Jump to content

Pismeni sastav by Corey :)


Recommended Posts

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa prvo grass nije lepo sve prepisao................npr. na jednom mestu ne pise na slici nego na sliKi........onda ne pise dobro je tu sam izvukao dvojku, nego dobre tE sam izvukao dvojku i jos neke gluposti...........a i opet nije isti dozivljaj kada citas ovo i kada bi procitao direktno sa papira ili jos bolje da ti corey licno cita........jer covek ne zna ni lepo da pise ni lepo da cita pa to jos vise upotpunjuje dozivljaj...........

a sto se tice profesora ovo ni rastku ne bi proslo, zato on to njemu nije ni smeo da napise, ali ova nova je izgleda to dopustila jer je on kako ona kaze ipak odgovorio na temu i time zadovoljio kriterijum za prelaznu ocenu..........

a evo i nekih rastkovih bisera:

aristotel je poreklom srbin

svira on na nekoj svirci i padne i onako se srusi, pa ustane i kaze: 'nema smrti ima samo seobe'

srpski je najsavrseniji jezik na svetu

hladi brze srce svoje jer ce te ljubav odvesti u pakao

ima jos dosta ako se setim postovacu....

Link to comment
Share on other sites

Mi smo ti parna.Al sto kazes havarija...

Inace on je car,jer ga bole tuki sta ko misli o njemu,znaci izblamira se onako svetski i ono opusteno skroz...Al najjace je bilo kad je mene i jos neke likove ispitivao na ulici,znaci stojimo na semaforu i ja mu prepricavam pripovetku.A ljudi okolo se krste... :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

ne da nije smesno nego je zalosno.

uz plitko razmisljanje i nepismenost, sto je kriva sama profanka, ceo sastav lichi na ono sto chitamo kad pishu ameri o ne znam chemu (glupi ameri fazon topic-a) mada, nije daleko od onog malog crnogorca sto je opisivao kako mu je stric ubio rodu ili sta vec...

mislim, ok za zajebanciju tipa 'ocu da ispadnem debil, bas cu da se potrudim'

bre, de se dela ona vechita tema: Jesen u mom kraju :)

zapravo, zao mi je dece kome je onaj baburko iz haga idol [V]

Edited by Ji 4Tze
Link to comment
Share on other sites

Čuo sam za tog ludaka :)) predaje ep1cu i cosmicu :DD taćnije on im je razredni :))

Nego ACD Rules :))

Relja...pf...u jednu ruku je pedofil i kreten a u drugu je car...

1 .znaci pita me gde si bio prvi cas,ja kazem prevoz ovo ono-neopravdano!

ortak isto...ortakinja isto-opravdano!

posalje ortakinju po futrolu od naocara u zbornicu onda se vrati i "kaze nema je" a ustvari stavila je u unutrasnji dzep jakne i ona pocne da se smeje i izvadi futrolu a Relja kaze:"pa vidim ja malo ti porasla!" ja pao u nesvest! onda kaze:"cuo sam da vecina decaka prica roditeljima kako popustam devocicama..." i sedne da sabira neopravdane,vidi da ortakinja ima 5 (sto je 4 iz vladanja,jelte) i skine joj 2 neopravdana casa! strasno!

2.odvede nas na ekskurziju i ne vidimo ga 2 dana...radimo sta hocemo...

i dobro je sto ne zapisuje ko je odsutan na njegovom casu...

eto!

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Pismeni sastav by Corey :), Ivan ne citaj!

Kad vidim ovakav podnaslov, jednostavno moram da otvorim topik. :)

Što se tiče sastava, nepotrebno je spominjati da bi bilo koji iole ozbiljniji profesor, za ovo zaboo samo takvog keca... Mnogo tragičnije doduše, je to što ovakve sastave pišu papani po osnovnim školama i dobijaju jadne trojke od svojih učiteljica.

Al' baš sam se slatko nasmejao. :)

Znachi ja sam papan

sonic.png

1110.png

70.jpg

residentevilfan5tc.gif

Link to comment
Share on other sites

^^^^

da!!! :D

btw juce ja bio na chasu Latinskog kod ortaka sto je prosle godine isao samnom u odeljenje,pa pao godinu...

I odgovara on...profesorka mu kaze neku recenicu Dooooo jajaaaa laq...da prevede

ortak nema pojma...pita je sta znaci koja rec,ona mu objasni i on nekako prevede...

ja rek'o sad kechina k'o vrata...kad ono 3!!! Uh sto meni nije predavala ta profesorka prosle godine!

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...