Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne mogu da izbacim neke misli iz glave, kako vi to radite? kada netjete da razmisljate o nechemu a to neshto je uvek prisutno u glavi i mislima. ubitju see.. (aj, ne morate da pravite zuraju, enviej posetjivatju rur iz raja votever, bar imaju adsl koj valja - nadam se.. [:D])

fizichki napor. nikako ne budi sam..

Link to comment
Share on other sites

Eh ova kisha smorna, bas upropasti povratak kutji, na kraju sam krenuo peske jer trole sve pune, naravno, kad padne kisha prevoz vishe ne radi i to. Sad opet moram nesto napolje, posle se vracam na gledanje fudbala i piskaranje kakvih tekstova i to.

Link to comment
Share on other sites

Ewo malopre doshla sa posla, ruchala, skuwala kafu, sad kuliram i chekam druga da dodje da prawimo palachinke :)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Stigoh kutji, pa malo cituckam forum dok ne krene fudbal. Danas sam na stanici gledao ljude, koliko smorenih faca covece, ne znam dal' je zbog vremena ili sta, ali potpuno blesavo je sve to izgledalo. Jedva sam cek'o da dodjem kutji ... nekad se stvarno zapitam kako zhive ti ljudi sa svojim "generickim" poslovima i desavanjima ... al' dobro, evo taman ukinushe HRT2, znaci pocinje program na B92. Samo ih cekam da jedan dan posle lige sampiona ne ukljuce HRT pa da ne mogu da odgledam 24ku i idem da im bacim bombu.

Link to comment
Share on other sites

ustao.. kafa/net...

kenjam po 4umu, as always....

btw, treba da sam u 10 u vojnom odseq.. izgleda da sutra pocinjem da soldzerishem...

smesnoca jbt [:D]

inace, sutra palim za bi-dzi... jeij... da se malo pobegne iz mrtvog zr-a [:)]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Ustao posle dugo vremena relativno rano, a kao za baksuz, nestalo mi caja. Sada kao kompenzujem kafom, ali nije to to, iako je u pitanju Nescafe trenutak, kao sa reklame.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Sedim na poslu, a chujem kako me krewet doziwa od kuce... I narawno chituckam shta se owde tiche u nadi da tju smisliti neshto pametno da lupim...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...