Jump to content

Jao Ch1zro :)


Recommended Posts

pa aj, probacemo

vazhno je da se hejtujemo

!!!!!!

e vidish upravo si ispao veci retard nego sva prisutna deca

samoupucaj se, ukopaj negde u shumi i shutni se lancem u chelo

Hvala ti, ovim postom si ispao jako veci tard nego ja u prethodoj. Pao mi je kamen sa srca.

Prvo, obrati paznju da svi moji prethodni postovi sadrze smajlije. Totalno me zabole spolni organ da se ja sad tu s nekim hejtujem po forumu i ubedjujem sta je bolje a sta nije. A pogledaj sebe. Prvi put sam spomenuo kako je tkc bezveze, i odma si reagovao ko malo dete. Tom logikom, mogao sam na svaki tvoj post isto tako da odgovorim. Ali ne, trudim se da budem fin i kulturan, da argumentovano branim svoje stavove, ali ne vredi. Koji su tvoji stavovi? Nemas ih, naravno, ali znas da seres ko foka posto si video dva metalca i odmah izgradio misljenje. Ja svoje baziram na brdu drogiranih likova koji kao zive za tehno. Ali isto tako znam i brdo normalnih ljudi koji tu muziku preferiraju i ne pricam kako su mentoli osim u ovakvim diskusijama kada sve okrecem na sprdnju (valjda su dovoljno matori da znaju sta im se svidja), jer sam prerastao vredjanje po muzickoj osnovi. Mozda se i tebi desi isto za koju godinu. Polako, jos si mlad.

A lanac mogu da sutnem u celo, ali tvoje.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

longley, brate, nemoj da se ljutis, ali stvarno si glup. sudeci po onom sto si ispisao na ovom topicu. mene mrzi da objasnim, ako ce chizra ili neko drugi...

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Hvala ti, ovim postom si ispao jako veci tard nego ja u prethodoj. Pao mi je kamen sa srca.

Prvo, obrati paznju da svi moji prethodni postovi sadrze smajlije. Totalno me zabole spolni organ da se ja sad tu s nekim hejtujem po forumu i ubedjujem sta je bolje a sta nije. A pogledaj sebe. Prvi put sam spomenuo kako je tkc bezveze, i odma si reagovao ko malo dete. Tom logikom, mogao sam na svaki tvoj post isto tako da odgovorim. Ali ne, trudim se da budem fin i kulturan, da argumentovano branim svoje stavove, ali ne vredi. Koji su tvoji stavovi? Nemas ih, naravno, ali znas da seres ko foka posto si video dva metalca i odmah izgradio misljenje. Ja svoje baziram na brdu drogiranih likova koji kao zive za tehno. Ali isto tako znam i brdo normalnih ljudi koji tu muziku preferiraju i ne pricam kako su mentoli osim u ovakvim diskusijama kada sve okrecem na sprdnju (valjda su dovoljno matori da znaju sta im se svidja), jer sam prerastao vredjanje po muzickoj osnovi. Mozda se i tebi desi isto za koju godinu. Polako, jos si mlad.

A lanac mogu da sutnem u celo, ali tvoje.

reagovao sam kao dete?

lol pa reci cu ovo komegod da kazhe za bilo kakvu ziku da je sranje

nemam stavove? jesam ti rekao svoj stav? shta seresh sad?

nemoj da si mentol

zvuchish ko moja keva

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

a sta si ti obrazlozio.. tj kako si obrazlozio svoje stavove...

ja se ne secam ni u jednom tvom postu da sam video neko smisleno obrazlozenje...

dok sam ja lepo rekao zasto nosim majice (npr majice, mojne se sad neko uhvati o5 za njih..).

iz cistog postovanja prema bendu.

dugu kosu ?

- oduvek sam hteo da imam dugu kosu...

rokericu ?

- zato sto mi doyaya stoji [:D]

crno ?

-crno mi je omiljeno odsustvo svih boja... a i nije sektaski, nego je elegantno ;]

enivej, sad sam dosao samo na kratko online.. nocas cu da se raspisem... mozda.

dajte neki dobar slagvort [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

a sta si ti obrazlozio.. tj kako si obrazlozio svoje stavove...

ja se ne secam ni u jednom tvom postu da sam video neko smisleno obrazlozenje...

dok sam ja lepo rekao zasto nosim majice (npr majice, mojne se sad neko uhvati o5 za njih..).

iz cistog postovanja prema bendu.

dugu kosu ?

- oduvek sam hteo da imam dugu kosu...

rokericu ?

- zato sto mi doyaya stoji [:D]

crno ?

-crno mi je omiljeno odsustvo svih boja... a i nije sektaski, nego je elegantno ;]

enivej, sad sam dosao samo na kratko online.. nocas cu da se raspisem... mozda.

dajte neki dobar slagvort [:D]

crno je prisustvo svih boja

neuki chizra

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

samim tim i boja jer je boja frekvencija svetlosti koju oko detektuje (boja je podgrupa svetlosti, ako nema svetlosti nema ni boja, tako da ako je odsustvo svetlosti samim tim je i odsustvo boja)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Pazi ovako. Svetlost je skup elektromagnetnih talasa cije talasne duzine obrazuju interval 380-770 nm. sad, svetlost, tj. elektromagnetni talas sa frekvencijom od naprimer 585 nm je zuta boja. crna boja ne postoji u spektru jer je crna boja nepostojanje svetlosti.

jos da dodam tumacenje boje. moj zid je svetlozelene boje zato sto svetlost odbijena od njega ima frekvenciju 575 nm. oko registruje tu svetlost i u zavisnosti od frekvencije vidi boju.

Edited by dvnityCker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Pazi ovako. Svetlost je skup elektromagnetnih talasa cije talasne duzine obrazuju interval 380-770 nm. sad, svetlost, tj. elektromagnetni talas sa frekvencijom od naprimer 585 nm je zuta boja. crna boja ne postoji u spektru jer je crna boja nepostojanje svetlosti.

jos da dodam tumacenje boje. moj zid je svetlozelene boje zato sto svetlost odbijena od njega ima frekvenciju 575 nm. oko registruje tu svetlost i u zavisnosti od frekvencije vidi boju.

full_spectrum.gif

ovo je ceo spektar

gde ti ovde vidish belu

zashto nema bele ako je ona prisustvo svih boja?

zato shto crna i bela nisu boje

to se uchi u osnovnoj shkoli

osnovne boje su plava zhuta i crvena

to se isto uchi u shkoli i korisno je znati

tvoje tumachenje boje je tachno ali poenta je da ti kada vidish zeleno polje cesh reci "vidi ono polje shto je zeleno"

"zhutacima" zovemo azijate jer im kozha odbija zhutu boju

znachi usvojeno je u ljudskom svetu da je boja bash ona frekvencija koju mi vidimo tj koja je odbijena

crn predmet je predmet koji sve svetlosti odbija - odsustvo svetlosti - dakle ti primash sve boje iz spektra svetlosti odjednom

dakle crna "boja" sadrzhi sve boje

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...