Jump to content

Date my mom?


Recommended Posts

Moj bozhe1! [:(] Zashto ostavljash u zhivotu tog retarda koji je smislio tu retardiranu emisiju!!!!

elem, rech je o "Date my mom"drugim rechima, o anorexichnim americhkim babama sa protezama, mindjushama u naboranom pupku, silikonima uradjenim sa 50+ godina, 5 + zatezanja lica i sl. Slicno je room REJDERSIMA, samo shto umesto po sobi, partner se bira po kevi... bolesno, nishta drugo!!!! [:(!] [:(!] Ladno lik vodi kevu po kafitjima i kao, prichaj mi o svojoj ktjerci 0.o, jednom sam imao nesretju da vidim kako je taj lik pitao jednu kevu da ga namazhe losionom!!! o.O toliko isfolirano, toliko nameshteno!!! recituju, svaki put ista rechenica, samo druga imena!!!! [V] [:(!] [}:)][xx(]

Link to comment
Share on other sites

ma daj to sam i ja bas neki dan komentarisao sa drugarima!

Ali komentar jede mame moja cerka je izgubila nevinost sa 13 godina a njena nevinost je bila rodjendanski poklon njenom 16 godisnjem decku!

o moj bozhe!!!! jadno!! verovatno se ponosi na svoju "ktjerkicu"!!! i kako ona to uopshte zna, ova se verovatno sva sretjna doshla hvaliti sutradan kevi kako joj je ovaj svrshio po licu!!! pa joj je ova za nagradu qpila kola!! mrzim ih!!!

Link to comment
Share on other sites

Uzasavam se svih tih MTV fora. Jedino cool mi je bila Xibitova emisija Pimp my ride. Nazalost, dobio sam Adriju na kojoj ne pustaju to (makar ja nikad nisam uhvatio). A veliki sam fan tuning & stylinga...

Never underestimate the predictability of stupidity!

'Ajde mala bubice, vreme je za pesmicuuu!

NOS.gif

TSsaradnik.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...