sa Rurology-jem.

Pohvala za glasache.

Pohvala za organizaciju.

I nadajmo se da ce sledeci put biti sve vishe i vishe radova.

@Lucky

Shaljem ti danas ili najkasnije sutra radove u svim rezolucijama. I pitanje da li da shaljem sve u paketu (rar?) ili paketici, ili kako god vama odgovara.

Link to comment
Share on other sites

Shaljem ti danas ili najkasnije sutra radove u svim rezolucijama. I pitanje da li da shaljem sve u paketu (rar?) ili paketici, ili kako god vama odgovara.

Slobodno sve spakuj u jedan RAR i posalji, nije problem.

Inache, fino da si dig'o topic, bas sam juche pokupio nagrade. Obavesticu vas ovih dana kako cemo odraditi primopredaju, pa budite u pripravnosti :)

Link to comment
Share on other sites

svaka cast banmanu,

ja takodje drzim tvoj wall na desktopu :)

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

E da, Lucky, ocesh SVE rezolucije od 800x600 do 1600x1200 ili samo najcheshce? Mislimda bi bilo naj da samo nabrojish shta je potrebno chsto da ne bude zabune.

Ma ono, 800, 1024 i 1600... ako slucajno imas i neku wide tipa 1280x800, daj i to, nece da se baci ;)

a shta bi sa izborom zhirija? mislim, oce li biti toga ili jok ?:)

Bitje, planiram da dodela nagrada bude "u kompletu".

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

a pazi ga sto mudro cuti za izbor zirija :) cak je i aysove "ajde ajde" postove obrisao.. mora da nema kintu za kameru :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ma stoje mi sve vashe nagrade na polici, necete verovati, mogu i da ih slikam :) Jedino sto stvarno nemam vremena da to napishem, ne pitajte me apsolutno nista. Posebno sto niko nije ni dosao da digne svoje nagrade sad u petak (ok, sa1nt se javio a banman nije u bgdu, pa je zapravo niko = ays ;))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...