Jump to content

WD80gb


Mare

Recommended Posts

Kao sto je gore napisano, u pitanju je hard disk WD 80gigabajta. Problem?

Problem je u tome sto se u toku igranja dote, ili nekog kompleksnijeg rada za koji treba puno rada,hard disk jednostavno zabode. (prvo se cuje dva triputa zvuk *tak* i onda se jednostavno restartuje) Kada se ponovo kompjuter podigne, u IDE Primary Master-u pishe kao oznaka IDE HDD Drive, a ne WD80(itd oznaka harda)...

Ono sto ja hocu: hocu da ga sj*bem do nove godine(otprilike) do kad mi traje garancija.. E sad pored toga sto sam mu skinuo kuler, i sto ga opterecujem jako cesto da riknjava, da li postoji drugi nachin da se "ubrza" proces. Toliko...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Shta covek nece cuti sve po forumu. Lepo uzmi hard i ako je pod garancijom odnesi ga dileru da ti zameni i kraj price, shto bi ga dodatno unishtavao ? Kao shto kaze Zoolok, moze biti da je problem ploca ili napajanje.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

ako je za to restartovanje kriv hdd (a ne nešto od ovoga što je zoolok naveo), onda svejedno možeš da ga reklamiraš, nema potrebe da ga kvariš namerno..

s tim što sam sad završio telefonski razgovor sa generalnim zastupnikom wd-a i upozorio ih na tebe, tako da jebi ga.. nije trebalo da pišeš na forumu.. :P

Link to comment
Share on other sites

ako je za to restartovanje kriv hdd (a ne nešto od ovoga što je zoolok naveo), onda svejedno možeš da ga reklamiraš, nema potrebe da ga kvariš namerno..

s tim što sam sad završio telefonski razgovor sa generalnim zastupnikom wd-a i upozorio ih na tebe, tako da jebi ga.. nije trebalo da pišeš na forumu.. :P

tasteru! Da ne kazem nesto gore :-)

Elem, meni se cesto gasio moj WD, bio sam ubedjen da je problem do njega, jer se desavalo sa oba naponska uktikaca (mislio sam de se kontak sjeb'o)

i lik mi samo zameni napajanje, i sve bilo u redu- opusteno su oba utikaca bila sjebana! Proveri...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

[:D]

Ovako, prvo plocu sam skoro dobio nazad na garanciji (^^)..U pitanju je bila gigabajtova ploca i rekli su mi da je gigabajt priznao gresku u seriji i da ce mi dati drugu(novu plocu) bez problema, tako da ploca 100% nije. Sto se tice napajanja, to najverovatnije nije, posto je napajanje izvadjeno iz chieftecovog kucista, tako da najverovatnije nije. Ono sto verujem da jeste, a to je moja struja posto imam cesto problema sa strujom, u svakom slucaju hvala na kreativnim savetima. :) Btw. u poslednje vreme je prestao da se gasi u toku rada... Ne znam koji mu je *****. Isto je vrlo moguce da je bilo do struje koja dolazi do harda, tj zato sto se napajanje ubada ubada u kuler pa provodim dalje u hdd...

U svakom slucaju ovaj thread je napravljen, izmedju ostalog radi malo sale, ali stvarno imam taj prob. [:p]

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

A jesi li probao da to promenis, tj da napajanje ide direkno u hard? Vrlo je moguce i da ga neki krs ventilator zeza kad povuce previse struje.

Od kad sam to uradio nisam primetio problema... Super radi. Fala svima u svakom slucaju, pretpostavio sam da je ovo al nisam mogao da nadjem shrafciger u kuci da otvorim kuciste [:D]. Sve srafcigere digne cale i nosi u torbi, a roditelji su mi razdvojeni. Ali sam se snasao sa nekim nozem [:p]

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...