Jump to content

Treca sreca :)


Recommended Posts

  • Replies 259
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

highli imho gajis lazne nade od ovoga nece nista biti necu da budem pesimista i sve ali sumnjam da ima klana koji moze da obstane pored 4gl klana...

pa oni ako i gube od nas svake nedelje sa 5-0 ce steci neku rutinu i igrati strane lige, tako da je to dobro u svakom slucaju

taj incup fazon sux, niko od bo1 nece imati leba.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

HD [Head Hunters] je u igri,za kreirat klan na orgu nije problem kao i naci keyeve...Btw ja igram na north-u i jos 3 a ostala 2 ce nabaviti keyeve uskoro,nadam se...Ajde probajte to napraviti ja vas podrzavam...Uzmite hrv klanove neke sa orga video sam hi 2-3 [wsc primer]... Jeste da cemo gubiti 5-0 vs 4Gl ali 4fun je zar ne?

Link to comment
Share on other sites

Nije losa ideja... mislim da bi fantasticno bilo ako bi neko digo war3 server na jednom od nasih provajdera... Na njemu bi mogla da se napravi custom ladder, koji cak moze da izgleda kao i onaj iz 1.14, a i ono sto je najbitnije sto bi ping sa nekom od jacih veza bio oko 20... pravo uzivanje...

retired...

Link to comment
Share on other sites

HD [Head Hunters] je u igri,za kreirat klan na orgu nije problem kao i naci keyeve...Btw ja igram na north-u i jos 3 a ostala 2 ce nabaviti keyeve uskoro,nadam se...Ajde probajte to napraviti ja vas podrzavam...Uzmite hrv klanove neke sa orga video sam hi 2-3 [wsc primer]... Jeste da cemo gubiti 5-0 vs 4Gl ali 4fun je zar ne?

jedan od taj :P na orgu , btw nije losa ideja , sto kaze highli nece niko imati leba od bo1 :P

Link to comment
Share on other sites

Eto, head hunters ( HD ) je in, longley ima ekipu, tu je naravno i 4Gl, ja cu probati malo da odobrovoljim moju ekipu ( PBT ) i to su vec 4 ekipe, Highl1 i ostali, kapiram da znate dosta ljudi sa northa iz Srbije i okoline, pa pitajte i njih da li bi uchestvovali, ja sad idem na XPAM da vidim ako ima nekog iz nashih klanova...

Samo mi reci jos, da li je obavezno imati registrovan klan na org.-u ili je dovoljno imati samo registrovan klan na ESL-u ?

Link to comment
Share on other sites

Ajd ako moze i ja da prijavim moju ekipu (ODF), trenutno nas ima 5 na org, mada se nadam da ce i josh 2-3 lika uskoro nabaviti roc i tft original :D

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

dovoljno je imati klan na eslu sa bnet id-eveima

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Evo sada se registrovao na ESL Bullseye_So i njegov klan HD iz Sombora... ovih dana ce da se registruju i ostali chlanovi tog klana... Ajde, svi koji hoce da igraju ovaj esl ladder nek odu na www.esl-europe.net/scg i nek se tamo registruju i registruju klan.

Registracija klana i prijavljivanje za ladder bash i nije tako jednostavno pa ako neko bude imao pitanja... nek pita slobodno... ako ocete mozete i mene da pitate na MSN.... : mario_sakal@hotmail.com

Highl1, ae pls... navataj te ljude sa ESL-a da nam otvore ladder... bice klanova sigurno.

Link to comment
Share on other sites

Evo sada se registrovao na ESL Bullseye_So i njegov klan HD iz Sombora... ovih dana ce da se registruju i ostali chlanovi tog klana... Ajde, svi koji hoce da igraju ovaj esl ladder nek odu na www.esl-europe.net/scg i nek se tamo registruju i registruju klan.

Registracija klana i prijavljivanje za ladder bash i nije tako jednostavno pa ako neko bude imao pitanja... nek pita slobodno... ako ocete mozete i mene da pitate na MSN.... : mario_sakal@hotmail.com

Highl1, ae pls... navataj te ljude sa ESL-a da nam otvore ladder... bice klanova sigurno.

Edited by DontFear
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...