Jump to content

Koji ludaci ovi u Blizzardu


nikle

Recommended Posts

Slusajte jednu od najdebilnijih stvari koja mi se desila u WOW-u.Znaci ovo je neverovatno.Imam Huntera lvl 45 na Vashj-u i nekoliko questova uradim sa nekim madjarom koji ima nick Misi koji je isto hunter 4 nivoa vetji od mene i posto imam neku pusku koju vucem jos od 37 nivoa ja mu kazem ako nadjes neku dobru pusku molim te prvo je meni pokazi posto mi treba.A on kreten ode u ah i kupi neku solidnu pusku koja je dobra za moj nivo ,nista posebno 20 g max.I posalje mi pusku u mailu i kaze da moram da mu platim 50 g posto je on toliko platio u ah.Ja mu kazem da sam mu rekao da mi ponudi pusku pre nego sto je stavi u ah i da nema teoretske sanse da mu dam 50 g za pusku koja vredi max 20g.On se iznervira i napise mi u mailu Fuck you asshole.

I ja mu opletem i po kevi i svemu zivom i kazem mu da je Budimpesta mali grad i Madjari su picke i posaljem mu mail i on me prijavi i sad mi ukinuli account.Au ako ikad saznam gde zivi taj idiot ima ja njega da ukinem.Bice Misi terminated.A i ovaj smrdljivi Blizzard ma jebem im mater svima.Izvinite samo sto psujem nemojte i vi da mi ukinete accoumt.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...