Jump to content

www.pancevojemrtavgrad.co.sr


Recommended Posts

Momci,nadam se da vam nije tesko da odvojite malo vaseg vremena da posetite gorenavedeni sajt,modosi,ako nije problem da topic bude pinovan,i ocekujem od svih vas kritike i predloge...naravno,ne zaboravite podrsku za utorak(vidite na sajtu)

EDIT:

Cisto da se zna,nisam ja pravio sajt,ako se pokrene ovo kako bi trebalo verovatno ce to posle da bude mnogo bolje,za sad je napravljen samo ovaj "prvi" korak

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

potpuni nesklad dizajna sa svrhom sajta, na skali 1-10 1

sve sem ideje je krajnje lose.. potrudi se malo

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ruzan dizajn mnogo... k'o da gledam homepage za neki roguelike... [:D]

Nego, jel' moguce da je mali Ivanko stalno nadrdan zbog tih isparenja ili je prirodno takav? Mislim, kod kuce, u Panchevu kad sedi za kompom samo baca hejt, a kad dodje malo do centra ili do Ade - skroz drugi chovek... [:D]

Jebiga, ne mogu da budem ozbiljan. [b)] Shto se tiche akcije, moracu da se konsultujem sa svojom saveshcu...

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

plemenit cilj, ali se malo sta moze uciniti na ovaj nacin protiv interesa krupnog kapitala.

po meni je jedini spas za Pancevo u ovim uslovima brza privatizacija najvecih zagadjivaca, jer jedino svez kapital ce moci da resi pitanje zagadjivanja na nacin na koji je to reseno u civilizovanom svetu.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ne znam sta da kazem :(

ista situacija je i u sapcu koji je odmah iza panceva po broju obolelih od raka disajnih puteva :(

nama se teshka hemijska industrija nalazi na ~1km od samog cetra grada :(( i to od otprilike 50.ih godina (i to na u neposrednoj blizini macvanske ravnice pa i same vojvodine)

danas najgore za sve nas u okolini je to sto je isti covek koji je kupio cini mi se azotaru u pancevu zakupio i vestacka djubriva u ovoj fabrici i sada komotno radi 24h 7 dana u nedelji bez ikakvih mogucih filtera (sto jelte nikom iz nase ijedne drzavne institucije nimalo ali nimalo smeta)-i oni filteri iz 80ih su crkli, a budale koje su projektovale fabriku su je posadile tacno tako da vetar 85% vremena duva tako da sve sto izadje iz dimnjaka ide pravo na grad :(

nedozvoljuena koncetracija otrovnih isparenja je u jednom trenutku bila i do 5 puta visa od dozvoljene, a institucija koja treba to da kontrolise se lepo goradila da se to desilo za vikend kada oni ne rade pa ne mogu da izlaze na merenje tog tipa !?!?!

sve je bilo sjajnobajno za vreme sankcija jer dotichna "ZORKA" nije uopste radila, a za vreme bombardovanja svako iole normalan se molio da bace neku bombicu u blizinu fabrike jer bi se istog momenta doticna srusila (jer je u vrlo jadnom stanju bila u to vreme, znaci ono strava i uzas zardjale cevi popucale na sve strane iz kojih izbija dim, polupani prozori, pola krova je shuplje, kablovi vise i ljuljaju se na povetarcu, ogromni prastari dimnjaci)

neko pametan ce se naci da kaze kako se nismo bunili dok su bila besplatna letovanja i tome sl, pa isto tako smo se bunili ali to isto tako nije imalo efekta kao ni sada

jednog lepog dana (mozda vrlo uskoro) cu vam poslati slike

btw kamo srece da smo upola kao kinezi, koji su imali fabriku baterija u samoj blizini grada koja nije postovala nikakve ekoloske zakone pa se raja digla i zapalila celu fabriku i obezbedila sebi malo zdravlja u buducnosti....

...kakvi smo mi kreteni....

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

tm, preterano sereš, bolje je da se osveste posle trideset godina nego nikad..

ja sam hteo da se ugušim i u pančevu i u šapcu, a živim na kilometar od centra beograda.. jedino mesto u beogradu koje na sličan način smrdi je ulica despota stefana poznatija kao dvajezdeveti (valjda zbog blizine velike količine drotova)..

nego, kod mene su postavili kontejnere za plastiku, sviđa mi se što neko ponovo razmišlja o tome.

Link to comment
Share on other sites

Koga god da izaberu za predsednika, premijera, gradonachelnika, taj isto radi i para vrti gde burgija netje. Mozemo mi da kenyamo sto godina o tome i nishta se netje promeniti. Ja vishe ne glasam, jer sam video kako stvari stoje. Oni tje lepo da dizu sebi plate, da kradu pare, da se yebu sa sekretaritzama, da letuju, zimuju, platjaju shkole u inostranstvu za svoju detzu i sigurno im je savest mirna. Ko je chitao "Zivotinjsku farmu" od Orvela sve mu je jasno.

Pritom oni su neizbezni, nema ko bolji, shta tjemo bez njih...

Da mi lepo sve to bojkotujemo, pa nek oni rade shta hotje ali bez nashe podrshke i nashih para.

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...