Jump to content

Glupi item, glupi bag...


termos

Recommended Posts

Okej, ovo bas nije od neke vaznost, ali me JAKO zanima da li se jos nekom desava. Posto sam Warlock mogu da stvaram one tupave Firestoneove. Stvorim ja jedan, cisto da vidim kakav je. Mogu da stvaram samo Lesser, tako da su shit. A ne znam ni koliko su oni drugi bolji...

Elem, stvorim ja Lesser Firestone i bacim ga na Off-hand. Pored njega sam imao neki sranje mac, neka glupost... Militant Shortsword of the Bear, ili tako nesto (ako je uopste povezano sa ovim problemom). Equipujem ja, i cim izvadim mac (i sa njim Firestone) pojavi se mala ikonica u gornjem desnom delu ekrana, gde stoje Buffs & Ailments. Ikonica je ista kao ona koju ima pomenuti mac. Stavim kursor na nju, a ona izlista osobine maca, kao kad nesto pogledam u inventaru. Ima jedna mala izmena doduse - medju osobinama se pojavi "Firestone 1 (x sec)" napisano zelenim slovima. Ovo "x" stalno odbrojava unazad. Pocne od 9,a kada stigne do 4 ili 5 brojanje pocne ponove. I tako u vecnost... A kad ukljucim Buff Durations u opcijama isto odbrojavanje se stalno vrti i ispod ikonice u gornjem desnom delu ekrana. Ovo "Firestone 1 (x sec)" je vidljivo svuda kada predjem misem preko ikonice - u inventaru, u char sheetu, svuda. Ko da je bacen enchant na mac. Jos ja posaljem pitanje GMu a oni mi posalju budjavi mail i kazu da je to probably caused by outdated custom User Interface. Jedini problem je to sto ja nemam custom UI, tako da nemam ni outdated UI. Moroni.

E, pa - ono sto mene zanima je da li se ova glupost desava jos nekom? Ako se desava, je l' to samo bag ili nesto bitno?

Link to comment
Share on other sites

ninjujesh par epica, promenish ime i udjesh u istu gildu

*winkwink

Im goin to kill myself right now, cya

And he has my motherfucing gloves too, that fucker!

Yo, yo ... I told yall this shit is going to happen, but you were always like: "We trust everyone"

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

koja je sansa da cimam nekog GM da mi promeni petu ime...

smislish pricu da je ime na nekom tamo tvom jeziku neprikladno i da se neki tvoji drugovi ljute i josh negde ubacish roditelje i imash novo ime :D

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

ili samo kazes da je ime tvog peta uvredljivo marsovcima, i da ga treba promeniti ili ce ti marsovci prestati da iraju wow :P

i na kraju napishesh "thank u for ur patience and time we wish that u wil..... bla bla...."

koji qrac vishe to pishu svuda, samo shto i vendori to ne govore :P

inache,

liku iz igraone (aka. The Smor) u EVE-u promenili guildname koji je stajao 2.5godine, i sad se neki idiot nashao da se zali i admini ih zavrnushe za

4S samo_sloga_srbina_spasava.gif

idiotizam svuda....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Evo novih pitanja oko glupavog Firstonea. Kad je ovaj topic vec o tome (ili je bar tako poceo [:D] ) rek'o da ne pravim 1573 topica o Firestoneovima, nego da dodam reply na ovaj (how considerate...).

Elem, evo sta me zanima - dmg addition to fire spells and effects.

1) Prvo sam se tripovao da ne radi kako treba, jer mi je gomila ljudi pricala da su Firestoneovi vec na Blizzovom fix listu. Proverim ja sa Searing Painom Rank 2 (63-75 fire dmg.) i Firestone povecava dmg.

2) Probao sam i sa Hellfire Rank 1 (83 fire dmg), i izgled da radi, samo redje i u manjoj kolicini. Poveca ponekad na 84 fire dmg, verovatno zato sto se ista steta nanosi i sebi...

