Jump to content

Members of KlanRUR forum


Recommended Posts

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I dobro darijane, sve ukupno prodje 48 sati...

ok ovaka je situacija. kuca mi je na detelinari, kancelarija ne telepu kod lazine gimnazije, firma u paragovu (a tamo je glavna kancelarija). da sve te destinacije prodjem treba mi ceo dan i necu da se cimam zbog tebe. DOBICES JEBENU SLIKU FFS PA NECU SE PROMENITI za par dana. cekam da mi cale donese iz kancelarije

sliko sam se u ponedeljak (ne ovaj nego prosli 31.10) kad mi je bila slava i jos nisam dobio slike kuci. ne mogu to sam da uradim cekam da mi cale donese cd iz kanc jer tamo moze da nareze jer tamo ima card reader. potrudicu se da bude nocas kad se vratim sa nekog rodja ako je cale narezo cd, a ako nije onda valjda sutra.... ne obecavam nista

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

ko god da me smarao za sliku evo:

to je slika sa slave kod mene kuci i to je jedan segment (od 50 ljudi):

sestrin decko, JA (u sredini; da ne zaboravim - pijan [mada se to jako retko desava inace nikad ne pijem al slava je slava]), i moja sestra

IMG_2069.jpg

nije bas najlepsa slika ali jedina koju sam nabavio

Edited by darijan

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

IMG_2069.jpg

nije bas najlepsa slika ali jedina koju sam nabavio

Koji si shmekz0r zabadash u oko :D evo ja izjavljujem da vishe ne izlazim u Novom Sadu [whisper]Ne dolazite nemate shanse Darijan je tu[/whisper] bozheee miliiii Darijane postaooo si Sajber zvezda , aj sad daj neku u toj roze koshulji da stavim u background obichno se budim ne raspolozhen pa ono...

Edited by btl ^ juicer

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

Shto sestrin decko ima rumene obrashcice ^^

pili smo zajedno [:I]

a sad, ja sam postavio sliku, trazili ste to, ne stidim se, ajde sad vi... verujem da kad sam mogao ja nabaciti sliku na net mozete to svi vi, jer ja stvarno nisam imao, trudio sam se ono max a vi uber internet-ashi svi imate slike...

ae ae ae

ps. frizura mi je chirokana osisana u stranu. skroz nesto asimetricno loodilo neko.

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

Koji si shmekz0r zabadash u oko :D evo ja izjavljujem da vishe ne izlazim u Novom Sadu [whisper]Ne dolazite nemate shanse Darijan je tu[/whisper] bozheee miliiii Darijane postaooo si Sajber zvezda , aj sad daj neku u toj roze koshulji da stavim u background obichno se budim ne raspolozhen pa ono...

nemam u roze koshi... slikacu...

mda, ne kontam sto to sve govoris, nisam govorio da sam neki smeker... cisto ono, nervira me kad neko nosi crne naocare nocu. eto. ali eto, tvoji problemi tvoji kompl

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

ovo postaje sve bolje i bolje...

fight , fight , fight

btw... brate ladno imas  12.6 posts per day  i to od 10-October 05 .... razmisljas li ikada da prestanes ?

chillout man...  [jumpy]

kako god okrenes ja imam dosta vremena za ovo.

za skolu NIKAD ne ucim (ni za jednu godinu nisam kupio ni jednu knjigu) a uvek sam odlican, i nikad ne ucim. jednostavno... moze mi se

zivim na kraju grada pa me mrzi da cesto idem u centar (zbivanja) ali opet...

Edited by darijan

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...