Jump to content

Recommended Posts

Vas nekoliko se javlja kako je glupo da igrate to i kako necete da igrate kad nema nikakvog motiva, t.j. kad nema nikakve nagrade... Nagrada = novac... Onda se javlja dechko i kaze vam da ne glumite i da ne umishljate da mozete da zivite od w3-a i vi ga svi iznapushavate sa obrazlozenjem da vam kesh nije ni na kraj pameti i da igru igrate chisto iz zabave...

brate, jebeno nauci da chitash postove oke ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ipak situacija nije toliko beznadezna, nekome je mozak ipak uspeo da obradi informaciju i shvati poentu mog posta....

ali da se ne nastavljamo, i bez hejta, ovo je moje misljenje a svako ima pravo na to...svima puno srece u igrackoj karijeri, da zaradite mnogo para, ozenite se,kupite stan,kola,letovanja itd.....

Link to comment
Share on other sites

ipak situacija nije toliko beznadezna, nekome je mozak ipak uspeo da obradi informaciju i shvati poentu mog posta....

ali da se ne nastavljamo, i bez hejta, ovo je moje misljenje a svako ima pravo na to...svima puno srece u igrackoj karijeri, da zaradite mnogo para, ozenite se,kupite stan,kola,letovanja itd.....

ne brate ti imas pravo da pricas gluposti tipa da se bolje razumes u war od nas kad za takve izjave nemas osnove...

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

ne brate,nego vi mene ne razumete.ovo sada kazem najiskrenije jer tako stvarno i mislim, pa ja bi prvi voleo da extra igraci a kod nas ih ima stvarno, pre svega mislim na ristu,mileta vladicu..i jos par njih koji bi mogli da zive,ali kazem,zive bas od krafta...i voleo bi da nasi igraci imaju uslove za igranje kao sto ima svaki prosecan evropljanin ( konfiguracija,internet,organizacija,sponzori ) a da ne pricam o uslovima koje imaju grubby itd....ne verujem da u svetu ima vise od 20-30 igraca koji bas ZIVE od krafta...verujem da smo u malo srecnijim vremenima,mozda gledali ristu ili vladicu kako sabijaju grubbija ili nekog treceg na wcg-u ili nekom drugom turu...zar to ne bi bilo moguce ? ja mislim da bi ?

i zajebimo vise ovu raspravu, svako je rekao sta ima i sta misli o ovome....

Link to comment
Share on other sites

edit : sto se tice osnove za moje komentaarisanje ?

ae vladice reci mi, jel mozes ti sada da zivis od krafta? jesi nasao mozda sponzora koji ce da ti kesira ?jel neko u srbiji uopste nasao nekoga voljnog da donira nase igrace ? ne pricam o sici, mislim o pravoj lovi ? jel imamo mi nekoga takvog u srbiji ?

odgovor je jasan: NEEE !!!!!

i nece biti jos u skorije vreme, na zalost....

Link to comment
Share on other sites

opet ista pricha

i stvari koje se sponzorishu (sport) su nam u kurcu,a kako ce tek igre

manite se praznih pricha po 100-i put, pravi sponzori su napolju

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

edit : sto se tice osnove za moje komentaarisanje ?

ae vladice reci mi, jel mozes ti sada da zivis od krafta? jesi nasao mozda sponzora koji ce da ti kesira ?jel neko u srbiji uopste nasao nekoga voljnog da donira nase igrace ? ne pricam o sici, mislim o pravoj lovi ? jel imamo mi nekoga takvog u srbiji ?

odgovor je jasan: NEEE !!!!!

i nece biti jos u skorije vreme, na zalost....

hmm da sam sa 16 godina kad sam igrao vrh jos malo se vise potrudio i usao u neki sk mislim da bi od 17-20 godine skroz fino mogo da zivim sa 700e mesecnom plus sto dobijem comp od 3k eura ko kiko i sto jos potencialno osvojim na turnirima u drzavi i svuda tako da mislim da moze od domacih sponzora imas pravo nema leba ali od stranih :) ima i te kako no za mene je kasno i prestalo je da me drzi da igram 7 sati dnevno ali kazem samo da je izvodljivo jedan zeus i jedan insomnia su ti perfektni primeri zeus dobija 500e mesecno sto nije nesto za zivot u cro ali osvoji u svajcarskoj lan od 400e uzme 2-3 druga treca mesta i sakupi 1200eura sto mu je dosta a da ne govorim da uradi nesto tipa na ecg-u da uzme 15k eura jeste to dosta ponizan posao imho sta pita te dete jednog dana sta radis tata a ti kazes igram igrice za zivot ali fakat je izvodljivo insomnija je sa 20k sa wcg-a sasvim lepo stao na noge finansiski za bugarski .... :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

chek, sramota je da kazes klincu igrao sam igrice?

a shta ako mu kazesh "cale ti je rudar, ili chuvar?"

nijedan posao nije sramotan, osim prostitucije :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Al dokle vishe sa tim uslovima za igranje wc3-a...

Jebem mu zeca,ako jednog bugarina sponzorise SK ili jednog hrvata(koji je takodje krenuo na modemu) sponzorise 4K,sto ne bi mogli i vi?

Kolko ja znam bugarska gaming scena u vreme npr roc-a nije bila nista bolja od nase...

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

aha, a tad je didi uzeo clickarenu, a inso bio drugi, a mesec dana pre toga, inso je bio drugi na cpl-u u kanu

sigurno nisu bili bolji od nas..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

glupi fata, moze "have been removed" i onda bi moralo "Night Elves ispred" ili "night elf race has been removed" ili konstrukcija was/were removed

has removed nikako ne moze

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...