Jump to content

Da li cu postati novi voditelj


Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

haha, zeki, skontao sam - zaposli se, smuvaj i kresni milicu, snimi to, daj otkaz i okači snimak na rur

kapiram da bismo bili zatvoreni u roku od 5 minuta..

A šta je Zeki ako nije izbušeni feget.

PWNED

Link to comment
Share on other sites

haha, zeki, skontao sam - zaposli se, smuvaj i kresni milicu, snimi to, daj otkaz i okači snimak na rur

kapiram da bismo bili zatvoreni u roku od 5 minuta..

PWNED

Kako ste znali da je zbog milice.

Ivane mislim da cemo onda da plivamo u kesu ti, Lucky i ja. Moderatori ce imati solidnu platu...

V

Link to comment
Share on other sites

E bio sam. HAha. Bilo je nas 10 od toga 3 ortaka i 7 devojaka. Onda smo dobili papir na kom su pisali zadaci. Prvi zadatak je bio da se predstavimo(ime, prezime, broj telefona i zasto smo se prijavili). Naravno bili smo u studiju i svako od nas je morao da stane ispred mikrofona,5 kamera, a ispred nas je bilo 15 ljudi (od toga samo jednu osobu sam prepoznao onu plavu voditeljku sto vodi onu emisiju poslepodne tako nesto sto ima specifican glas). Drugi zadatak nam je bio na sami smislimo sta se to iznenadjujuce desilo na koncertu Prodigy-a. Treci zadatak da izaberemo dal cemo da pricamo o exitu, nekom happeningu, ili da samo odjavimo emisiju.

Posle smo davali naknadno utiske kako nam se cini i tako...

U svakom slucaju bilo je zanimljivo, a pogotovo meni koji sam gledao one usplahirene i uspanicene ljude da bi na kraju ovaj jedan lik i ove 2 ribe rekle: "e ti si super, one fore su cool" i ja kao mhmmm.

A sta sam uradio: doso sam da se zajebavam. Nisam hteo da dam telefon zbog obozavateljki tu su se svi slatko nasmejali, a onda sam rekao kako je Prodigy pio Tuborg iza pozornice jer ja naime Tuborg sponzor emisije... i tu su se smejali

ono kao...

V

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...