Jump to content

longhorn na flopyju


Immortalis

Recommended Posts

naishao sam na ovo cudo, arhiva od 1.4mb koju kad otpakujem dobijem fileove koji su teshki 700+ MB!!!! . Ima li neko ideju na koji nacin moze da se uradi ovako extremna kompresija, znam da npr sa WinUHA arhiverom moze da se postignu neki stvarno dobri rezultati tipa 200-300 % kompresije. ali ovo je preterano.

edit: izgleda da se flopy-ji vracaju u modu !

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Si ti siguran da je to Longhorn, tj da moze da se otpakuje? Mozda je samo fora, tj zajebancija Neke stvari se pakuju mnogo bolje od ostalih, eto ja sam na primer napravio .txt fajl od 42 MB u kome su samo spaceovi i onda ga najobicnijim rarom zapakovao na ~20KB. To ti je otprilike razmera za 700 MB na disketu.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

E sad me josx zanima koliko vremena treba da prodje da se otpakuje toliko kompresovan fajl :S

Koliko se secam neki nasxi studenti su dobili nagradu na Expo-u pre desetak godina kada su zapakovali 95-icu na koliko se secam 2 diskete, ali je jedini problem bio sxto dok otpakujesx arhivu izadje novi windows :))))

fml

Link to comment
Share on other sites

Jos nisam video takav arhiver koji moze tako neshto da uradi !!!

Necu da kazem da lazes (Ali mislim da je nemoguce) ...

Ja imam kuci Windows Longhorn 5112 Build koji na DvD-u iznosi nekih 2.7 Gb ...

Mozda si ti skinuo samo Transformation Pack,ali sam kazesh da kada otpakujesh

ima nekih 700+ Mb (Mislim da nisi dobro video,a mozda i greshim) u svakom slucaju ako je to istina onda je rech o veoma dobrom arhiveru ...

Pozdrav ...

Link to comment
Share on other sites

to su prazni fajlovi. nista ne moze toliko da se kompresuje. il bar japanci jos nisu izmislili :)

ja sam s neta skidao "film" brzinom 1mBps (sa 512kb ogranicenjem) a u stvari je bio prazan fajl...

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

nisam gledao od cega se sadrze fileovi, video sam setup, uglavnom sve shto jedna instalacija treba da ima. Kad pokrenem setup pokrene se autorun, medjutim kad kliknem instal samo se izgasi, racunao sam da ne moze iz wina, ali... Otvarao sam neke dll-ove i bili su prazni tako da je verovatno fake, dodushe postoji jedan file koji je 600+ mb kad se extraktuje, probao sam da ga otvorim kao txt i bio je prilicno pun. Uostalom evo vam, uploadovano sam na rapidshare pa vidite.

http://rapidshare.de/files/6822962/Windows_LongHorn.rar.html

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...