Jump to content

24ka


Lucky

Recommended Posts

ako se nećeš viđati sa lakijem kakvim drugim poslom, mogao bih ja to da obavim ovih dana.. taman nikad nisam bio u famoznom forumu, pa da vidim malo i to čudo :)

samo reci koliko zauzima, imam usb od 20 giga, pa ću verovatno morati prvo malo da ga ispraznim.. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nisam nesto mislio da se vidjam sa Vukom zbog "drugih poslova", ali bih mogao da se uklopim za taj 24. Ipak, nisam dobar sa vremenom ovih dana pa je mozhda bolje da prebacim to na tebe Ivane. Jedini problem je sto, koliko sam razumeo u prici sa Vukom, cela 24ka zauzima oko 40GB jer je on to nesto kompresovao u haj kvoliti, pa kao staje na toliko. To ce reci da tvoj iPod nije bas najzgodnije resenje ... Za kasnije deljenje je najmanji problem, to cemo se mi vec dogovoriti.

I ivane, ako ti budes isao, ne nosi vishe od 3 buena (dacu ti ja kesh za dva ;) posto ce ti mozhda nekada trebati jos koja usluga. Ovako ako mu das sve sta hoce, mozhda ti ne snimi cak ni taj 24!!!11

Link to comment
Share on other sites

Mishel, Mishel!!!! ;)

Nije da nisam znao da ce se pojaviti, samo sam cekao povod. Koga li ce jos da izvuku.

Inache, gledam danasnju epizodu (ne plasite se spojlera) i kapiram da je to ono sto me je oduvek nerviralo kod 24ke, ali naravno i drugih serija - i ovde dosta toga zavisi od tehnike i kompova, a oni imaju one cuvene graficke operativne sisteme u kojima se ne koristi mish, i ono glavni meni poseduje tri opcije "ABORT / HACK COMPUTER / PRINT FILES (VERY SLOW)". I onaj fazon "spoji me sa tim kompom", "Hm, uvecaj mi tu sliku ... mutno je, izostri" itd ;) Ali dobro, da se to nekako staviti u drugi plan :)

Link to comment
Share on other sites

pa ako je 40GB, onda ne vidim kako ću to da donesem, osim ako vuk hoće da reže na 10 dvd-ova..

a to za kompove je odavno postalo jedan od holivudskih klišea, kao "onaj zvuk" kad neko nekog udari pesnicom, ili to što u svakoj sceni u kojoj se vidi neka životinja ta životinja mora da radi ono što mali perica zamišlja da ta životinja radi po ceo dan (krava kaže muuu ovca kaže beee maca kaže mjau)..

Link to comment
Share on other sites

Pojavljivanje Michel u pravom trenutku, sad ce da zakuva sigurno... Bio sam u bedjen da ce Erin da ispadne terorista, i da je iskoristila smrt cerke da izadje iz CTU-a, ali izgleda da je to moja masta samo... Ako se to bude srezalo, zainteresovan sam da uzmem i ja, mada ne znam licno nikoga odavde, ali valjda to nije problem... Naravno placam sta treba...

Link to comment
Share on other sites

a ako je 40GB, onda ne vidim kako ću to da donesem, osim ako vuk hoće da reže na 10 dvd-ova..

Pa na hard disku? :) Tako mi je nekako palo napamet? :) Ili da ides iz dva puta, jedan dan odes po 1-2 sezonu a onda posle po 3-4 ... nije ni to tako puno, jednom vidis forum, drugi put odes da se igras ;)

Ako je bas frka javi, smislicemo nesto.

Link to comment
Share on other sites

dao sam ispit covece, to nije frenzy, to je berserk... Ozbiljno sad, nemam ja obicaj da spamujem, al eto nekad kad sam srecan i smislim nesto da napisem i dok to pisem umirem od smeha i ako kapiram da nikom drugom nece biti smesno, cesto obrisem to i ne postujem, ali eto, danas se omaklo. Ziv bio!

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

dao sam ispit covece, to nije frenzy, to je berserk... Ozbiljno sad, nemam ja obicaj da spamujem, al eto nekad kad sam srecan i smislim nesto da napisem i dok to pisem umirem od smeha i ako kapiram da nikom drugom nece biti smesno, cesto  obrisem to i ne postujem, ali eto, danas se omaklo. Ziv bio!

Haha, np bre, samo mi bilo interesantno, nisam navik'o da te vidim takvog [roflmao]

Link to comment
Share on other sites

Jujuju ... sejnte, ne zaboravi da odgledas vecerasnju epizodu :) Mada moram priznati da sam navikao od 24ke da krene da iznenadjuje coveka, posebno kako se blizhi kulminacija sezone, ali se uvek istripujem. Sve u svemu, odgledaj svakako.

Sto se uzimanja 24ke tiche, onaj ortak sto sam treb'o da uzmem od njega mi se konacno javio, trebalo bi da sam dobio DVDjeve, samo da ih pokupim, pa da ne smaram masnog sa time, kad je ovako lakshe. Dodushe, tu su trenutno 3-4 sezona, a uskoro i 1-2.

Link to comment
Share on other sites

Jujuju ... sejnte, ne zaboravi da odgledas vecerasnju epizodu :) Mada moram priznati da sam navikao od 24ke da krene da iznenadjuje coveka, posebno kako se blizhi kulminacija sezone, ali se uvek istripujem. Sve u svemu, odgledaj svakako.

Sto se uzimanja 24ke tiche, onaj ortak sto sam treb'o da uzmem od njega mi se konacno javio, trebalo bi da sam dobio DVDjeve, samo da ih pokupim, pa da ne smaram masnog sa time, kad je ovako lakshe. Dodushe, tu su trenutno 3-4 sezona, a uskoro i 1-2.

Laki, javi kad nabavi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...