Jump to content

Izaberite mi najbolje...


Recommended Posts

Ortak mi je pre par dana doneo njegov hard, pa sam prebacio gomilu muzike, ali nema sanse da sve preslusavam, pa jos ako se uzme u obzir da meni treba bar 2-3 puta da cujem pesmu, da bih stekao pravo misljenje o njoj, jasno je da mi treba mala pomoc.

Dakle, ja cu napisatai imena grupa/izvodjaca, a vi, ako ste slusali te stvari, preporucite mi koje su pesme najbolje, najuspesnije, ili koje se vama extra dopadaju.

1. Alogia

2. Bad Copy (kakvi su to kraljevi:-)

3. Black Sabbath

4. Covenant

5. Death

6. Edo Majka

7. Gorgoroth

8. Kiss (jbg, znam jednu:-)

9. Macbeth (ova riba peva nenormalno dobro, provalio sam pesmu The Dark Kiss of My Angel, ako jos nesto valja, obavezno mi preporucite)

10 .Megadeth

11. Ministry

12. Savatage

13. Symphony X

14. Vision Divine (provalio Of Light And Darkness, gimme more:-)

Hvala unapred.

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

1. Alogia........preslusaj sve :D

2. Bad Copy .......isto sve

3. Black Sabbath......sto vise mozes

4. Covenant.....jbg ne znam sta je

5. Death...samo ol skul stvari

6. Edo Majka.....sve

7. Gorgoroth......batali

8. Kiss......ima ok pesama

9. Macbeth.....isto ne znam sta je

10 .Megadeth.......ol skul samo

11. Ministry......mozes i da batalis :D

12. Savatage......onako

13. Symphony X.......sve

14. Vision Divine .......preslusaj po koju

evo ja sam ti napisao uposteno sta da radis :D Glupo je da ti neko preporucuje pesme jel se meni recimo svidja Symphony of Destruction dok se mom ortaku recimo ne svidja....zato ti stvarno preporucujem da preslusas sto vise mozes i da sam doneses sud :D

Mrzi me...

Link to comment
Share on other sites

Alogia:

Bajka, Tonem u san, Igra, Secanje na slike iz sna, Novi dan, Kao snegovi, Metamorfoza, Vreme istine.

Death:

[iz thrash/death faze:] Infernal Death, Zombie Ritual, Torn to Pieces, Scream Bloody Gore, Beyond the Unholy Grave... [recimo ceo prvi album]

[iz prog/death faze:] ceo Symbolic album

Megadeth: sve

Od Vision Divine imam samo dva albuma tako da ne znam, Symphony X slično, ovo ostalo je manje-vi

Link to comment
Share on other sites

brate.

sta slusas ti?

mislim ovde ima svega i svacega.

?

jbg, sve, favorizovano metal, i slicno (da se ne upadne u raspravu o muzickim pravcima, please!) Niravana (znam, nije metal!), Metallica, Gunsi su mi sveto trojstvo, a Eda M je slusao ortak i lozio se, pa rek'o da vidim...

POENTA je da su ovo grupe za koje sam cuo, i za mnoge smatram da TREBA da znem nesto o njima (Sabbath, Megadeth npr. ) , a ostalo je radoznalost, a vremena je malo da se sve preslusa...

EDIT:

@ XT3X[C]ha0s i ostali: Ne brisem nista, sve ostaje, samo me interesuje manji izbor ljudi koji su slusali nesto od ovoga-so far, so good...

Edited by millancche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Ortak mi je pre par dana doneo njegov hard, pa sam prebacio gomilu muzike, ali nema sanse da sve preslusavam, pa jos ako se uzme u obzir da meni treba bar 2-3 puta da cujem pesmu, da bih stekao pravo misljenje o njoj, jasno je da mi treba mala pomoc.

Dakle, ja cu napisatai imena grupa/izvodjaca, a vi, ako ste slusali te stvari, preporucite mi koje su pesme najbolje, najuspesnije, ili koje se vama extra dopadaju.

1. Alogia

2. Bad Copy (kakvi su to kraljevi:-)

3. Black Sabbath

4. Covenant

5. Death

6. Edo Majka

7. Gorgoroth

8. Kiss (jbg, znam jednu:-)

9. Macbeth (ova riba peva nenormalno dobro, provalio sam pesmu The Dark Kiss of My Angel, ako jos nesto valja, obavezno mi preporucite)

10 .Megadeth

11. Ministry

12. Savatage

13. Symphony X

14. Vision Divine (provalio Of Light And Darkness, gimme more:-)

Hvala unapred.

Evo liste shta ti preporuchijem:

1. Alogia - Samson, Bajka

2. Black Sabbath - Paranoid, Iron Man

3. Death - Philosopher, Crystal Mountain, Spiritual Healing, Painkiller (Judas Priest cover)

4. Gorgoroth ZAOBIDJI!!!

5. Megadeth - Rattlehead, Symphny Of Destruction, Countdown To Extinction

Toliko od mene

.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...