Jump to content

Omiljena knjiga


Recommended Posts

Molio bih samo ove zaludjenike koji gotive epsku fantastiku da ne preteruju,nista licno,mrzim epsku fatastiku.

Moja omiljena knjiga je ALHEMICAR-Paulo Koeljo

Cool je,naizgled jednostavo pisanje,a u sustini sve je metaforicno.

Definitivno procitajte

Moj mozak: Glupi filozof!!! ''paulo koeljo,procitajte'' mrs bre, CRVENI BAN JE KEVA

Obito.jpg

What?! The land of the free? Who ever told u that is your enemy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Molio bih samo ove zaludjenike koji gotive epsku fantastiku da ne preteruju,nista licno,mrzim epsku fatastiku.
pa brate mrzi ti sta hoces,ali ostavi one koje vole nesto sto ti negotivis da iskenjaju o tome...nije fora...topic omiljena knjiga,a nema smaranja sa epskom fantastikom,gospdaru,idt...gde to ima:)))))))))))))))))?!

naravno Gospodar je meni zakon knjiga!(samo nemojte da mi pricate kako je sad to svima omiljena,bla,bla,bla to me nezanima!!!)

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

pa brate mrzi ti sta hoces,ali ostavi one koje vole nesto sto ti negotivis da iskenjaju o tome...nije fora...topic omiljena knjiga,a nema smaranja sa epskom fantastikom,gospdaru,idt...gde to ima:)))))))))))))))))?!

naravno Gospodar je meni zakon knjiga!(samo nemojte da mi pricate kako je sad to svima omiljena,bla,bla,bla to me nezanima!!!)

DUDE,pogresno si shvatio,stavi sta hoces,nemam nista protiv,samo znam neke druge forume,na kojima sam postavljao ovaj topic,na kraju su se pretvorili u rasprave o oluji maceva,ili gospodarima,ili sta ti ja znam,to je sve,nema ljutis?

A da,ne gotivim epsku fantastiku,samo iz 1 razloga-borba,kako ce on recima da opise bitku ili dvoboj,mislim naravno da moze ali je bljutavo,to je po meni za strip,za animu,za film,a ne za knjigu

Edited by Rancid Blade

Obito.jpg

What?! The land of the free? Who ever told u that is your enemy

Link to comment
Share on other sites

Faust-Gete

@off topic

ne znam zashto, nikad nisam iskreno ni razmishljao o tome, ali meni se Koeljo uopshte ne svidja, iako je Alhemichar prva da kazhem "ozbiljnija" knjiga koju sam prochitao... i koja mi se prvi put iskreno svidela, mada tad sam bio 6 razred osnovne :)

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

A da,ne gotivim epsku fantastiku,samo iz 1 razloga-borba,kako ce on recima da opise bitku ili dvoboj,mislim naravno da moze ali je bljutavo,to je po meni za strip,za animu,za film,a ne za knjigu
he,he,a meni je bas to super...kada se opisuje ogromna borba,ili samo neki obican dvoboj nevazno,...alo ok ukusi se razlikuju...

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

ana karenjina

Daj bre,nisi valjda ozbiljan...;)?

Hyperion - Dan Simons

E bas ga cita trenutno moj ortak i ono isto mi daje toplu preporku

[quote name='Ivan

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Daj bre,nisi valjda ozbiljan...;)?

E bas ga cita trenutno moj ortak i ono isto mi daje toplu preporku

Jebote,Ivane ne znam kako mozes to da kazes,koliko god ga mrzeo,Alhemicar je fenomenalna knjiga...

E vidi se da covek zna znanje :)))

Kod Stepskog vuka procitas samo deo za ludake i to ti dovoljno ;)))

a od Selindzera definitivno Lovac u Razi,jedan jedini neponovljivi ;))

E a Kishona sam svasta procitao,ali ovo nisam,ali Nista bez kavijara,Nije fer Abrahame su me odusevljavale...

Josx malo pa istina ti je zbirka svih njegovih satira, inacxe interesantan podatak za ovog pisca jeste to da je najprodavaniji od svih zemalja na Svetu bio u SFRJ gde su mu knjige bile reizdavane npr. naleteo sam na peto izdanje knjige koju sam naveo i "josx malo pa istina" mislim da je posvecena iskljucxivo staroj Jugi ;)

"samo za ludake" je naravno vrh

a "lovca u zxitu" nisam namerno naveo jer je ipak za mladji uzrast, ali je jebeno dobar, naravno preporucxujem knjigu sa hrvatskim prevodom...pre svega zato sxto sav Koldenov sarkazam mnogo bolje zvucxi, nesxto kao i Alan Ford ;)

fml

Link to comment
Share on other sites

clive barker - imajica

odavno zelim da prochitam nesho od barkera(od kada sam prvi put igrao undying) ali ne znam sha. filmovi radjeni po njegovim knjigama me bash i nisu odushevili. mozesh li mi nesho preporuchiti uz kratji opis(nisha u vezi radnje vetj vishe tvojih utisaka, kakva je atmosfera i slichno)

kao sho reche ivan_ nisam prochitao nesho preterano knjiga da bi moj sud imao bilo kakvu teznu(jbg. vreme televizije, igrica i stripova) ali silmarilion je knjiga koju bih najradije prochitao ponovo

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...