Jump to content

Jao Ch1zro :)


Recommended Posts

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zato shto kada si prirodno nereuzhan i nisi previshe lenj da npr odesh u teretanu dvaput nedeljno izgledash do jaja elegantno ako pichish metal fazon

naravno da pravi metal fazon ne obuhvata majice sa grupama

e sad to shto su ovi novi klinci retardi pa se trude ko ce biti nakazniji+pogubljeniji+gluplji to je druga stvar

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

hm ja slusam metal (heavy) izgledam lepo, misim nisam neki xtra lepotan al nisam ni ruzan, idem 5x nedeljno u teretanu i nemam ni jednu majcu sa grupom. da li sam ja metalac? .. i da, imam dva dzempera u ormanu.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

...nemam ni jednu majcu sa grupom. da li sam ja metalac?

Jesi, ali nisi true :)

Zezam se, sta fali imati majicu sa grupom? Al ko stvarno slusa, a ne klinci sto kupuju bilo sta, samo da je zlo... a ima stvarno dobrih majica... ako nista, bolje i to nego pajseri sto nose fenserajske majice od 100 dinara sto su ih kupili kod cigana i pojma nemaju sta to pise na njima... jel tako, tako je :)

Link to comment
Share on other sites

Jesi, ali nisi true :)

Zezam se, sta fali imati majicu sa grupom? Al ko stvarno slusa, a ne klinci sto kupuju bilo sta, samo da je zlo... a ima stvarno dobrih majica... ako nista, bolje i to nego pajseri sto nose fenserajske majice od 100 dinara sto su ih kupili kod cigana i pojma nemaju sta to pise na njima... jel tako, tako je :)

Dobro je da se neko setio , bash sam se pitao kad ce poceti metalci vs fenseri fajt :)

Link to comment
Share on other sites

hm ja slusam metal (heavy) izgledam lepo, misim nisam neki xtra lepotan al nisam ni ruzan, idem 5x nedeljno u teretanu i nemam ni jednu majcu sa grupom. da li sam ja metalac? .. i da, imam dva dzempera u ormanu.

i ja slusham rok pa nisam alkos

mozhda se nisam dobro izrazio

ti ne pripadash metal kulturi

barem mi tako izgledash

Zezam se, sta fali imati majicu sa grupom?

napaljenichki je

ako nista, bolje i to nego pajseri sto nose fenserajske majice od 100 dinara sto su ih kupili kod cigana i pojma nemaju sta to pise na njima... jel tako, tako je :)

nije tako

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Ako nosis majicu, lance, isecene farmerke, bodlje i imas kosu do dupeta, onda jeste.

Ako nosis samo majicu, i to neku normalnu, ne neku krvavu sa krstovima i sesticama, onda nije.

noshenje majice sa slikom grupe ili omota nekog cd-a sa velikim ispisanim slovima te grupe je samo malo napredniji oblik noshenja majica sa nindzha kornjachama

uz to naravno obichno ide i par drugih gadgeta koji su ekvivalent noshenju nindzha kofercheta

Kako nije? Ti bar znas sta i sto nosis! On zna kurac...

vi to nosite da bi lechili komplekse shto ste slabi i ruzhni, a on da bi jebao svaki dan [:D]

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

noshenje majice sa slikom grupe ili omota nekog cd-a sa velikim ispisanim slovima te grupe je samo malo napredniji oblik noshenja majica sa nindzha kornjachama

uz to naravno obichno ide i par drugih gadgeta koji su ekvivalent noshenju nindzha kofercheta

Onda je isto tako nosenje sarenih psihodelicnih majica, sirokih pantalona, skejterki, sarenih kosa i ispirsovanih noseva i obrva malo naprednije od nindza kornjaca, right? Ti ljudi se tako oblace iz istih razloga & pobuda... a ja nesto ne vidim da se na rejvove ide u odelima i casual treshi...

