Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@topic

trenutno sam toliko iznerviran...ne secam se kada je zadnji put bilo ovako , a bas se nisam nervirao duze vreme nesto extra...pre jedno pola sata mi je bilo crno pred ocima,malo je falilo da padne i koji aplauz nekom bratovom ortaku...

kako to mrzim,em ti dodju na gajbu,drkaju te celo vece,em ti non-stop nesto kenjaju popuju,kao svaki pet secundi "cccc" upuceno meni itd...ma screw you man [:(!]

fml

Link to comment
Share on other sites

@topic

trenutno sam toliko iznerviran...ne secam se kada je zadnji put bilo ovako , a bas se nisam nervirao duze vreme nesto extra...pre jedno pola sata mi je bilo crno pred ocima,malo je falilo da padne i koji aplauz nekom bratovom ortaku...

kako to mrzim,em ti dodju na gajbu,drkaju te celo vece,em ti non-stop nesto kenjaju popuju,kao svaki pet secundi "cccc" upuceno meni itd...ma screw you man    [:(!]

brat ti je stariji ili mladji??

Link to comment
Share on other sites

Uffff...bio sa Domijem (SnOu sa foruma) i njegovim ortakom Zhikom kod moje shkole, crtali grafit (tj. Domi je crtao, i malo Zhika). Ogromna Shrekova glava koja poruchuje Srecan rodjendan mojoj devojchici (ipak sam nashao Shreka, u nekom obliku bar) [:D]. Posle bio do nje, proslavili pochetak rodjendana, pa doshao gajbi malopre i evo me [:)]. Ludo veche, realno. Nego, Domi, hvala hvala hvala hvala hvala!!! Duznik sam ti...i Zhiki [:)].

[edit]Nego, posle sam otishao sa 2 ortaka koji su hteli to da vide odma` sada odma`. I rekli su da je predobro uradjeno [:)][/edit]

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

sad sam ustao i ispalio sam se... a mogao sam jos sat vremena da spavam do busa... danas ima da se raspadnem u skoli a kada dodjem moram da pecem prasice za rodjendan i veliko spremanje po kuci... a tako mi se spava i jako sam umorannnn.... mada sutra je moj dan :)

zatravara1gi.gif

...alkohol je nocas moja precica do raja...

Link to comment
Share on other sites

пишу се белешке, куцају се решења, пливам у папирима до гуше. ипак, баш сам лепо расположен. кашљем као да имам чудовиште из мочваре које воблује у мојим несрећним плућима.

планирам неку блеју са другарима које нисам видео месец дана.

и даље сам одушевљен могућношћу да пишем ћирилицом. некако сам навикао на њу у електронској форми, овде је то службено писмо и све се ради на ћирилици.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Uffff...bio sa Domijem (SnOu sa foruma) i njegovim ortakom Zhikom kod moje shkole, crtali grafit (tj. Domi je crtao, i malo Zhika). Ogromna Shrekova glava koja poruchuje Srecan rodjendan mojoj devojchici (ipak sam nashao Shreka, u nekom obliku bar) [:D]. Posle bio do nje, proslavili pochetak rodjendana, pa doshao gajbi malopre i evo me [:)]. Ludo veche, realno. Nego, Domi, hvala hvala hvala hvala hvala!!! Duznik sam ti...i Zhiki [:)].

[edit]Nego, posle sam otishao sa 2 ortaka koji su hteli to da vide odma` sada odma`. I rekli su da je predobro uradjeno [:)][/edit]

A devojka sta kaze?

Link to comment
Share on other sites

Smorio sam se juche sa reklamom - ceo dan su me cimali i na kraju sam ih oterao u pm. Naravno posle toga kako su platili  Sada sedim na poslu i razmishljam kako brze-bolje da pobegnem kuci...

лењивче један, како ће Мајчица да стане на ноге поред вас забушаната. [:D]

Edited by Ignis Dei

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

btw radim update steam-a i msn me nervira jer nece da se konektuje vec par dana....

"sorry,we were unable to sign you in to MSN Messenger at this time,Please try again later...." (mater!!!!)

Link to comment
Share on other sites

па, у принципу ме нервира што не могу да пишем слова типа шчћђ на енглеској тастатури, а не волим дифтонге у српском. иначе, од кад знам за себе, српски пишем и куцам на ћирилици. мало ми је необично када видим ћирилицу на форуму, јер сам навикао да овде видим углавном латиницу, али ми се свиђа примена нашег савршеног писма у електронским комуникацијама.

ДОБРОДОШЛИ У ЗЕМЉУ ЋИРИЛИЦЕ

[:D]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...