Jump to content

Shta sad radi tillerman..


Recommended Posts

Tilerman je legenda i pojam za sve one koji su bili,za sve one koji sada vladaju,i za sve one cije ce vreme tek doci.Covek se sa svakom rasom prosto igrao,jednostavno bio je umetnik,nije poznavao granice...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

,Nov 15 2005, 19:22]bio je prvi na ladderu kad je ladder znacio nesto i kad su igrali bukvalno svi gosui koji sada igraju,+ heman,intox,etc...imao je bolesne skorove tad...

nije nista smislio niti je ista ikad osvojio ime ko alucard koje prodje i dodje bez preteranog znacaja....

nemozes ga porediti sa jednim elkyjem koji je smislio aow abuse i wispove da rasporedjuje po mapi i spirit moon sa ciklonom (koji je to usavrsio)

Edited by Vladica

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

fast expand, mass ptice sa svakom rasom,i to uvek iz 3 gradjevine,i uvek ih gradio van grada, dok smara protivnika,a onda se pojavi sa mass pticama i odvali coveka, kreepovanje na plunderu sa tower + heroj i jos mnogo fazona,sve je to smislio i sve su to videli prvi put kod ovog lika..

znaci aka MaT

Link to comment
Share on other sites

da,da....to je bila sema jedno vrema. znaci borrows,warmill i salji seljake da grade kule.ovaj kada izadje iz grada nije mu jasno:)..kakav altar,to tek posle:))

da, i jos jedan fazon koji su kasnije pokupili od ovog lika, 3 bastiljerije i mass rideri , sto je svojevremeno i grubby radio , i pravac rusenje grada...ne vredi nista:)))

Link to comment
Share on other sites

U nekom intervjuu sam prochitao da je do sada osvojio oko 500 000 $ na online pokeru

najace da je toliko uzeo onda bi svi terali poker i ne bi se jebali sa warom (pricam o ljudima koji zive od wara a ne o onima kojima je war zanimacija)

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

a kad je bio elf vladica uzeo orca i pojasnio mu na tranqul paths :))

da kada je elf vladica super gosu(rista?,targa? i jos neko) popio ban zbog map hack-a............to su bili dani citeru stari..........:P:P:P:P kao aloooo matori imam skor 100-3 :O

Busted!hehe ali rehabilitovao si se valjda jbm ti.............

tiller car najveci svaka cast........(tri monitora jesu bolest ,kakvu bi ocekivao samo od sharky-ja ali jbg)

GOT MIT UNS
Link to comment
Share on other sites

Tilerman je legenda, sve seme koje se danas koriste kao fe sa svim rasama i druge seme po kojima su svi igrali... a najvise je human igrac, i tft je igrao sa Humanom.

Gadno se varate, izmislio je on par stvari, ali ne sve... Kao prvo HMN FE je izmislio fs.russi korejanski divljak koji je u vreme pocetka roc-a bio bog i batina, elfovski FE nema sanse da je on izmislio jer je elfa igra pre kraja roc-a, jedino sto je on uveo je ud vs ud mass gargi, sve ostalo je neko drugo izvalio...

retired...

Link to comment
Share on other sites

true

drijade i mechke je izmislio smurphet (sk.seaweed) npr i prvi put prodao foru u repu vs tillerpeona (svi se secamo tog acc-a :D)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Nikae, gde se ti trenutno nalazish ? Btw, kad chesh kod nas u kraj malo :D

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

jel to bilo na plunderu?

da

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...