Jump to content

pretpala ili kradja


mind

Recommended Posts

jeste li videli smradove

ne mozes da kazes/ necu da imam rts i gotovo, n ne- moras da imas pa tako moras da placas 300 din mesecno, a gledaces ga 2 sata nedeljno ako i toliko.

zna se kako u svetu funkiconise sema s tv pretpatom.

al ne, to je propala firma, pink im uzeo dnevnik, svi ih karaju jer su jadni pa sad oni moraju da uzmu kes od svakog u drzavi sem par nabrojanih stavki jer oni eto nemaju para. j... im kevu jadnu. mislilm jebes 300 din, al su pederi.

mislim to je njihov problem, ako ne mogu da rade nek se zatvore ionako ih niko ne gleda, a ne znam, sad ako cemo pomagati svaku propalu firmu u drzavi onda, sta prdimo- i dalje smo komunisticko- socijalisticka drzava i gotovo

izludjuje me ova drzava kakve sve stvari prolaze kod nas a mi nista

KOJI LOPOVSKO- PEDERSKI SMARDOVI

Link to comment
Share on other sites

sta prdimo- i dalje smo komunisticko- socijalisticka drzava i gotovo

izludjuje me ova drzava kakve sve stvari prolaze kod nas a mi nista

KOJI LOPOVSKO- PEDERSKI SMARDOVI

Kamo lepe srece da je ovo komunisticko- socijalisticka drzava,jer u njoj je bilo reda,kamo lepe srece da je ovo demokratska drzava oko koje svi seru,ovo nije nista,ovo je haos,gde vladaju ljudi kojima je dupe zinulo za pare.

Ova predplata je samo jos 1 karanje naroda u dupe,oni se smenjuju,bogate se(neki ce verovatno i da ratuju),dolaze i odlaze sa vlasti,a ko ce da najebe,naravno mi,tj. narod.

predplata ili kradja,da u pravu si VELIKA JBNA kRADJA!!!!!!!

Edited by Rancid Blade

Obito.jpg

What?! The land of the free? Who ever told u that is your enemy

Link to comment
Share on other sites

jeste li videli smradove

ne mozes da kazes/ necu da imam rts i gotovo, n ne- moras da imas pa tako moras da placas 300 din mesecno, a gledaces ga 2 sata nedeljno ako i toliko.

zna se kako u svetu funkiconise sema s tv pretpatom.

al ne, to je propala firma, pink im uzeo dnevnik, svi ih karaju jer su jadni pa sad oni moraju da uzmu kes od svakog u drzavi sem par nabrojanih stavki jer oni eto nemaju para. j... im kevu jadnu. mislilm jebes 300 din, al su pederi.

mislim to je njihov problem, ako ne mogu da rade nek se zatvore ionako ih niko ne gleda, a ne znam, sad ako cemo pomagati svaku propalu firmu u drzavi onda, sta prdimo- i dalje smo komunisticko- socijalisticka drzava i gotovo

izludjuje me ova drzava kakve sve stvari prolaze kod nas a mi nista

KOJI LOPOVSKO- PEDERSKI SMARDOVI

Jebote, sta kenjas... Jaaavniiiiii seeerviiiiissss. BBC. End of discussion. Moze biti samo problem da ne zavrne neko tu nesto, cemu smo mi skloni, ali u teoriji, treba da se placa pretplata. Kad na Pljinku budu pustali Opstanak, tada cu promeniti misljenje.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

slažem se u načelu sa ujka-festerom.. jedini problem vidim u tome što je to RTS. RTS. RTS.

ponavljajte to sebi..

isti oni koji su uzdigli slobu, huškali u rat, nazivali vas izdajicama, šačicom huligana, opravdavali polivanje vodom u februaru, ubeđivali nas da smo pobedili ameriku..

mnoge stvari su se u tom rts-u promenile od slobinog vremena, ali mnoge i nisu..

rts. rts. rts.

ja bi se pretplatio sam na pink

nesrećo

Link to comment
Share on other sites

Jebote, sta kenjas... Jaaavniiiiii seeerviiiiissss. BBC. End of discussion. Moze biti samo problem da ne zavrne neko tu nesto, cemu smo mi skloni, ali u teoriji, treba da se placa pretplata. Kad na Pljinku budu pustali Opstanak, tada cu promeniti misljenje.

pa gde si ti zhiveo ovijeh meseci kad se o ovome raspravljalo ozbiljnije?

ne mozhesh da poredish BBC i RTS jbte... ni njihovo trenutno stanje ni ulogu koju imaju.

