Jump to content

koji je najjaci ljubimac


Rancid Blade

Recommended Posts

Ulpianus (moj medved beli iz winterspringa_)

kao i takodje iz iste oblasti ona elite mackica sto je samonujes sa mesom njene vrste kod one stene na severu.... to je to....

[edit] nisam izvalio pitanje, izvinjavam se(al iimas za ubuduce_)[edit]

Edited by tibor~!

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

zavisi ZA SHTA najbolji...

za PvE na vrhu su medved i kornjacha - visok armor, dosta hpa i najbitnije - udaraju sporo i jako = odlicho drzhe agro, teamed up with bite = necete gubiti agro ni kad zaredjatre 3 krita za redom

za PvP, iako je broken tooth 1.0, ja dajem prednost rakeu (1.2 (nije losh ni humar sa 1.3)) ...and let me tell you why

odgovor je claw, claw skill je instant tj ima cooldown od 1 sec, sto u toothovom sluchaju znachi da ce prvih 5-6 napada udariti jache....ALI...zamislite sta radi rake kada mu se ukljuchi bite - udara na

0-1-0.2-0.8-0.4-0.6-0.6-0.4-0.8-0.2-1 !!!! znachi on za 5 sekundi udari protivnika 11!!!! puta =o)) ...sa BS bildom orc hunter sa rakeom zhvatje kastere za doruchak (pvp pet treba da ima samo claw, dash, max shadow i arcane rez i ostalo u ice rez)

e da, istina boli, ali iako su macke najpopularnije, jedna vrsta zhivotinja ima vetji DPS od njih ( ali netju ih poinjati ovde ogadili su mi se poslednjih 6 dana =o))

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da treba da kupis papagaja:Fantastican je u kriznim situacijama jer posle njih imas odlicno pecenje.Naravno tu je i zec i kad sretnes nekog frost maga od njega nastaje prakticna shubara.

Za sve informacije o ovim ljubimcima javite se na 557/457-990 ili posjetite nasu radnju radnju u Ogrimaru.Adresa:Valley of Pets br.73 odmah pored Ratka prodavaca pingvina.

Link to comment
Share on other sites

ljudi, 16 sam lvl,da menjam tigra ili ne,ako DA,za sta da ga menjam,sta mogu da nadjem u barrensu???

Rake-a mozes naci u Mulgore-u (pocetna zona za Taurene) istocno od Thunder Bluff-a pa se malo potrudi dok ga ne nadjes... Rare spawn.

Echeyakee je 16 lvl i taj quest dobijas kod Segre nakon questa sa plainstriderima, zebrama i lavovima. Ako si ga vec ubio i propustio spawn onda zamoli nekoga da ti pomogne i summonuje ga ponovo da ti mozes da ga tame-ujes.

Broken Tooth je u Badlandsu i rare spawn je (timer je na 8 sati). 1.00 att.speed odlican za PvP... Prob je sto je ona 37 lvl...

Popularan pet je King B. u STV-u 43 lvl... Ali to ti je vec zbog izgleda \o/ ...

Za humara nikad cuo... ;P [:D]

Link to comment
Share on other sites

moj savet:

- na lvl 16 ako te intersuje brzi leveling tj da se bijesh sa par mobova 2 nivoa izad sebe istovremeno - u stagnant oasis po kornjachu, tu razgovora nema!

- Echeyake (i na 60om Sian-Rotam) su, kao sto vec mohi reche, 2.0 atack speed. tj lepo izgledaju ali za pvp nisu, zapravo, pre su neko srednje pve reshenje jer sa 2.0 brzinom sigurno bolje drzhe agro od 1.2-6 drugara

- Rake - je lvl 10, morao bi da ga levelujesh par nivoa...nije toliko frka za (po mom mishljenju) najbolju pvp mashinu ...

- Bangalas - pre je bio imba sa svojom brzionom od 223%, sad sa dashom samo je obicna 1.4 macka...

- humar je crni lav, lvl 23 elite rare spawn u sumarcima izad ratcheta...

- za kraj - Bat-ovi imaju najvetji dps od svih zhivotinja, to je chinjenica i to je tako =o) stavishe, otkad se otvorio Zull'Grub ljudi lepo kad na 60om zhele dobru pvp zhivinu odu u ZG i tejmuju lvl 60 batove koji su isto 1.0 attack a imaju veci dps od macaka...takodje mogu clawuju, ali i da vriste (sto im daje vijabilnost i u instancama, ali za pvp to je troshenje fokusa)

Link to comment
Share on other sites

call me a spammer and stuff me with another 10% warn, but...

nisam mogao da ne primetim izostanak "=o)" smajlija u koletovom postu. 'Si nam se zaljubishka malo, a kole? :P

p.s. sorry za OT ali navikao sam u wow-u dok sam igrao da na kraju svake rechenice napishe =o), a i smorio se neshto pa tako... baljezgam gluposti

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da treba da kupis papagaja:Fantastican je u kriznim situacijama jer posle njih imas odlicno pecenje.Naravno tu je i zec i kad sretnes nekog frost maga od njega nastaje prakticna shubara.

Za sve informacije o ovim ljubimcima javite se na 557/457-990 ili posjetite nasu radnju radnju u Ogrimaru.Adresa:Valley of Pets br.73 odmah pored Ratka prodavaca pingvina.

Zaboravio si chachkalichara Miroslava koji bleji u thrallovim tajnim odajama

latencyqv9.png Just great...
Link to comment
Share on other sites

dushe tigra svakako

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...