Jump to content

Hotju vishe kose!!!


Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pazi ja sam pustao kosu za dredove 2 godine..a meni raste sporo i krenuo sam od nule(skoro :)Zamisli koliko sam se ja smorio...inace za te dve godine mi je porasla samo tu negde do ramena :) I jes taj period je najgori...lepo kaze starbak...pusti da raste i kad poraste porasla je :)

Mrzi me...

Link to comment
Share on other sites

evo da i ja kao jedan od kosijanera foruma bacim koju mudrost :)

jednostavno je pustis... sisas se, ako BAS MORAS na otprilike 3 meseca, i to cisto ono krajevi... kad pocne da ne lici ni na sta :P

i to je to.. ja pustam 3 godine, i recimo da meni isto relativno sporo raste kosa... evo, ova slika je od dana piwa (otuda blentav izraz [:D]).. a to je bio pocetak septembra.. znaci sad :)

inace ne koristim nikakva sranja tipa degeneratori i slicno... sampon kopriva (biser kumane [:D]) i u poslednje vreme se balsamujem... zbog rascesljavanja....

dp7lp.th.jpg

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Pazi ja sam pustao kosu za dredove 2 godine..a meni raste sporo i krenuo sam od nule(skoro :)Zamisli koliko sam se ja smorio...inace za te dve godine mi je porasla samo tu negde do ramena :) I jes taj period je najgori...lepo kaze starbak...pusti da raste i kad poraste porasla je :)

muke isusove [b)]

menji je za 3 meseca porasla nekih 10 cm, ali ipak je zajebano

Link to comment
Share on other sites

that's two facts that i didn't know...

a zato meni kosa nije masna... (:

/me je vetj jedno 10 puta odluchivao da pushta kosu... i nikad.. (:

ali evo sad 98.49% pushtam!!!

hotju samo do brade... sentimetar gore...

koliko tje mi trebati...? sad mi je nekih 5 cantimetara

(cantimetar, santimetar, centimetar, sentimetar...) rulz ql

Ph0r3w3r0-va privremena signa:

(u okviru Koletove aktzije "Ko-ti-je-kriv-shto-chitash-signature?")

Incest is the best, put your sister to the test

Link to comment
Share on other sites

e da...ta prelazna faza je najgora....

mora da bude ruzhno malo dok ne poraste..

al mozhesh da izvodish neshto tipa da pravish chirokanu il tako neshto...dok ne stignesh do toga da mozhesh da vezhesh rep, drugo skracuj redovno krajeve da brzhe raste

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Auuu znachi taman sam kapirao sutra da se olindram , al aj kao fazon nisam jedini koji se pati ^^ al ok sad je hladno pa mozesh da furash kapidzon ^^ pa kao da ne bude ono fazon imam shlem na glavi boli me za zimu ^^ nisam znao to za pranje ^^

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

Pocheo sam da pushtam kosu, ali me jebe onaj prelazni period, kada je dugachka nekih 10-tak cm!! pa ovaj... KAKO TO TA UBRZAM?!?!?!?!

kako? pa, fino i polako!

imas dve varijante:

1). posto ide zimski period, kupis neku vunenu kapu i nosis non stop

2). kupis sestir u army shopu (kao ja) i to nosis celu zimu i prolece

tako sam ja radio

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

Moja baba, a svi smo se slozhili da je najmerodavnija po mnogim pitanjima, za brzhi rast kose preporuchuje pivo, koje ona fura vec godinama unazad. Ne znam dal' to radi, nisam probao. Inache ovo skracivanje stvarno pomazhe, al' vidim to su vec mnogi spomenuli.

Link to comment
Share on other sites

(cantimetar, santimetar, centimetar, sentimetar...) rulz ql

centimetar

kao i centilitar npr

Ja sam mislio da je varijanta sto je cesce sisas kao brze i vishe raste , nisam znao za pranje...

to je za bradu i brijanje :)

Link to comment
Share on other sites

ja sam znao za to pranje i skoro stalno perem kosu ali nesto ne vidim da mi brze raste kosa...jedino sto odma' provalim da mi je gusca(neko bi rekao to je to ali u principu nije) pa mi pada zurfra kad je namestim

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja evo pustam vec jedno 3-4 sata i jedva cekam da prodje 15 dana da je ponovo skresem....

inace savet: svaki pro frizer radi nadogradnju kose a najbolji je miki panjkovic.. ja mislim da je od oko 3eur po pramenu al ne garantujem

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

ja evo pustam vec jedno 3-4 sata i jedva cekam da prodje 15 dana da je ponovo skresem....

inace savet: svaki pro frizer radi nadogradnju kose a najbolji je miki panjkovic.. ja mislim da je od oko 3eur po pramenu al ne garantujem

Nego, kad se selish?

Secam se ja Chodah-a iz perioda kada je pushtao kosu...uf, bolno [:)].

@topic: Vishe manje sve ste naveli, samo da kazem da sam "pushtao" kosu negde u 6. razredu (ne, nisam slushao metal) i kad je porasla nekih 6-7 cm oshishao sam se, smorilo me...

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

ja evo pustam vec jedno 3-4 sata i jedva cekam da prodje 15 dana da je ponovo skresem....

inace savet: svaki pro frizer radi nadogradnju kose a najbolji je miki panjkovic.. ja mislim da je od oko 3eur po pramenu al ne garantujem

jbt, ne zajebavam se, kako se tachno nadogradjuje kosa, i koliko je to uveriljivo???

hmmm, chini se da su moji problemi resheni!!! Is that gay???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...