Link to comment
Share on other sites

ma sranje je nasha televizija jer niko je ni ne gleda barem 50% je nalozeno samo na jebene spanske/brazilske/ (i sve ostale) raspale serije - sapunice :P

retko kad ima neshto zanimljivo da se pogleda neka emisija eventualno na BK ponekad BBCove emisije, ili eventualno neki dobar film (pink je sranje - nema nishta novo, ima samo serije raspale, vesti, GRAND SHOW = GADI MI SE, kineske bay-bladeove i ostalo shto je odavno vec vidjeno i ono shto sve sigurno nervira, spamovske blokove reklama od po 20 minuta :P), generalno nasha televizija je jadna i samo se trude da opstanu i to rade, maznjavanjem para, na gore navedenu foru i uzimaju pare stavljajuci reklamne blokove od po 100 godina, i skoro svaka ima _sms_ chta na chemu uzmi po 20-30 hiljada po vecheri (zavisi od posecenosti), itd.

elem, ne mogu vishe da pishem, samo se nerviram :P

Link to comment
Share on other sites

ja bih platio

ima ok serija, filmova takodje dobrih

plus calcio i premijer, plus zvezda u kupu uefa i partizan u euroligi u basketu, puna kapa. Ostale domace televizije ni ne gledam skoro (b92 za cl) pink ponekad pogledam joey-ja i na bk primera, i to je to.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

al ne, to je propala firma, pink im uzeo dnevnik...

Vaaaaaazhi...

Inache, ako nisi znao, i pre ove pretplate si placao RTS samo shto se to zvalo finansiranje iz budzeta.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

ma nije stvar u tome dal' imaju dobar program il' ne... Tijanitj je i napravio dobar program za koji nije imao pare pa sad platjash...

zamislite da TV Palma sad napravi extra program, ok dnevnik, kvalitetan politichki i kulturni sadrzhaj, neka muzishka emisija, otkupe nekoliko dobrih serija i filmova.... i otkupe prava za Calcio recimo... i naravno na kraju dana vide da nemaju pare sve to da platjaju pa se uvede pretplata na TV Palmu koju dobijate uz rachun za struju koji morate da platjate.

ovako ja kapiram situaciju, mozhda greshim...

Link to comment
Share on other sites

jaDni servis, ad sej!

ne zasluzuju novac, ne pored onolikih reklama, pa imate li ideju koliko zaradjuju na njima?

Mislim, ja bih podrzao i vecu pretplatu, ali da vise ne vidim ni jedne reklame na RTS, i da naravno DAJU MALO JEBENO KVALITETNIJEG PROGRAMA!

Niko zdrave pameti ne moze voleti Pink, ali mislim da mi je jasno sta je Darijan time hteo da kaze, i ne treba ga vredjati zbog toga (barem dok malo podrobnije ne objasni tacno zasto bi platio da gleda Pink:-)

moj zakljucak:kakav je Pink da je, ipak mozes da vidis neki dobar film ili serju, po cemu su ipak najjaci (mora se priznati!) , dok nam RTS servira neki koktel gluposti i info-emisija (a.k.a. vesti budjavih, koje bi matorci ocigledno po ceo bozji dan mogli gledati!), zacinjene sa sve vise i vise reklama, filmovima koji pocinju pola sata posle ponoci... and shit!

Pa oni kao drzavna televizija uzimaju deo kalaca od poreza (pretpostavljam!), imaju gomile reklama, pa jos hoce i pretplatu- mislim, ko koga ovde zajebava, a ko je ovca za shishanje?

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

pa gde si ti zhiveo ovijeh meseci kad se o ovome raspravljalo ozbiljnije?

ne mozhesh da poredish BBC i RTS jbte... ni njihovo trenutno stanje ni ulogu koju imaju.

