Jump to content

crnogorci


Recommended Posts

kladim se da se sprdash sa nama :) ali za sluchaj da si ozbiljan da te pitam da mi dash linak za neku sliku te jahte... shto je mnogo, mnogo je :P

ne sprda se. inache, ima tim od 20 ronilaca, koji su non stop u vodi oko jahte:) + 2 helikoptera i avion na samoj jahti..

Link to comment
Share on other sites

Davno sam video ovu sliku... Inache, shto se tiche duzine broda... Za Abramovicevu jahtu zaista neznam, ali ovaj brod je dugachak oko 300m... :

picture0193tx.th.jpg

Za ljubitelje, evo i slika komandnog mosta... brod je star neke 3 godine... Zove se ( kao shto mozete videti na prvoj slici ) Vanessa i pripada Italijanskoj kompaniji Mediteran... :

picture0028lb.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

nisam znao da su italijani okupirali panamu..

Volim kad neko primeti :)

Brod je registrovan u Panami zbog manjeg poreza... Inache je gazda kompanije Italijan, a zivi u Shvajcarskoj... Kompanija broji nekih 150 brodova i vecina je registrovana u Panami, a vecina novijih brodova se pravi u Juznoj Koreji...

edit : Imam brdo slika sa ovog i jos ponekog broda... ako nekog zanima :)

Edited by Mario^^
Link to comment
Share on other sites

ha0s,Nov 18 2005, 15:38]E pa stvarno ili si tezak spamer kao Darijan ili toliko lupas da

neznas gde ti je glava a gde dupe !!!

ej zeki ne daj im da nam naude!!! :)))

Volim kad neko primeti :)

Brod je registrovan u Panami zbog manjeg poreza... Inache je gazda kompanije Italijan, a zivi u Shvajcarskoj... Kompanija broji nekih 150 brodova i vecina je registrovana u Panami, a vecina novijih brodova se pravi u Juznoj Koreji...

edit : Imam brdo slika sa ovog i jos ponekog broda... ako nekog zanima :)

neko ko ima 150 brodova misli o manjem porezu.... ajde da je to radio dok je imao 2 broda ali 150...

u svakom slucaju daj slika :D

inace ramirez!! vrh vrh! kralj vrh!

Edited by darijan

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

Pa... porez na 150 brodova je mnogo veci nego za 2 :) Neznam tachno sve detalje, ali znam da mu je isplativije ako su registrovani u Panami...

Jes' da smo posli malo u off topic, ali eto vidim da jos neko voli brodove ;) Ako bog da, za godinu, 2 se ukrcavam na ovakva chuda :)

Evo jos ponesto... :

dsc000068cx.th.jpg

Zashto li se kaze "pun ko brod"... :) :

pict00149ln.th.jpg

Ova kompanija ima svog agenta u Beogradu, na Banovom brdu... samo cu reci da kuvar ima 3.000 eura platu... Prijavite se [:p]

Link to comment
Share on other sites

Hteo sam edit, a tek na kraju kad sam ispisao sve linkove mi je reklo da ne mogu toliko slika da okachim u jednom postu... neznam koje su bile adrese pa cu napraviti novi reply, sry ;)

Ovo je inache slika Vanesse kako prolazi kroz Panamski kanal... ostaje samo neverovatnih 20 centimetara prostora sa strana... Sa strane postoje shine kojima ide lokomotiva koja vuche brod kroz ovaj kanal...:

pict00110wq.th.jpg

Ne, ovaj brod se nije nasukao... ovo je Suecki kanal ;)

pict00133iy.th.jpg

Mediteran ima i poneki putnichki brod...:

pict00375yx.th.jpg

makina, o tome slabo shta znam, uchim za navigatora, dakle komandni most ce biti moje radno mesto :)

picture1844tc.th.jpg

Ne secam se gde je ovo... u svakom slucaju nalazi se na brodu :P

picture2037bj.th.jpg

picture2045tc.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...