Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

koleta nema nigde par nedelja, niko ga nije video :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

yucup ( incup ) treba da pocne ne ove nego tamo sledece subote ( tada ce biti prvi yucup ), ako se bash masa nalozi meni nije ni tesko ligu da dodam, samo treba administratora ili ako hocete najbolje da igrate esl.

YuCup ce biti za ex yugoslaviju, znaci svi oni koji mogu da se sporazumeju sa srbima moci ce da ga igraju :)

Edited by Goga[TT]
bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

bez nagrada od ovoga nece biti nista a u srbiji te sponzore neces naci

ah nisam video samo za srbe pravis hmm onda mozda i bude nesto ali bolje da igram pravi incup ako vec odvajavm vreme za igranje vs moona grubija a ne mike i djoleta ali sto da ne odigracu ga i ja ako budem imao vremena...

Edited by Vladica

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

yucup ( incup ) treba da pocne ne ove nego tamo sledece subote ( tada ce biti prvi yucup ), ako se bash masa nalozi meni nije ni tesko ligu da dodam, samo treba administratora ili ako hocete najbolje da igrate esl.

YuCup ce biti za ex yugoslaviju, znaci svi oni koji mogu da se sporazumeju sa srbima moci ce da ga igraju :)

Gogo, brate okaci post o tome kako se prijaviti za yucup i tako to...Daj link

Link to comment
Share on other sites

bez nagrada od ovoga nece biti nista a u srbiji te sponzore neces naci

ah nisam video samo za srbe pravis hmm onda mozda i bude nesto ali bolje da igram pravi incup ako vec odvajavm vreme za igranje vs moona grubija a ne mike i djoleta ali sto da ne odigracu ga i ja ako budem imao vremena...

ne seri, ti si jedan incup ukupno odigrao, tvoje mishljenje u svemu ovome je najmanje vazno.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Vladice pa ti ne mozhesh da dobijesh "Miku i Djoleta" :)))

ali mogu voodu mana :P

btw highli pa to je poenta ako nisam nasao vremena da igram incup u kome bi igrao vs vrh igraca teze jos da cu naci vremena da igram neki yucup u kome ce biti sve mnogo slabiji igraci od incupovaca ali potrudicu se da dodjem :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

bljaaaaaaaaaaam!

nista od lige! suckers [:D]

uvek uzaludni pokusaji,voleo bih da se to realizuje ali nemoze samo jedan covek (highl1) da radi oko toga trebamu pomoc,a sto se tice lige ovamo iz zapadnog dela srbije ima sigurno 10tak ljudi koji bi igrali sigurno ali niko nezna, niti se informise jer nedolaze na rur,takoo gl u poslu ali za ljude ne briniti (to upravo svi misle da je najveci problem nema ljudi,nije nego nisu informisani samo ovi sto dolaze na rur)

lepo kad se liga otvori stavis u svet kompova i ostale casopise na ostale forume ,igraonice obavestenje mislite da nebi bila super liga + nize kategorije mislim na A B C ,nego niko nece da se mrdne povodom toga,a sponzori su nebitni koji ce nam q

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

evo ja nesto da kazem, neko ce me mozda pogresno razumeti , mislice da se nesto duvam ili tako ... ali reci mi kakve ja koristi imam od incupa? jer ti mislis da je meni stalo da 4 fun trosim vreme da igram sa average playerima da bi osvojio incup ? Realno igracu ga to stoji , ali samo zbog nekih ljudi koji zele da nasa scena uspe , ali me nerviraju izjave ljudi koji su kao ti , koji kazu ne trebaju nam sponzori etc ,,, tebi mozda ne trebaju jer oces da se dokazes i vecini , ali koji ja imperativ da imam kad igram?

Link to comment
Share on other sites

evo ja nesto da kazem, neko ce me mozda pogresno razumeti , mislice da se nesto duvam ili tako ... ali reci mi kakve ja koristi imam od incupa? jer ti mislis da je meni stalo da 4 fun trosim vreme da igram sa average playerima da bi osvojio incup ? Realno igracu ga to stoji , ali samo zbog nekih ljudi koji zele da nasa scena uspe , ali me nerviraju izjave ljudi koji su kao ti , koji kazu ne trebaju nam sponzori etc ,,, tebi mozda ne trebaju jer oces da se dokazes i vecini , ali koji ja imperativ da imam kad igram?

That 's my man!

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Naravno upravu je sweet, ali nema leba bez motike. Samo da mi krenemo sa tim yucup-om kasnije se nadam se lako naci sponzori pa makar i neka sica za pocetak ( 50 e po turu ). Nadam se da ce se highl1 potruditi da to sve izadje u Svetu kompjutera, mnogo bi nam znacilo.

Edited by Goga[TT]
bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Realno, to za SK i nece biti preveliki problem, poshto chlanak NetPlay (gde bi to i izashlo naravno) pishe legenda ovog foruma [:p], glavom i bradom, Kojot. Poshto je i ranije pisao o wc3 reprezentaciji, uvek se spomene turnir neki i tako to, kapiram da bi i za ovo bilo mesta tu.

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

evo ja nesto da kazem, neko ce me mozda pogresno razumeti , mislice da se nesto duvam ili tako ... ali reci mi kakve ja koristi imam od incupa? jer ti mislis da je meni stalo da 4 fun trosim vreme da igram sa average playerima da bi osvojio incup ? Realno igracu ga to stoji , ali samo zbog nekih ljudi koji zele da nasa scena uspe , ali me nerviraju izjave ljudi koji su kao ti , koji kazu ne trebaju nam sponzori etc ,,, tebi mozda ne trebaju jer oces da se dokazes i vecini , ali koji ja imperativ da imam kad igram?

pa, ucini to barem zbog hajlija, posto ce lakse moci da odredi stanje nashih igraca [:D]

edit: OMGOMGOMG laki mi promanio signu [:D]

Edited by spo(ghost)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

evo ja nesto da kazem, neko ce me mozda pogresno razumeti , mislice da se nesto duvam ili tako ... ali reci mi kakve ja koristi imam od incupa? jer ti mislis da je meni stalo da 4 fun trosim vreme da igram sa average playerima da bi osvojio incup ? Realno igracu ga to stoji , ali samo zbog nekih ljudi koji zele da nasa scena uspe , ali me nerviraju izjave ljudi koji su kao ti , koji kazu ne trebaju nam sponzori etc ,,, tebi mozda ne trebaju jer oces da se dokazes i vecini , ali koji ja imperativ da imam kad igram?

GG!:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...