Jump to content

Кратки нас&#1083


Recommended Posts

Када желим да покренем нову тему имам проблем с тим што се назив и опис не виде како треба. Скраћени су. Види се то у мом питању о животу форума.

У реду су када их уписујем, али када их поставим на форум оде половина... [:(]

Да ли су моје теме глупе или ме форум не воли из неког другог разлога?

Види се и у наслову овде! Треба ли наслове да пишем латиницом? [:0]

Edited by Ivan_
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moram priznati da me problem iznenadjuje. Forum ima ogranicenje u velicini naslova, ali ono svakako ne bi trebalo da je tako kratko kao i ovo. Verovatno je problem do cirilicnog pisma. Ajde probaj da napises jedan naslov u latinici, cisto da vidimo kako ce ispasti.

Link to comment
Share on other sites

Види се да су други наслови и описи дужи од мојих. Написао сам наслов у нашој латиницио, са нашим словима, и испао је сасвим у реду. Рекло би се да форум има "проблема" са ћирилицом?

Имао сам сличну ситуацију на старом мобилном телефону. Када сам покушао да водим именик грчким писмом ограничење дужине имена је било смешно мало. Е сада или су грчка имена кратка, или знакови разних писама разлишито вреде мерено у односу на латично писмо. Оно што је 20 знкова латиницом можда је 5 ћирилцом?

Небулоза, али тако изгледа.

Edited by oveRk1nd
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

мајку му..

испробао сам и стварно неће, скраћује наслове на ~20 знакова. мора да је неки баг у форуму или бази или чемувећ

пиши кратке наслове :P

Link to comment
Share on other sites

У реду је, само сам приметио.

Ако некога баш нервира ћирилица, јеби га, није ми га жао...

Иначе, проблемче са ћирилицом постоји сваки пут када се нешто пише, а да није текст унутар поста, као ово сада. Бар ја нисам открио ограничење за то. Пробај да напишеш име клана ћирилицом. Верујем да се исто дешава и када се титуле пишу ћирилицом...

Spooky, нема шта!

Edited by oveRk1nd
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

ово је један од оних постова, велики сам србин јер пишем ћирилицом, ма дај молим те...ако већ желиш да се по нечему разликујеш од осталих људи на форуму смисли нешто оригиналније.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

da ne bude zabune, ja iskljuchivo pishem cirilicom i prvi sam koji ce da zajebava nekog ako vidim da ne zna da napishe slovo iste. da svi pishemo cirilicom ne bi bilo problema ovako kad prochitam 10 postova na latinici i naidejm na cirilichni sve pochne da mi titra pred ochima

A zasto se nekome ne bi prosto dopadalo da pise cirilicom, da ponovim? :)
koliko sam primetio ovo sa cirilicom je krenulo od skoro tako da neshto drugo stoji iza cele priceh.ako bash toliko voli da kuca u cirilici ima one konvertore za word (ciril-latin)pa nek nas lishi muka.evo poslacu mu ako nema.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Meni stvarno nije jasno zashto nego zeli da pishem cirilicom na internetu...

Нико не жели да ти, или било ко други, пишете ћирилицом. Ја пишем јер ми се тако допада. Ви пишите и на страним језицима, док се разумемо нема никаквих проблема. Бар не са моје стране.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Au bre sto ste dosadni pustite coveka da pise cirilicom ako hoce...ja sam poslednji put pisao cirilicu u 2 osnovne ali nemam problema sa istom(i da znam da je pisem pun qrac stvari u skoli MORAM na cirilici:))jednostavno mi je lakse jer pisem 3 strana jezika na latinici pa me mrzi da se posle saltujem na cirilicu :))A ako vas bole oci popite lek i ne smarajte coveka

Mrzi me...

Link to comment
Share on other sites

Хвала Chodah, већ сам се забринуо да ће да ме линчују. Не схватају људи, јеби га. Ако нешто не волим, онда не волим присиле, било какве врсте, а они мeни да их ја терам да пишу овако или онако???

Слава ти [:)]

Edited by oveRk1nd
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

aj da se ja napravim pametan i da kazem: mozda forum ogranicava duzinu teme u bajtovima, a da nekako cirilicni font zauzima vise bajtova po slovu (mada ni ja ne verujem u ovo). A i po meni je lakse na netu koristiti latinicu, ali nemam nista protiv ako neko ne radi isto kao i ja. Lakse je jer ne moras da menjas font svaki put kad hoces da napises nesto na engleskom , ili da iskucas http:// ili .... ima dosta primera. Ali opet naglasavam.... meni ne smeta

poz

Link to comment
Share on other sites

Ћирилица је само за форум. Нигде друго на Нету је не рабим. Као што је Статор приметио, то је нешто по чему се разликујем овде.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...