Jump to content

24ka


Lucky

Recommended Posts

gledam obavezno za 2-3 sata kad pochinje, nishta ne brini :) tek je pochelo da se kuva!! :) i imash od mene pice kad god ocesh za cimanje oko svih sezona :)

No frx ... osim ako ne dodje do nekih problema, trebalo bi da u petak pokupim 3-4 sezonu, pa cu da je prekopiram na hard i onda je spremna za dalje sibanje (sezona - 2 dvdja). 1-2 sezonu uzimam kada je ortak skine, a trebalo bi uskoro.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Palmer, Palmer!

Kloi, Kloi!

Inache, dobavio sam od onog ortaka 24ku. Tu mi je cela cetvrta sezona (2 DVDa), i deo trece sezone, jer DVD nije dobar i ne mozhe sve da procita :( Treba da snimim jos tih par epizoda pa ce i to biti kompletno. Ortak se vec bacio na preuzimanje prve i druge sezone, trebalo bi da i to uskoro dobijem.

Link to comment
Share on other sites

Cekirao sam trecu sezonu, od 24 epizode 6 ne moze da se prekopira, odnosno epizode od 6. do 12. tako da cekam da to ortak ponvoos rezhe pa cemo imati citavu trecu sezonu.

Epizoda od sinoc za sainta, ukratko, ako hoce da cita :)

» Click to show Spoiler - click again to hide... «

- Predsednik je saznao da je Dzek muchio onog tipa i pored njegove zabrane, pa je naredio da tajna sluzhba uhapsi Dzeka.

- To je dovelo do direktnog upropascavanja misije hvatanja Maruana, koji je uspeo da pobegne.

- Predsednik se "pokajao" i pustio Bauera, ali i skapirao da nije sposoban da radi pos'o kako treba, pa su odlucili da pozovu jedinog koji moze da ga savetuje valjano - Palmera (ako nisi gledao 3. sezonu nece ti puno znaciti, ali je on predsednik USA bio u njoj i sezoni pre nje).

- Ukradena nuklearka je u skrovistu terorista i neki tip je "reprogramira". Njegova riba je provalila fajlove na kompu koji imaju veze sa tim, pozvala CTU, a oni sibnuli Kloi da to uzme, napao ih neki lik ali ga je Kloi na kraju upucala puskom, sto je bio i kraj epizode.

Eto, nisam mislim zaboravio nista vazno :)

Link to comment
Share on other sites

Bash sam prichao sa Vinsom, (logicno) al' uvek krene stvarno da se kuva tek u poslednjih 5 epizoda citave sezone. I ono, definitivno je Odri zapravo zhrtva citave sezone :)

Cek sad malo u spojler:

» Click to show Spoiler - click again to hide... «

- Kapiram da ce Kloi da bude sledeci glavni operativac zbog onog tipa sto ga je ubila pa posle kao "nisam nista osetila" ;)

- Skroz je istripovana epizoda bila kada je Pol umr'o,

- Mis'im da ce Tonija da skenja ona riba cim je on onako krenuo da pricha kako ce sa Mishel da pobegne negde zauvek, itd ... mada videcemo :)

Oko vecerasnje epizode nista specijalno, osim sina koji je teh gay ;) i nesto zanimljivih obrta :)

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, ja bio na slavi nekoj sinotj, tek cu da pogledam poslednju epizodu kada dodjem kutji.

Inache za sada nema informacija oko petog serijala, zna se samo da ga ima, da krece sa emitovanjem negde tokom Januara meseca. Nije sigurno ni da ce dzek biti u njemu (kao glumac naravno) ali ako ga i ne bude od pocetka negde oko 15e epizode ce da uleti.

Link to comment
Share on other sites

Odgledah sada na kompu 24ku poslednju epizodu. Priznajem da je mnogo bolje na 19" TFT + Z2300 nego na Samsungu 20" preko HRTa ;) Ali dobar je tv, ima daljinski i tako, inch je vetji, i dobro sluzhi, da kucnem u drvo. Ustvari cekaj, odlutah od teme ... Bacam komentare u spojler, ko nije gledao seriju a hoce da gleda, neka ne otvara.

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
Rekoh - "_NE_ otvara" !
» Click to show Spoiler - click again to hide... «

- Da ne zaboravim, muchena Odri je ovde zapravo najvishe propatila. Prvo je kidnapovali, pa joj Dzek skenjo bivsheg muzha, pa saznala da joj je burazer gej, na kraju je nalozhili da je dzek ubijen :)

- Malo mi je bledunjav kraj nekako. Tacno sam znao da ce iz onog unistenog palma tj. GPSa uspeti da nadju neki neosteceni hard ili flash ili sta vec. Isto tako, suvishe je lako doslo do zavrsetka citave stvari sa projektilom, koji btw nije eksplodirao, zamisli molim te. Nekako je citava stvari bila predodredjena tome sta ce se desiti sa Dzekom, i to mi je malo glupkasto, a ajde da su ga ubili, nego je prezhiveo ;)

- Imajuci to u vidu, sledecu sezonu sigurno nece biti starter, nego ce sto posto "kada se stvar otme kontroli" Palmer da ga pozove kao "jedinog coveka koji mozhe spasiti stvar" itd itd.

- Ova sezona ima ubedljivo najvise "emotivnih" scena i tog nekog involviranja ljudi u vezama njihovim itd itd. Ok, u prosloj je Toni rizikovao slobodu da bi spasio Mishel, ali je to otprilike bilo sve od tih "izliva neznosti", a ovde ne prolazi epizoda bez 2-3 takve scene.

- Rekavshi to ;) mislim da je ispravan poredak kvaliteta sezona 1. druga i treca, 2. prva i cetvrta (bez nekog posebnog redosleda izmedju druge i trece i prve i cetvrte). Kod ove je recimo manje vise potpuno izostao efekat shoka nakon nekih povucenih poteza (samo je Polova smrt na primer onako zanimljiva, ta epizoda je zapravo vrhunac manje vise), dok se u 2. i 3. sezoni te stvari desavaju stalno.

Mislim da je to to :)

Link to comment
Share on other sites

[8D]

Vidim su se mnogi namucili da dodju do serije, pa sam resio da izadjem u susret.

U svojoj kolekciji cuvam kao 'lebac prve 3 sezone "24" sa SRPSKIM PREVODOM!! Svaka staje na po 6 DVD (4 epizode po disku). Skinute su sa originala sa sve menijima, samo je umesto engleskog ubacen srpski titl (prevod je profi odradjen, 99% tacan i precizan). Kvalitet videa je odlican (bez ikakvih nuspojava koje se javljaju pri kompresiji). Prva sezona ima 2.0 soundtrack (samo taj je bio i na originalu), dok druga i treca imaju DDigital 5.1 zvuk.

Uskoro cu da imam i cetvrtu sezonu prevedenu...

Link to comment
Share on other sites

Dobro, jeste na sest dvdjeva, al' ...

Za one koje interesuje, 15.1 (ili koji dan pre/posle) krece sa emitovanjem prva epizoda petog serijala. Koliko sam procitao iz kratkog sinopsisa, Dzek se vratja iz ilegale nakon sto je izvrshen veliki napad na CTU.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...