3) Tripuje se sa Immolateom. Immolate Rank 4 (pocetni fire dmg od 90, pa postepeno 165 preko 15sec) sa Firestoneom u off-handu uvek radi pocetni dmg od 92 a posle, kada se sve sabere, uradi preko 170. Gledano u odnosu na 165 ipak jeste povecanje. Jedino sto nisam proverio je da li Immolate bez Firestona radi 165, ali 'ajde. Provericu pa cu da editujem ako ne radi toliko.

4) Dmg addition to effects - sta mu dodje effects? Mislio sam da je to mozda wand and stuff, pa sam probao sa Charred Wand (28-52 fire dmg) ali ne povecava.

5) Sta je sa Allakhazamom? Gledao sam tamo listu spelova i pisu dmg rangeovi malo drugaciji od mojih (moj Searing Pain radi 63-75, a njima tamo pise 59-71, iako nemam nikakve Destruction talente koji bi mogli da uticu na to...). Isto tako pise da se Hellfire Rank 1 dobija na 32 lvlu. Isto i za Immolate Rank 4, Lesser Soulstone etc. Ja to vec imam na 30 lvlu. Je l' to oni nesto nisu updateovali? Ili sam ja debil koji je zaboravio koji je lvl (vrlo moguce)?

Mislim da je to sve... Ne mogu vise ni da se koncentrisem. Ako se jos necega setim (kuku majko! if I do) I'll be sure to post... I'll just go rest my hands after one of the longest, most boring, most tedious posts ever. Bwahahahaha!

E pa - ko smogne snage da procita (a kamoli odgovori) - hvala... veliko. [:D]

Link to comment
Share on other sites

Mali savet!

Firestone je bacanje shardova/off hand slot-a osim ako nisi Demonology warlock i ako idesh melee sa nekim nadrkanim sword-om!

Bilo koji off-hand Orb ili sta vec je bolji od tog bagovanog firestone-a!

Koristi Spell stone ako si barem 11 poena u Destruction stavio jer 1% crit znaci dosta! <-- Ovo ako si lvl50+ tj, za PvP je keva!

Ako lvlujesh josh nabavi neki dobar offhand sa int i stamina i uzivaj!

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

cak i nabudzen talent u fire stone sux ... uopste ta 2 talenta su bacanje poena ... manje vishe i za imp spellstone ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Evo jos jedan glupi bag - ako imas na 1H neki enchant pa bacis Firestone na off-hand, enchant koji daje Firestone (narandzasta loptica koja leti oko oruzja) se ne vidi. Stupid bugs all over the place. Blizz se sa time bas zajebavao kad ima toliko besmislenih propusta...

BTW: Tarabash - is that Tanuki's balls?

Edited by termos
Link to comment
Share on other sites

Knjiga se zove "Vila Inkognito" - blaga parodija na epsku fantastiku, kao Pracet. Cini mi se da je pisac Tim Robins. Tanuki je bog plodnosti i na zemlju s spustio koristeci svoj ogromni skrotum kao padobran. Jednom je testise koristio kao splav i plovio 5 milja niz reku do Kjota... Ali dobro - nisam je ni procitao - sve citao drugu preko ramena u skoli. Goddamn bastard still ain't finished with it!!! [xx(] Cini mi se kao jako gotivna knjiga. Kad se smoris uzmi pa citaj malo o svom avataru. Elem, trebalo bi da je Tanuki rakun. Kad se udara po stomaku cuje se "plabonga! plabonga!"... Kao u onim svedskim filmovima [:D]

Link to comment
Share on other sites

Alas - one more Windows-caused blindness... Who knows how long before even those toolbars fade away into the nether... [V]

Oh - one more thing. Dobro za spellove, ali sta mu dodje taj effects? Na sta on to tacno dodaje dmg? Sta se smatra effectima?

Edited by termos
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...