Poenta je u tome da se majice sa grupom nose ne zato sto hoces da tvoji drugari u skoli misle kako si ti opak i zao, nego da iskazes postovanje tom bendu i eventualno se lakse prepoznas sa nekim ko deli isto misljenje sa tobom. U principu, mene bas zabole da posmatram i procenjujem ljude po oblacenju, ipak sam malo mator za to, ali opet ako sam odusevljen nekom muzikom, naravno da cu kupiti majicu, ako nista ono da drugi znaju kako sam odusevljen tom muzikom :) i naravno da necu spavati, jesti, srati i uciti u njoj da bih bio true, ali cu svakako na koncerte i druge svirke ici takav... za razliku od raznih rejvera koji po ceo dan izgledaju ko da su u nekom klubu...

vi to nosite da bi lechili komplekse shto ste slabi i ruzhni, a on da bi jebao svaki dan

Interesantno, vecina metalijanera koje znam ima po dva metra i sto kila... doduse, jesu ruzni :)

A i taj saban (kako drugacije nazvati coveka koji se tako oblaci... dobro, tamo u Novom Sadu je mozda to normalno :) ) da jebe svaki dan, ne bi mu trebale takve majice... :)

Edited by Voodoo_NBGD
Link to comment
Share on other sites

Onda je isto tako nosenje sarenih psihodelicnih majica, sirokih pantalona, skejterki, sarenih kosa i ispirsovanih noseva i obrva malo naprednije od nindza kornjaca, right? Ti ljudi se tako oblace iz istih razloga & pobuda... a ja nesto ne vidim da se na rejvove ide u odelima i casual treshi...

to su trenseri, i njima se smejem

chak shtavishe trenseri primaju mnogo veci hejt od metalaca

Poenta je u tome da se majice sa grupom nose ne zato sto hoces da tvoji drugari u skoli misle kako si ti opak i zao, nego da iskazes postovanje tom bendu i eventualno se lakse prepoznas sa nekim ko deli isto misljenje sa tobom. U principu, mene bas zabole da posmatram i procenjujem ljude po oblacenju, ipak sam malo mator za to, ali opet ako sam odusevljen nekom muzikom, naravno da cu kupiti majicu, ako nista ono da drugi znaju kako sam odusevljen tom muzikom :) i naravno da necu spavati, jesti, srati i uciti u njoj da bih bio true, ali cu svakako na koncerte i druge svirke ici takav...

sad prichash shestu prichu

On da jebe svaki dan, ne bi mu trebale takve majice... :)

omg wtf?

u novom sadu kupish fensi majichicu i nabavish shto eura (naravno rasitnish u petice papirnate) sednesh u kafic i krenesh da se ladish svezhnjem

moci cesh da jebesh 8 riba u svojoj okolini

eto

Edited by LaG

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Zato sto je to Novi Sad :)

hejt, hejt, hejt :)))

sad prichash shestu prichu

pricam zasto ja nosim takve majice. nek se javi jos par likova sa svojim razlozima i onda da izgradimo psiholoski presek licnosti zasto je metalna majica bolja od satro-tribal-satisfaction-kelvin-klajn krpa od 100 dinara...

doduse i sa metal majicom mozes da jebes, jes da su ribe malo ruznije, al meso je meso (iliti ko bira masturbira)...

Edited by Voodoo_NBGD
Link to comment
Share on other sites

ma bre te majce crna sminka kod riba pokidane farke lanci i sl su nista drugo nego adolescentski tripovi

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Hmm izgleda da me niste razumeli..ja sam prozivao "metalce" koji u garderobi imaju SAMO majice grupa...ono to mi kao nekako jadno..imam i ja majicu bodoma zato sto mi se mnogo svidja..al imam i fensi lone,fensi dzemper,rasta dux itd...ja se relativno normalno oblacim eto jedino sto nosim skejterke(zato sto su EXTRA udobne ne zbog nekog fazona)...cisto sam hteo da kazem da odeca ne cini osobu u mom postu...inace ja stvarno slusam sve osim narodnjaka,zabavnjaka i trens,psy,minimal i ti fazoni pa me nerviraju ljudi koji me hejtuju da sam pozer ako sam na metal zurci a recimo rasta obucen

E da "javno si mi priznao na pm" LOL :))

Edited by Chodah

Mrzi me...

Link to comment
Share on other sites

poenta cele moje priche je bila ovo

DSC_9688_resize.jpg

kada vidim ovakve metalce

ok je, chak shtavishe do jaja su likovi

do kraja su istrchali u pravcu koji su odabrali (zvali su me pesnik lag)

a kada vidim nezhnu decu koja su 30kila sa krevetom koja obuku "DEATH YEAH" majicu i shetaju gradom pevajuci pesme chije im emocije jednostavno ne lezhe (a takvih je 70% metalaca) onda mi je smeshno

EDIT: e da, na ovoj slici je jedino ona siva ovca u sredini smeshna :)

Edited by LaG

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...