Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

Ne spava mi se, u totalnoj sam depresiji... Riba, kesh, shkola, sve... Brate do jaja ovaj zhvor, isnt?

ribu nadji drugu,kesh hmm pa jebi ga retko ko ga sad ima,a skola jebes skolu.sutra igramo sa tromsom brate a mene zvezdine pobede uvek vrate u zivot i kad sam nervozan pa ocekujem pobedu,bice ti malo lakse.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja juche upalio quake4 prvi put u pola chetri ujutru i odma odvalio dve vune, da ih ne reklamiram sad po forumu prepoznace se sami :) tako da sam lego oko pola pet - pet a ustao neshto pre devet ali opet prekasno da idem u shkolu ali boli me penis ionako sam nazebao. inache skroz sam pozitivno raspolozhen i bio bih josh pozitivnije da mi jebeno parno grejanje radi kako treba. a i generalno sam mnogo gladan, jede mi se neka supica a u kutji ko po obichaju nemam nishta tako da je ovo otvoren poziv svim dobrim dushama iz centra beograda koji bi me primili u svoj topli dom i skuhali mi jednu finu juhu da me kontaktiraju na pm :)

Link to comment
Share on other sites

ja juche upalio quake4 prvi put u pola chetri ujutru i odma odvalio dve vune, da ih ne reklamiram sad po forumu prepoznace se sami :) tako da sam lego oko pola pet - pet a ustao neshto pre devet ali opet prekasno da idem u shkolu ali boli me penis ionako sam nazebao. inache skroz sam pozitivno raspolozhen i bio bih josh pozitivnije da mi jebeno parno grejanje radi kako treba. a i generalno sam mnogo gladan, jede mi se neka supica a u kutji ko po obichaju nemam nishta tako da je ovo otvoren poziv svim dobrim dushama iz centra beograda koji bi me primili u svoj topli dom i skuhali mi jednu finu juhu da me kontaktiraju na pm :)

Dechko, jel` si ti gej? [:D]

@topic: Ustao malopre, josh danas ne idem u shkolu, jer smo davali krv pre 2 dana. Rekla direktorka juche da moramo svi danas vec da dodjemo, ali paja, ne damo se mi, zvali smo zavod za transfuziju, i oni rekli 3 dana moraju da pravdaju. Zivot je lep. Ustvari, i nije bash, devojchica pravi zurku u nedelju, i tu bi trebao da joj odnesem onog Shreka............................kojeg nemam. Ne znam shta cu.

Link to comment
Share on other sites

Ustvari, i nije bash, devojchica pravi zurku u nedelju, i tu bi trebao da joj odnesem onog Shreka............................kojeg nemam. Ne znam shta cu.

pa izgleda da ces devojchicu morati zadovoljiti sa standardom:

medvedicem sa <3 na grudima aka mecom dobricem

edit :

@topic gledam kroz prozor i kontam kako je sneg napadao za 1dan...i onda skontam sneg - skola .... deljenje headova [:D] mocan osecaj kada si najstariji u skoli [:D]

a prosle godine ... neku devojchicu (nesluchajno...ahm,hocu reci nenamerno) sam otikinuo u zenicu i jedno 2nedelje je bila [b)] danas ide repriza [}:)]

mogli bi da se od nove godine i ranije,ako bude bilo snega... skupimo negde i okuvamo snowball-a...a,sta mislite ? [:)]

Edited by E jebes baku

fml

Link to comment
Share on other sites

Gledam kroz prozor, nema snega na ulici. A kada kod mene u Laponiji ovde nema snega na ulici, to znaci da ga nema nigde. I onda se pitam, sto sam juche radio sve one poslove po gradu koje sam radio, kada sam prosto mogao da to sve odlozhim za danas. Al' nema veze, ja sam u fazonu "sto mozes danas..." pa eto, celi dan cu se odmarati i raduckati pomalo nesto.

Moram i do grada kasnije, nesto zeza Beogrid btw, moracu da im kazhem pokoju, i tako.

Link to comment
Share on other sites

sad sam odslušao onaj zverkov narodnjak u celosti, pa moram da uradim dekontaminaciju nekom dobrom muzikom.. mislim da ću poskidati džez koji je okačen proteklih dana..

posle ću se skontati za supu.

juče sam šetao po snegu baš kad je najjače padao, bilo do jaja.

Link to comment
Share on other sites

...i sanke za batu 

Bas me interesuje hoce li i ove godine pustiti tu odvratnu reklamu, ako ni zbog cega drugog a ono jer je na njoj telefon iz '96. godine.

taman ponesesh supicu u termosu ako idesh do grada :)

Sta da ti kazhem, idi do najblizheg cobanovog odmora (27. Marta ;)) i kupi chorbu. Sjajna je, a "za poneti". Spiking of za poneti, izvalio sam da je Nes(kafa) postavila neke silne masine za kafu na dosta mesta po gradu, ono, za poneti, pa ima i u kioscima, u radnjama, nekim restoranima itd itd.

posle ću se skontati za supu.

Znaci sipas kesicu u _kljucalu_ vodu ... ;)

Link to comment
Share on other sites

- aDSL mi je definitivno proradio pa sam bio vredan podigo sam squid za njega. Veceras treba da se linkujem sa drugarom da usaglasimo parametre i zvanicno cu postati ISP :) doduse pokrivam samo 1 zgradu i ne garantujem nista sem racuna na kraju meseca ali sta cete nisu ni drugi nasi provajderi nista bolji :)

Link to comment
Share on other sites

juche mi nije bilo dobro, a jutros se probudio isto bolestan, i do jaja sam iznerviran jer moram da idem do faxa da priajvim kolokvijume i uradim neke stvari. Vecheras kurac gledanje tekme u kaficu, kad vec sad ne mogu da sedim bukvalno.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

sad sam ustao posle popodnevnog odmora... ne znam za sebe :D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...