Jump to content

Hladno mi je, mrak je, jure me vukovi...


neeboja

Recommended Posts

igram wow 3 meseca, i juce, u nedelju 13-11 istekla mi pretplata. samo mi je odjednom hladno, cujem neke zvukove, pada mrak, osecam se sam, itd [:)] . Mislio sam da cu kupiti prepaid card u zemunu, u igraoni Ring, gde sam kupio i proslu, jer me je, jel' da, Extreme izdao(kakvog li cuda). Dogovorim se ja sa drugom koji zivi tamo da pita da li imaju game card, kad ono ... Zvao sam extreme plato i knjiz i GLsoft, i many many others, cak sam se iscimao do Foruma (lol) jer mi je receno da ima tamo kad ono ku*ac . Nego, pitanje je: gde u beogradu ima da se kupi game card?Nemojte da pricate ono za sta niste sigurni, nego ono za sta znate otpr vise od 50% da ima. Dajte ime prodavnice, i po mogucstvu broj telefona. Ja se izvinjavam ako ovo ima vec negde postovano(nisam uspeo da nadjem na ovom forumu), ali meni trebaju sveze informacije.

Hvala unapred, feel free to post [:)]

BTW Sargeant major pallblitzen @ silvermoon (naravno paladin ) lvl 57 zelim da napumpam knighta do srede ali se to izgleda nece desiti iako imam preko pola ranka i 10k CP za ovaj week ali smo raidovali UC uleteli unutra i dobili 3HKa i 5DHKa za 30 sec smorio sam se i heartstone u IF. bili smo besna rulja ali ne mozes to da controlises.

Ajde, bacite se na postovanje i pomaganje jos jednom nesrecnom wow addictu [;)]

Link to comment
Share on other sites

lol ne verujem da je neko postovao ovaj topic ispod mog za 15 minuta dok sam ja bio AFK i jos nisam submittovao... LOL izvinjavam se zbog ovoga...

LOL jos jednom

Edit:

Procitao sam na starijim stranama foruma, ali tu sam vec proverio! nema! zato vas molim da ipak postujete sveze informacije

Hvala

Edited by neeboja
Link to comment
Share on other sites

Fora je to sto drug nije uspeo da mi doplati ne znam kako a kaze da je sve bili ok pri doplacivanju a ja kad krenem da se connujem kaze "u have used up your prepaid time plz pay more to play bs bs bs... "

BtW hvala za sliku, osecam se malo bolje iako sam bolestan, dokon i igra mi se wow a da ucim ne pada mi na pamet [:)]

BTW pogledajte kako smo mi socijala najgora nema wowgamecard u celoj srbiji kamoli beogradu...

Edited by neeboja
Link to comment
Share on other sites

http://www.raiffeisenbank.co.yu/srpski/ret...isa_virtuon.asp

"Internet je ćudo...."

ukrtako, ne ne treba ti tekuci racun, treba ti devizni kod rajfajzena, a to sve obavljash u roku od 20minuta kod njih... Samo ces samu karticu da sachekash par dana...

Edited by modjo

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...