Jump to content

najgluplje pitanje...


Recommended Posts

...Moram da priznam da sam se ja najvise zajebao kad pitam nekoga koga nisam video sto godina, nit mi je ista bitan u zivotu, "Sta ima?" a onda me taj narednih pola sata ugusi kako mu je kuce dobilo konjuktivitis juce...

Reci, a da si ga video dva dana pre toga kuce ne bi imalo konjuktivitis i on te ne bi smarao. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ili ovo,jedna zena prepozna na moru coveka iz Srbobrana(koji je inace inspektor u miliciji) pridje mu i pita:Izvinite molim vas,jeste li vi mozda iz Srbobrana?A tek ce ovaj:Ne,ja sam nacelnik milicije.

buahahahaaa, loodilo

jos jedno od gorih:

setas se gradom i sretnes nekoga koga nisi video predhodnih pet godina (a pritom ti i nije nesto narocito drag) i nakon sto te vanprosecno izblamira neartikulisanim vriskom u prepunom knezu pita te:"pa, sta ima novo?" (!)

keve ti, pa odakle zelis da pocnem!!!!!

to se mani desilo pre par meseci

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

uf zamalo ja sinoc da postavi d najgluplje pitanje na svetu

vadim pare ispred trafike da kupim cigare,prolazi neka riba sa do jaja dupetom u tom trenutku me prodavachica pita "izvolite?"ja odgovaram "jel imate d...davidov,nene dacete mi laki":)

kad smo kod iritirajucih ukucana,oduvek me je najvishe nerviralo kad mi neshto ispadne a keva "pazi!".iznerviranost jer sam slomio neshto se tu utrostruchuje i gubim kontrolu

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

...kad smo kod iritirajucih ukucana,oduvek me je najvishe nerviralo kad mi neshto ispadne a keva "pazi!".iznerviranost jer sam slomio neshto se tu utrostruchuje i gubim kontrolu...

... i roknes kevu, logicno...

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

Ne.

Oce da mi se navali na gajbu sa jos 20 ljudi iz osnovne, da me vide jer su culi da imam frku sa zdravljem.

Necu da zvucim nezahvalno, ali znate kakvi su ti rijunioni. Gomila "najglupljih pitanja". Ali bar cu da vidim koliko su mi drugarice "porasle". [8D]

Eh da me je stvarno startovala. [:I]

edit:Hmm, sad mi vise taj rijunion ne zvuci tako lose. [:)]

Edited by noodle
Link to comment
Share on other sites

Evo jednog ludog pitanja...

Idemo sa ortakom sa treninga, i on me pita: "je li brate sta treniras"? I ja se tu pokido na savove, a on ne svata ... tek sam posle 10 min uspeo da mu objasnim, dileja...

sta tek posle deset minuta objasnjavanja skonto sta treniras??? brate, sta ti treniras?

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...