Jump to content

esl izazov!


Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cestitke Banoru, stvarno je bio najbolji.

Remedy svaka cast za onaj sudden death na Edge-u, zasluzio sam poraz kad sam dozvolio da stigne$ 10 razlike koje sam imao...

Sve u svemu, GG. Jo$ da sergio nije zbrisao pa da odigramo zvanicnu za 3. =p

Tibore, boli li te gooza? =)))

haha, i remedi je igrao sudden death na edgeu sa tobom posle? :)

Link to comment
Share on other sites

Ma Tauruss je bio dobar protivnik... na Edgu me je poveo dosta, dok sam se mucio da uzmem kontrolu nad sobicom... posle sam ga sustigo, pa se shtekao kad je bilo neresheno :)) mene bilo 200 200.

Fragging yard sam ga dobio iskljucivo zato sto u prvih 5 minuta nisam promasio rejlom ni jednom.. sralo me bash dosta, dok protiv banora je bio kurac.

bilo je tesno :)

gg,

i da odgovorim simi, q4 je kul :)

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Ajde i ja da se čujem. Nisam mogao da dođem. Jebi ga, obaveze.

GG svima, reklo bi se da je bilo lepo. Svaka čast Banoru. Veliki povrtak na scenu. Malo ve

Edited by oveRk1nd
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Evo da sprchkam neki kratak review.

Bio sam samo u subotu, te ne znam kako je bilo u nedelju.

Od nas 8 predvidjenih, pojavilo se chak 7, i to sa ukupnim kashnjenjem od pola sata, shto je mislim rekordan procenat uspesnosti. ;) Poshto je Niko sisa, stavio je Mixeta i mene u grupu sa Banorom i Tiborom, shto je ubilo bilo kakvu takmicharsku vrednost nashe grupe. :)) Ipak, bilo je zabavno i dobro smo se napucavali par sati, a odigrali smo i par masovki i timplejeva onako usput.

Elem, ovo mi je bio prvi ozbiljan kontakt sa Q4 MPom i utisci su relativno pozitivni. Ali ima i par negativnih koje tju navesti:

- edge je uzhasno skuchen, i raspored itema je totalno debilan za 1v1, tako da kontrola sobe ubija igrivost, (tj. zabavnost, mada kapiram da je shtekarama kao shto je Banor to super ;))) isto kao shto je bio sluchaj u q2.

- rakete su s p o r e i nekako jadne... totalno mi ne lezhe nakon q3 u borbama na zemlji, ali me zato svetski sralo kod pogadjanja u letu.

- takodje, potrebno je bar 5 godina ;) da sa rakete, nakon ispaljivanja, prebacite na drugo oruzhje, te je rocket-rail combo onesposobljen :(

- prelako se odskache poput balona dabl-dzhambom sa uzvishica. lik je nekako nestabilan, i osetjaj prostora mi je skroz losh. hotju retji, lakshe ocenim da sam na ivici kutije u q3 sa fov115, nego u q4 sa fov90, shto je totalno nelogichno...

Pozitivne stvari su sve ostale.

Brzo je, lepo se kretje i skache ako se izuzme par navedenih stvari. Oruzhja mi se dopadaju, a takodje je ql shto je potreban period navikavanja za sve...

Tako da. Da srede chuveni ping 999 problem, malo balansiraju fiziku i neko izda neki normalan map pack, pa da przhimo ctf na nekom serveru. ;)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

pa ovako, ja sad palim na dogovor da mi potvrde sve ovo ali situacija je sledeca i prilichno sigurna:

Moze da se napravi veliki turnir 17. i 18. decembra. Garantovane nagrade su 3 razer misha za prva tri mesta. Za prvo mesto ide onaj novi sa memorijom, za drugo dajmondbek i trece vajper. Pored toga bi verovatno bilo jos nagrada.

Ufur bi bio dosta veci jer se radi o dogadjaju velichine nacionalnog kupa koji je odrazn u junu, znachi okvirno 250-400 dinara.

Nije odlucheno da li bi bio TDM ili duel.

Odrzavanje turnira zavisi samo od vasheg odziva, tj. treba minimum 16 ljudi koji ce se sigurno pojaviti. U suprotnom nishta od turnira.

Evo najbolje shto mogu je da trazim da mi se ljudi koji sigurno dolaze na turnir jave do npr. 14. decembra, ako vas bude dovoljno idemo da djuskamo. :P

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...