Jump to content

Ko dobija Bg ili BG?  

72 members have voted

  1. 1. Ko dobija Bg ili BG?

    • BG
      36
    • NS
      36


Recommended Posts

  • Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne freeman-e, samo sam relan :), vladica moze sve da ih dobije, a tebe i yuria bi dobili sharky(elf), mile(elf) i ghost,  dok bi yurica mogao da pobedi dukea. << --- eto ti jedna

Mileta,Sharkya i Duka mogu kashikom [:D] ,pogotovo UD vs UD,jedino ako neko od njih svih mi smeta to je smao Ghost,pa ti pricaj sta god hocesh mene to apsulutno ne zanima :)

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

od svih turnira,duke-a si dobio jednom i sharkyja jednom,a kolko me secanje sluzhi,sa miletom nisi igrao, tako da ti je kashika ispala usput :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

sto je najgore cak i ja bih mogao da dobijem yuricu i freemana.

a freemane tebe je mile izgazio u forumu,onda na wcg koliko se secam. mozda gresim ali sam prilicno siguran,tako da bolje sa tobom tvojom kasikom idi jos hasaj popare da ojacas.

nijedan moj post nije bio prepotentan i stvarno mi nije jasno zasto se pronalazim u ovakvim postovima, ako je freeman nesto napisao to neznaci da sam mu ja sugerisao da to napise i naravno to neznaci da ja tako mislim, barem se meni cini da si ovako nesto napisao samo zbog freeman-ovih postova koji su i meni licno dosta provokativni i bahati, druga stvar je ako ti stvarno mislis to sto si napisao ili ako je freeman bio postovao ono kao zezanje

Edited by YuRi-
Link to comment
Share on other sites

nijedan moj post nije bio prepotentan i stvarno mi nije jasno zasto se pronalazim u ovakvim postovima, ako je freeman nesto napisao to neznaci da sam mu ja sugerisao da to napise i naravno to neznaci da ja tako mislim, barem se meni cini da si ovako nesto napisao samo zbog freeman-ovih postova koji su i meni licno dosta provokativni i bahati, druga stvar je ako ti stvarno mislis to sto si napisao ili ako je freeman bio postovao ono kao zezanje

Svaka cast.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

nijedan moj post nije bio prepotentan i stvarno mi nije jasno zasto se pronalazim u ovakvim postovima, ako je freeman nesto napisao to neznaci da sam mu ja sugerisao da to napise i naravno to neznaci da ja tako mislim, barem se meni cini da si ovako nesto napisao samo zbog freeman-ovih postova koji su i meni licno dosta provokativni i bahati, druga stvar je ako ti stvarno mislis to sto si napisao ili ako je freeman bio postovao ono kao zezanje

Jbg neki ljudi ne mogu da shvate shalu,vec sve ozbiljno shvataju,nemaju smisla za zajebanciju,a i realno sta god da ti i ja napishmo uvek ce biti,whiners bla bla,iako pol postova koje smo napisali za elfa su bilo 70% zajebancije,ali jebiga,realno nije ni bitno i boli me uvo sta neki misle,pogotovo misha kada dodje da prosipa svu pamet ovog sveta :)

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Jbg neki ljudi ne mogu da shvate shalu,vec sve ozbiljno shvataju,nemaju smisla za zajebanciju,a i realno sta god da ti i ja napishmo uvek ce biti,whiners bla bla,iako pol postova koje smo napisali za elfa su bilo 70% zajebancije,ali jebiga,realno nije ni bitno i boli me uvo sta neki misle,pogotovo misha kada dodje da prosipa svu pamet ovog sveta :)

to na stranu, moji postovi su uvek bili jasni i uvek se zna da li sam ozbiljan ili ne, samo se mnogo glupo osecam kada vidim da sam prozvan zbog necega sa cime nemam nikakve veze, inace sama stvar mi je toliko trivijalno glupa da necu ni da je prokomentarisem

Edited by YuRi-
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...