Jump to content

4Glory vs idle.swe


Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ghoste stvarno si skiller :D Svaka chast, ortak koji redovno gleda tvoje replaye smarao me da pogledam neki i ajde reko' taman sad da vidim... i za sve je u pravu...

E dok sam gledao onu drugu partiju... ja verujem da si chist igrach i sve to, ali neznam nikog ko ne bi pomislio da je ono bio maphack :) Verujem da je to sve iskustvo, skill i sve shto ide uz to, ali onoliko creepjackova u tako malo vremena nisam video ni na jednom replayu :)

Link to comment
Share on other sites

Ghoste stvarno si skiller :D Svaka chast, ortak koji redovno gleda tvoje replaye smarao me da pogledam neki i ajde reko' taman sad da vidim... i za sve je u pravu...

E dok sam gledao onu drugu partiju... ja verujem da si chist igrach i sve to, ali neznam nikog ko ne bi pomislio da je ono bio maphack :) Verujem da je to sve iskustvo, skill i sve shto ide uz to, ali onoliko creepjackova u tako malo vremena nisam video ni na jednom replayu :)

naucicesh da citash protivnika ko knjigu jedan dan... igram protiv 20 humana i svih tih 20 humana ima isti creeping proces, a u prvoj partiji sam se izretardirao svetski, izasla mi 2 tenka a nisu imali unapredjen vatromet, tu mi zaginuo papagaj i 2 grifona, ja se smorio ko zmaj, kao kupio orb mk-u i onda se drndali pola sata ispred moje baze...

Edited by spo(ghost)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Sta reci samo GG i GL...I zamolio bih nekoga da mi okaci mapu (3)Trivantine 1.0.w3x molim vas da bih gledao repove...

                      4GL-Rules

Ista molba ovde... Googlao sam pola sata i nishta nisam nashao... bilo je na nekom Kineskom sajtu, ali tamo mora da se registruje da bi moglo da se downloaduje... probao sam da se registrujem, ali mi izbacuje neke errore... Nishta mi nije jasno, aj pls ko ima, nek uploaduje negde. Hvala unapred.

Btw, kad je finale ?

Link to comment
Share on other sites

Ista molba ovde... Googlao sam pola sata i nishta nisam nashao... bilo je na nekom Kineskom sajtu, ali tamo mora da se registruje da bi moglo da se downloaduje... probao sam da se registrujem, ali mi izbacuje neke errore... Nishta mi nije jasno, aj  pls ko ima, nek uploaduje negde. Hvala unapred.

Btw, kad je finale ?

LINK ZA REPOVE

Link to comment
Share on other sites

svaka cast,samo da nije sharky popustio inace bi bilo kantarenje :)

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

ko vam dade kompjuter u ruke :)

http://warcraftpl.com/forums/showthread.php?t=2844

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Thx :D Otvarao sam neki topic sa mapama, ali nije bio link za download :)

Edit : Neshto sam chitao, nisam siguran da li je ovaj topic ili onaj drugi ( "Highl1 shto ne prijavish" ) da franse i onaj drugi lik ( ne secam se imena : D ) vishe ne igraju za 4Gl, a koliko sam izvalio sve su Srbi, shodno tome shto ne promenite onu zastavu u nashu ? ( Na WPL-u )

Edited by Mario^^
Link to comment
Share on other sites

Thx :D Otvarao sam neki topic sa mapama, ali nije bio link za download :)

Edit : Neshto sam chitao, nisam siguran da li je ovaj topic ili onaj drugi ( "Highl1 shto ne prijavish" ) da franse i onaj drugi lik ( ne secam se imena : D ) vishe ne igraju za 4Gl, a koliko sam izvalio sve su Srbi, shodno tome shto ne promenite onu zastavu u nashu ? ( Na WPL-u )

ja za godinu dana prelazim da zivim u Shvedsku pa zbog toga mi se ne menja zastava.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...