Jump to content

pocinjem druida


hellboy

Recommended Posts

smorio me priest definitivno pa sam odlucio da se malo bacim na igranje sa druidom. planiram da budem feral druid jer mi je glavni cilj pvp i nabijanje rankova. ne interesuju me profesije niti talent buildovi to cu provaliti sam onako kako mi se svidja. ono sto me interesuje je na koje karakteristike treba da obratim paznju (spirit, stamina, intelect, strenght, agility)? npr kako agility utice na attack power u cat formi i sta sve utice na dmg i armor u bear formi i slicno. unapred hvala na pomoci.

Link to comment
Share on other sites

Ako ti dosadi feral u PvP, Moonkin je odlican za PvP.

Agility je naravno najvazniji stat, posle toga ide stamina i strength. Posto si feral, ne trebaju ti intellect niti spirit. Ali u slucaju da si healer u nekom dungeonu, cuvaj par caster stvari (sa +intellect,+spirit,+stamina) u banci

Znam da ti ne treba pomoc oko talenata, ali samo jedan tip: Natural weapons (sp?) je vrlo dobar za feral (posebno cat) iz Balance tree

EDIT: Zaboravio sam da napomenem za (Dire) Bear form, tu ti najvise treba strength i stamina

Za cat: 1) agility 2) stamina+strength

Edited by Ve
Link to comment
Share on other sites

Druid agilitijem dobija samo crit i dodge dok mu 1 strength daje 2 attack powera isto kao kod warriora a stamina uvek potrebna naravno.

Jbg znam da si reko da ne predlazem talent bild al moram da te upozorim da ne ides 31 u feral vec 30feral 21restoration da bi dobio natures swiftness(gledaj na to kao na instant heal) takodje na pocetku restoa imas i talenat da shapeom u bear dobijes 10ragea ili 40 energije u cat

natural weapons je ok 10% vise physical dmga ali nastavak toga tj omen of clarity je lepa stvar ( sansa da pri udaranju dobijes da kastujes sledecu magiju za dzabe ) ali posto kazes da te interesuje pvp natures swiftness je tu neprikosnoven ....

jedini problem kod 0/30/21 je sto nemas natures grasp koji je lek za warriore i rogove ali instant heal je ipak > ....

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

mislim da me niste razumeli, bar neki od vas:) nisam nov u ovoj igri, imam lvl 60 huntera i priesta. igrao bih huntera u pvpu ali on mi se nalazi na burazerovom nalogu i nisam ga igrao od maja ove godine, tj od kada sam kupio svoj nalog. da pocinjem novog huntera nemam neku preteranu zelju i ne vidim nista lose u sporom lvlovanju, spreman sam da druidu posvetim i vreme i ljubav (sto neko pomenu:))) samo sam postavio pitanje koje me je malo mucilo jer do sada nisam igrao ovako hibridnog lika koji moze da bude i healer i rogue i warr...

Link to comment
Share on other sites

hvala vam obojici. bas sam sinoc stigao do 10. lvla pa sam malo proucavao talente i mislim da cu ipak prihvatiti mohicanov savet i ici na 21 poen u resto, pa da uz instant heal mogu i da lecim u instancama dok se budem lvlovao.

Pogresno si me razumeo ja sam ti preporucio 0/30/21 za pvp a za levelovanje preporucujem odma na feral zato sto su talenti koji ti daju dmg (brze levelovanje) u feralu pred kraj istog a to ti treba sto ranije posto sto si jaci lvl to levelovanje sve sporije ide itd itd al to znas vec sam .... btw u feralu ima jedan talent koji veoma bustuje healing kod druida a to je 20% vise mane u caster formi izmedju ostalog a bez instant heala mozes da prezivis u instancama do lvl60 kao sto rekoh natures swiftness ti vise znaci u pvpu.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Neman decko lecenje a ako imas konkretno nesto da mi kazes mozes slobodno to u facu ...

elem offtopikujete ljudi nije poenta u svrsi maga vec je poenta da ti sa shadow pristom treba kilo vode da bi normalno levelovao sto se ne isplati ako ti je mag ne konjuruje

magovi nisu top po dpsu ni u jednoj normalnoj ekipi a ako ste uzeli maga da lecite komplexe i budete top na dmg meteru pogresili ste rerolujte roga ili mozda hantera al malo teze sa njim

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Neman decko lecenje a ako imas konkretno nesto da mi kazes mozes slobodno to u facu ...

elem offtopikujete ljudi nije poenta u svrsi maga vec je poenta da ti sa shadow pristom treba kilo vode da bi normalno levelovao sto se ne isplati ako ti je mag ne konjuruje

magovi nisu top po dpsu ni u jednoj normalnoj ekipi a ako ste uzeli maga da lecite komplexe i budete top na dmg meteru pogresili ste rerolujte roga ili mozda hantera al malo teze sa njim

u facu nema shanse zato sto ne zelim da imam koshmare....a sad mi lepo objasni zasto su uopste ubacili magove u igricu? (sigurno nije zbog vode i hrane) a ti kretencino idi lechi svoje komplexe na drugom mestu....a sto se tice tvog voljenog druida....to je jedna shugava hibridna klasa koja nije ni za shta....ortak je u guildu dark horisons (to je jedan od najboljih guildova na dunemaulu) juce su ubili onyxiu a u raidu je bio samo 1 druid bilo wipe-ova (a inache najveci dmg dealer u raid grupi je bio mage (Poxie ili tako neshto) )sada mi ti objasni keve ti kako to? zato dechko nemoj preterano da seresh

Link to comment
Share on other sites

Neman nemoj pricati o necemu kad ne znas .. ja sam mage lvl 60 i ubio sam onixyu nekoliko puta. Mage moze biti tamo prvi po dmgu samo zato sto onixya u jednoj fazi LETI i naravno rogue je ne moze udarati .. jedino sa puskom :P a da vidim tog maga koji ce biti prvi po dmgu u molten coru ... mage ko klasa ima odlican aoe, solidan dmg ne najbolji ali veoma dobar, moze praviti vodu,hranu i sheepovati (npr kod majordoma) eto za sta mage sluzi ..

Edited by zerocool_
Link to comment
Share on other sites

neman shta si ti majke ti pa da isprozivash coveka za 2 rechi ?

ja sam mag (bio :P) i nije to bash lepo tako kako ti mislish (ne znam da li si ti mag ili ne, svejedno...) u MCu jeste lepo to shto mag izigvara water-o-matic, i to mi uzasno ishlo na qrac, al shta je tu je.

poenta je u tome shto hunter ili roug prave konstantan dps i mnogo brze biju od maga, dok magu odlazi mana i sa evocom to su 2 mana poola, a na sam evoc odlazi 8 sekundi, shto je dosta =P

a i onda sve se svodi na +spell dmg opremu ;P

mohane povuci me za patku :D napravi ti maga pa vidi kako je to, izigravati aparat za vodu.

Link to comment
Share on other sites

Mag nije top dmg dealer , samo onda kada ne radi aoe ... ako se radi aoe , onda je prvi , ako se ubija pojedinachni bos onda su rogueovi prvi ili mozda neki warlock .

Previshe kenjate nije vam dobro ... magovi su 80 % kompletna rasa ... samo celo arcane stablo treba rebalansirati .

Ovo sto se tiche vode , je toliko prenapumpano da je to smeshno ... u toku dana ti se max 3 puta desi u IF da ti traze vodu , ali i to ti je retko ... i onda ih odjebesh , ako te pita josh jednom ignore ... i to je to . Jebote smarate

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...