Jump to content

najgluplje pitanje...


Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

najiritirajucih par komada,

losha ocena u shkoli, istog trenutka sledi "KAKO TE NIJE SRAMOTA?!??! shta se brukash " :P a mene tako boli qrac....

zove ortak na fiksni: " e des, si kod xxxx, ako jesi kad se vracas" samo je bilo [sigh]ahhhhh[/sigh]

kevino prokleto: "oces neshto da jedesh? odma zatim (shta god ja odgovorio), "oces moci posle da ruchas/doruchkujesh/vecerash" [:(!]

ili ja na vrata izlazim: (kad god to bilo petak/sreda/.....) "a kad ces da ucis"

Link to comment
Share on other sites

offtopic...pade mi napamet zbog ovih posova o autobusima i penzosima...

krenuo ja kod brata u posetu u kasarnu negde u bataji....i cekam sa ortakom 706 na zelenjaku....

nailazi bus i naravno opste sibanje da se udje u njega...i uguramo se ortak i ja...i seda neka baba a njen muz kuca karte,pored babe krene da sedne neka devojka i baba kaze:"sad ce moj muz da sedne tu!" ova devojka:"ma ko ga j3b3!" i matori se zalece i devojku za vrat,pocne da je davi...i onda pocinje ceo autobus 1 deo na matorog iz fazona:"kako te nije sramota da dete udaras!" 2 deo:"kako ti tako starijem coveku?" a ja i ortak samo potpaljujemo iz fazona:" ma sve je to mlado drogirano,sedi na hladnom betonu!"...i na kraju ortak izlazi kad hotela jugoslavija da ide kod babe i prodere se:"Doco,ako bude nekih problema imas moj broj samo zovi..." i opet neka spika...znaci strasno...

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

samo ih nemoj lagati. struje nemamo. a vecina nema ni kola. a ima onih koji ni nemaju tv (moja dobra drugarica....)

Koji ce joj.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

buahahahaaa, loodilo

jos jedno od gorih:

setas se gradom i sretnes nekoga koga nisi video predhodnih pet godina (a pritom ti i nije nesto narocito drag) i nakon sto te vanprosecno izblamira neartikulisanim vriskom u prepunom knezu pita te:"pa, sta ima novo?" (!)

keve ti, pa odakle zelis da pocnem!!!!!

to se mani desilo pre par meseci

dadada!

oO

 

Link to comment
Share on other sites

aaaa ruski metodi su sabijachki: "ko ide nazad dobija metak od mene, ko trchi mnogo brzo dobija od nemaca"

[:D]

iskreno kad malo razmislim otprilike ja na mozda svako 4. ili 5. kevimo pitanje odgovaram na ostale moze da bude samo /sigh i -.-

Edited by SoulstormM
Link to comment
Share on other sites

Ulazim u kucu i preko nego shto uspem i da se izujem keva me pita ''Jel te bio neko?'' i ja pochinjem da divljam.Nikad se nisam pobio sa nekim, nikad nisam imao problema oko toga i ona tako.

i ti podivljas i prebijes je ko zeca. i onda ti kazes:

ja pochinjem da divljam.Nikad se nisam pobio sa nekim, nikad nisam imao problema oko toga i ona tako.

[:D]

Edited by darijan

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

svi mi mrzimo ta pitanja i to sve.

ali gledam sebe, sreo sam drugaricu iz skole u busu i rekao:

e desi, sta ima? /trepno sam 2 puta, pogledo prazno, setio se rura i nastavio spik...

potpuno si upravu,...sta pitati nekoga koga nisi video dugo,a prosecan ti je drug,poznanik,itd...?sta ima?:)

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...