Jump to content

Treca sreca :)


Recommended Posts

  • Replies 259
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

haha , ja sam to spomenuo cisto zbog toga sto tebi pise firma ispod svakog posta, a svi oni koji prate imalo nesto o navijacima znaju da ste vi poznati po tome da ste picke i da ste "brzi" , a tebe decko ne znam a kapiram da pored vojvodine volis josh i partizan i da si pripadnik radikala ... so stfu i ne obracaj mi se!!

Link to comment
Share on other sites

AHahahah , pa to je signa lol , zar ti mislish da ja pishem uvek firma , ju , ju.Ne znam sta je bilo prosle godine kad je dosla Zvezda (predpostavljam da si navijac zvezde) ko je bezao. Partizan mrzim , ne kapiram sto bi ih voleo , molim te nemoj me vredjati time shto mi govorish da volim radikale.

Link to comment
Share on other sites

Incup fora je mnogo bolja, taj ladder nece biti organizovan nece svi moci da igraju u isto vreme i tesko je dogovoriti to, najjacha je incup fora koja se igra svake subote

od recimo 3 posle podne pa do uveche 7 ili koliko bude trajalo i da se igrao bo3 u polufinalu - finalu bo5, a kasnije mozemo i neke minimalne sponzore da nadjemo .

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

super je to ideja

ali za esl ladder vec imamo sve sredjeno, i registraciju, i zakazivanje mecheva, i player info pages,a za taj incup nemamo

znachi treba naci nekog to da izkodira, pa sve to da radi,pa naci admina koji ce taj posao da obavi, napravi kostur i sl = lot of work.

ako nadjete nekog da to sve odradi, svaka vam chast, onda definitivno jeste bolji projekat

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

compomaster zahteva javu, shto znachi da svi oni koji hoce da igraju turnir moraju da skinu 15+ mb samo da bi videli grid :)

i on ne reshava problem registracije, check-ina, players page-a i sl..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ta java za yahoo games i sl nema veze sa jre, tj java runtime environmentom, koji je potreban za pokretanje java aplikacija (naglasak na aplikacija a ne na apleta - chat, igre i sl)

dalje nisi odgovorio na drugo pitanje - sajt, admini, registrovanje, check-in i sl?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast freemane , josh da te na utakmicama vidim ;)

@topic:

Jedino shto kontam , to je da sajt nije veliki problem , ne mora da bude bog zna kakav dovoljno je samo da pishu informacije , hocu da kazem nije to neki sajt koji treba da dobro izgleda jer reprezentuje nesto , i na koji bi stranci dolazili...Samo ono najosnovinije , a mislim da je Mario ili neko drugi spominjao da ima druga za 4gl sajt , pa eto prilike , moze da napravio ovaj.

Link to comment
Share on other sites

ta java za yahoo games i sl nema veze sa jre, tj java runtime environmentom, koji je potreban za pokretanje java aplikacija (naglasak na aplikacija a ne na apleta - chat, igre i sl)

dalje nisi odgovorio na drugo pitanje - sajt, admini, registrovanje, check-in i sl?

Valjda ce se naci neki dobar covek koje ce nam napraviti sajt, toliko ljudi posecuje ovaj wc3 deo foruma tako da se nebrinem za to, admini?, admini se bar mogu lako naci, ako je bash toliki problem glavni admin cu biti ja. . .

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Svaka cast freemane , josh da te na utakmicama vidim ;)

@topic:

Jedino shto kontam , to je da sajt nije veliki problem , ne mora da bude bog zna kakav dovoljno je samo da pishu informacije , hocu da kazem nije to neki sajt koji treba da dobro izgleda jer reprezentuje nesto , i na koji bi stranci dolazili...Samo ono najosnovinije , a mislim da je Mario ili neko drugi spominjao da ima druga za 4gl sajt , pa eto prilike , moze da napravio ovaj.

Da,samo sto mi highl1 brishe postove :) tt,no nije ni bitno,ishao sam ja na uktamice 98/2000 onda sam prestao.... i sada planiram opet :)

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Gogo i ostali nevernici :)

Zashto osudjujete ESL na smrt, a nisu ni 2 dana prosla kako smo krenuli sa akcijom, a vec imamo dosta zainteresovanih klanova i ljudi...

Mislim, napravite vi taj incup i shta li vec, ali zashto ne bi igrali i ESL ?

Samo nek neko ko zna ( Highl1 :D ) napravi ladder za klanove i videcete koliko ce se klanova registrovati s tim shto ce mnogi naknadno uci...

Link to comment
Share on other sites

Da,samo sto mi highl1 brishe postove :) tt,no nije ni bitno,ishao sam ja na uktamice 98/2000 onda sam prestao.... i sada planiram opet :)

pa brishem ti jer ne mozete da stanete sa offtopicom.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

,Nov 16 2005, 00:39]tada si ima 10 - 12 godina tako da je to bila varijanta sa roditeljima :D, tako da freemane nemash pravo glasa :D

Gogo brate ajde cuti molim te kada nemash veze sa vezom,ishao sam sa bratom na utakmice,na svaku jebenu utakmicu konstantno 2 god,zajedno sa navijacima vojvodine,on je tada imao 19 god.tako da ono majkemi pocinjesh da me nervirash,gori si postao od jurice filozofirash samo tako....TT

Edited by Chobo_Freeman
logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Mislim daj freeman-e bash si nedokazan dobro vladica i yurica kazu tebe bash uhvatio

taj pubertet, mislim daj nashao si da glupish tu sa nekim navijachina a imao si 10 god kada si ishao na utakmicu :-/, to je kao kada bih ja uzeo da pricam o pelenama koje su bolje i koje nepropushtaju i to iz licnog isqstva!

aj nesmaraj vishe sa offtopicom

Edited by Goga[TT]
bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Stvarno mislim da bi trebao da se napravi neki topic o ESL/exYu incup, jer je ovo tipic koji se zove Treca sreca :) :)

I zaboravio sam da pitam da li onaj program Hamachi radi. Ako radi to bi moglo da resi nase probleme oko laga...

Edited by pN-HowWeDo
2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

ma vi ste idioti,na ovaj forum vishe ni netrba dolaziti zbog male dece koja su tipa goga,koja samo idu po forumu prozivaju i jedu govna vecitno....goga brate ti si pishao u gace dok sam ja znao za rur,a kada sam ishao na utakmice ti se nisi ni rodio...i apsulutno vishe nista necu odgovoriti na ovom ruru,pogotovo kada vidim gogu koji je dosha na forum pre 4 meseca,mozda i ranije i ima vec 600 postova,a zerox 1200 sta vishe reci.Znaci na ovom ruru ljudi su samo znaju da pljuju i ogovaraju druge,umesto neke diskusije svaki topic ide u offtopic,kao sto sam rekao sada pricajte sta god hocete,mene vishe ne mesajte jer me realno boli kurac za polovinu sa ovog foruma(osim stare garde).

Edited by Chobo_Freeman
logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...