Naravno da ne mogu da poredim, ko to pri zdravoj pameti moze? Hteo sam da kazem da je BBC odlican primer javnog servisa, ono sto to po definiciji jeste. Pretplata na rts se uvodi da bi se to postiglo. Da jednog dana inteligencija ove zemlje, u koje mogu svrstati 90% ljudi koji posecuju ovaj forum, ako i bude imala vremena za jednu glupost kao sto je tv, ipak ima sta da pogleda... Pink je bolest ali ima ciljnu publiku. B92 ce pojesti mrak, los im je pristup, a nemaju toliko para za ono sto zele, BK je bk, trajace dok je Parica, Srbija definitivno mora imati neku televiziju ciji je cilj nivo a ne profit. Inace, odosmo jos nize, a vec smo dovoljno duboko.

@Ivan_: Jeste rts, al dok je onog debelog ludaka na njihovom celu, gurace. Ako prezivi sledece izbore mozda stvarno i bude nesto od toga.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

i meni je to isprva bilo glupo.ali ko sto rekose stator i nickwood ako poboljshaju program i smanje reklame,moze da ispadne ok.naravno razumem i one koji se bune,jer ce sigurno biti ljudi cije zelje nece biti uslisene tim nazovi "boljim" progamom

trenutno na rtsu pored sporta gledam samo kulturni nokaut

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

niko nije rekao da je pretplata pljacka. svuda u svetu places kanale, imas bespatnih koje mozes da imas ostale sve mozes da imas jedino ako platis, a niko te ne tera da placas. ako oces oces.

nije stvar u tome, kesu ili nesto slicno

malo pomnozite, 300 x barem 1.000.000. porodica, a sigurno ima i 2.000.000, to je bar 3.500.000 e.

ne znam koliko je to za veliku firmu, ali taj kes + reklame, mogu da prenose NBA svaki dan :)

znamo da se pre placala TV pretlata, ali tada si imao 3 kanala, pa ako oces oces, neces neces.

Stvar je u tom bezobrazluku, nekom padne na pamet kako da lako dodje do kesa (Tijanic) malo procacka po imeniku i dobija pretpalu. debela svinja uvlakusa.

jeste li ga gledali kod onog hrvata u emisiji, razvalio ga hrvat, a ovaj se svadja ko malo dete.

Link to comment
Share on other sites

i da, kasnije ce da kake kako imaju 7000 zaposlenih,

pa nisam ih ja zaposljavao pa da sad moram da im dajem kes za plate.

profesor na faxu nam pricao, 80/tih u zastavi, samo dodju likovi u zastavu i kazu zaposlite ovih 200 /300 ljudi, koji nemaju posla. i tako se resavao problem nezaposlenih. jebote zastava ima vise zaposlenih od peugeota.

bas me interesuje koliko bbc, nbc, rai i ostale velike stanice imaju zaposlenih

Link to comment
Share on other sites

@Ivan_: Jeste rts, al dok je onog debelog ludaka na njihovom celu, gurace. Ako prezivi sledece izbore mozda stvarno i bude nesto od toga.

džaba im tri tijanića (koji, kakav je da je, dobro radi svoj posao) kad je većina novinara ostala.. u njima vidim problem, ne u menadžmentu..

Link to comment
Share on other sites

bre bre... po meni je problem shto se uvodi pretplata i niko te nishta ne pita... platjatje i oni koji nemaju TV, ili im antena slabo hvata RTS. Zashto se ne uvede pretplata na BK, ili Politiku... ili bilo koju drugu televiziju da bi njih poboljshali?

Makar da postoji izbor, ili platjaj pretplatu za RTS i imatjesh kanal... ili nemoj da platjash i netjesh imati kanal, pa nek radi svako kako hotje i mozhe.

Link to comment
Share on other sites

bre bre... po meni je problem shto se uvodi pretplata i niko te nishta ne pita... platjatje i oni koji nemaju TV, ili im antena slabo hvata RTS. Zashto se ne uvede pretplata na BK, ili Politiku... ili bilo koju drugu televiziju da bi njih poboljshali?

Makar da postoji izbor, ili platjaj pretplatu za RTS i imatjesh kanal... ili nemoj da platjash i netjesh imati kanal, pa nek radi svako kako hotje i mozhe.

E PA TO I HOCU DA KAZEM

ZBOG TOGA SAM I NAPRAVIO TOPIC

svako ko oceni da nema dovoljno kesa, ajde uzecemo od naroda

al ne verujem da ce tako ici, branice se da je to nacionalna tv

boli me sto je nacionalna nek je odmah prodaju i to htv-u ako treba i onako imaju dobar program

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...