Jump to content

24ka


Lucky

Recommended Posts

@Seint

150 dinara je iznajmljivanje, kada uzmes tri komada 4. je bsplatan. Kapiram da jedna sezona ima najmanje 5 dvd-ova, a mozda i vise, pa ti racunaj. Sto se narezivanja tice ja nemam rezac, mogu samo da uzmem pa da ti dam da narezes.

Evo bole lepo napisao :) mogli bi da se utalimo :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo bole lepo napisao :) mogli bi da se utalimo :)

Dobro je da si quoteovao, da ne moram da skidam ignore sa njegovog nicka ... eNivejZ, ako je 4. disk besplatan, onda se najvise isplati da se uzmu dve sezone odjednom, jer je to 12 diskova, ali zapravo placamo samo 9. Onda ja to nekako uzmem od nenada pa krenem da prerezujem, da bi odma' moglo sledeceg dana da se vrati nazad. Ajd', dogovoricemo se.

Link to comment
Share on other sites

Pa ono, ako je 150 dinara iznajmljivanje x 9 = 1350 / 3 = 450 ... ako trojica delimo troskove, sto mislim da nije neka sad bas urnebesno velika kinta. I onda to ponovimo jos jednom sa istim ciframa kada budemo radili 3. i 4. sezonu, jer je ovo obracunato za prve dve, ako ne lazhe katalog esproa u kojem stoji da svaka sezona ide na 6 DVDjeva.

Samo da vidim sa ovim iskusnijima da li se lako rade ISO "slike" ovih DVDjeva, tj. da li postoji neka zackoljica, i ako je nema, mozhemo vec ono od sutra da to radimo. ili josh bolje nesto u subotu da se uzme, ako jos ima ona fora iz video klubova da nedeljom ne rade ;)

Link to comment
Share on other sites

Da budem iskren, malo me je ivan "naplasio" oko tog kopiranja DVDova, kazhe da ili mozhemo da rezhemo al' da kvalitet bude losiji nego divx ili da nam treba po pet sati za jedan DVD, pa mi to nekako ne ide u prilog jer ne bih da citave nedelje samo rezem diskove. Jel zna neko od vas kakvo resenje gde ja ubacim taj DVD, kliknem na "Make copy on hard" ;) i to lepo tako ispadne, pa vam posle reckam na jedan ili dva DVDja redom dalje.

Link to comment
Share on other sites

ALOO imam ja sve 4 sezone i to DVD kvalitete :D , sto na dvd-u sto na hardu....TJ na nekom kompu u lokalu sam stavio posto su moji hardovi puni ali mislim da znam gde je..

Pa daj to odma' da reshimo. Nadji te stvari, dolazim sa DVDjevima, reci samo broj koji treba, plus Kinder Bueno, znam da to otkljucava sva vrata ;>

Link to comment
Share on other sites

Lucky bre sta ti je choche, uzmes program koji se zove dvd shrink, malo se sazme nista spec, dakle jedan dvd na jedan dvd, mislim ne znam zasto je to problem, dvd kosta 25-35 dinara 12*25=300dinara ili 12*35=420 dinara. Nema potrebe da se sabijaju dva dvd-a na jedan.

Naravno ako ne uspe ovo sa Mastnim.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

dvd shrink je to što daje kvalitet lošiji od divx-a, laki :)

zavisi i koliko traje film.. ako traje oko 2h a ti u dvd shrink-u izbaciš spešl fičrz, i ne bude toliko loše.. al kapiram da su 24 dvd-ovi puni do poslednjeg bajta..

Link to comment
Share on other sites

Hm, interesantna bi danasnja epizoda, uvode nove likove, to je uvek zanimljivo. Inache, posto ima dosta interesenata za gledanje i sve, bacam u spojler nesto.

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
Nije mi samo jasan trip sa Merijen i onim Powellom. OK, kapiram da je zbog priche i toga da dovedu do onakve situacije, ali stos "Powell je sad mrtav, pa moram ja da dam otisak" nekako ne stoji, kada smo u onoliko filmova i serija videli da prosto tipu odseku prst i onda odrade skeniranje otiska. Jel to kao kad je covek mrtav ne mozhe da se uradi ili sta?. Isto tako, ako je Merijen znala da ce da ulete oni neki likovi, tj. da je jure, sto odma' nije rekla "tak'a i tak'a stvar". I konacno, oni krenuli u tu zgradu sa samo dva "vozaca-operativca" a znaju kakva je frka sa teroristima i sve to, plus su svi rekli "to mi se ne svidja" :)".
Link to comment
Share on other sites

Nije tacno da dvd shrink daje losiji kvalitet od divx! Evo kod mene na hdd-u kompletan Sin City koji staje na jedan dvd, ako je slika losija od dvd-a onda ja stvarno ne znam sta je divx, a sto se zvuka tice on je potpun + sam ostavio kako se snimao film. Al' dobro da ne kenjamo previse, ja sam rekao kako stvari stoje sto se mene tice, spreman sam ko napeti bas zato samo ti meni javi na fon Lucky kad da uzmem i ja uzimam.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...